2726
عنوان

غذاهای خونساز

| مشاهده متن کامل بحث + 19785 بازدید | 21 پست
جگر و سایر گوشت‌ها - غذاهای دریایی- خشکبار مانند زردآلو، آلو و کشمش- مغزها و لوبیاها- سبزیجات سبز برگی مانند اسفناج و بروکلی - غلات کامل- نان‌ها و غلات غنی شده با آهن (برچسب تغذیه‌ای خوانده شود)

وقتی با خانواده هستی ،‌لبخند بزن.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسته.مویز(از این کشمش درشت ها که سیاهه).کنجد.ارده کنجد.شیره کشمش.خرما.رب انار.گردو.فندق.اسفناج با لیمو.
ببین مویز عالیه.خرما هم همینطور.براش کنجد رو بو بده و اسیاب کن.با خرمای له شده مخلوط کن و ورز بده.بعدش گلوله گلوله کن و بده کوچولوت بخوره.مخصوصا اگر با شیر بخوره چون خرما ویتامین د داره باعث جذب کلسیم هم میشه.
خودت هم اگر بچه شیر میدی اگر قرص اهن بخوری به اونم میرسه.
بعد از قطره اهن بهش مرکبات بده.
دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ.
ای هیچ، زبهز هیچ....
بر هیچ مپیچ!!!
2728

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه