2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من پسرم. پیشنهاد میدم قبل از انجام چنین عمل هایی قبلش سخت راجبش مطالعه کنید راجب انواع دکتر ها . معایب عمل و .. چون به مرور بد میشه یا شاید به ترمیم نیاز داشته باشه .. علم هنوزم اونجور زیاد پیشرفت نکرده ..

💃💃💃💃
من چند روز پیش گونه زدم ،،برند الاینا هر سی سی 800 ،،،،اما خیلیش جذب شد

مامان پارسا چن سی سی زدی؟؟منم میخوام عقب گونه هام بزنم. بنظرت دوامش چقدره؟دردش چی

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
من پسرم. پیشنهاد میدم قبل از انجام چنین عمل هایی قبلش سخت راجبش مطالعه کنید راجب انواع دکتر ها . معا ...

من دوس نداشتم وواقعا علاقه ایی به این کارا ندارم شوهرم دوس داشت کلا خیلی از آرایش و تیپ و مد پیروی میکنه.من خودم میانه روی رو ترجیح میدم آراسته و مرتب بودن

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
مامان پارسا چن سی سی زدی؟؟منم میخوام عقب گونه هام بزنم. بنظرت دوامش چقدره؟دردش چی

من رفتم ابادان پیش دکتر نصاری زدم هر طرف سه سی سی ،،بی حس نکرد خیلی درد داشت ،،،،،خیلیش هم جذب شد ،،،من خودم کرجم ،،،اومدم خونه دوستم اهواز ،،اون زده بود عالی شده بود ،،،منم رفتم اونجا زدم 

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
من پسرم. پیشنهاد میدم قبل از انجام چنین عمل هایی قبلش سخت راجبش مطالعه کنید راجب انواع دکتر ها . معا ...

عاقا شما ک پسری جواب سواله منو بده، خدایی اونایی ک ژل لب و گونه میذارن برا شما پسرا جذاب تر از دخدرای نچرال هستن؟ راسشو بگوها

رَبـِّـ إِنِّی نَذَرتـُـ لَکـَـ ما فِی بَطنی مُحَرَّراً فَتَقَبَّل منِّی إِنَّکـَـ أَنتَــ السَّـمیعُ العَلیمُ (خدایا نی نی تو دلمو نذر تو میکنم، نذرمو بپذیر، تو شنوای دانایی)
من دوس نداشتم وواقعا علاقه ایی به این کارا ندارم شوهرم دوس داشت کلا خیلی از آرایش و تیپ و مد پیروی م ...

عین شوهرمن. شوهرای مردم گیر میدن محجبه باش شوهرم من میگه برو بلوندکن. لاک قرمز برن. رژ جگری بزن😌😌😌😌😌😌😌😌😌

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
2706