2410
2553
عنوان

درد شانه و کتف

27641 بازدید | 16 پست
من حدود شش ماهه که کتف و شانه و دست راستم درد میکنه، سه بار رفتم دکتر ولی میگن درد ماهیچه ای و دارویی نداره و با ورزش خوب میشه، درست میگن ورزش خیلی موثره اما من تا درد دارم یه مدت خوب ورزش میکنم بعد که خوب شد دوباره تنبلی می کنم میشه اونایی که این مشکلا داشتن یه راه حل پیشنهاد کنن برا اینکه وقتی دردم کم میشه، ورزش یادم نره. کسی اینجوری بوده که اینقدر طول بکشه بعد خودش خوب شه؟

ممکن مشکل شانه یخ زده داشته باشین

مامان من همین مشکل و داشتن کلینیک سینوهه در شریعتی میرفتن درمانشون با استفاده از روش های نوین هست

حتما از دکتراشون کمک بگیرین بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

پیج اینستاشون

اینم کانال تلگرامشون که خیلی مطالب آموزنده ای داخلش هست

اینم آدرس سایتشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام عزیزم من این مشکلو داشتم و هنوز دارم سالهاست...درمونش همون ورزشه و لا غیر. یعنی اگر پزشک رفتی و آزمایشات لازم رو دادی و گفته چیزی نیست فقط باید ورزشهایی که کمر بند شانه ای رو قوی می کنه ادامه بدی. لازم نیست ورزش سنگین انجام بدی. برای بهبود درد شانع ات فقط باید ورزش های مربوط به کتف و شانه رو انجام بدی که خیلی راحته و وقت خاصی نمی گیره. بماند که خود من هم که دارم می گم متاسفانه گاهی یک دفعه چند هفته ای فراموشم می شه و درد دوباره عود می کنه. اول بهتره علتشو پیدا کنی. همونطور که دوستان گفتند کار سنگین یا پوزیشن نادرست در هنگام برخی کار ها وقتی طولانی مدت انجام بشه باعث درد مزمن شانه می شه. من حودم کار کشیدن بیش از حد از خودم ( رفت و امد با اتوبوس + کشیدن بار سنگین) باعثش شد. البته مشکلات روحی هم اول انگار روی شونه ام اثر میذاره. اما راه حل قطعیش ورزش های قوی کننده ماهیچه های گردن و شانه است.فیزیوتراپی برای کسی که دردش در اثر ضعف ماهیچه است مثل من و شما هیچ کارایی دائمی نداره. بهتره وقت و پولتو هدر ندی چون من 51 جلسه فیزیوتراپی هم رفته ام. بهترین راهش اینه که شده یک جلسه در هفته یک کلاس ورزش ثبت نام کنی که مجبوری هم شده ورزش کنی.البته نرمش های ساده ای داره ولی نوشتنی خیلی سخته اگر حضوری بود برات انجام میدادم یاد بگیری. اگر تو اینترنت چیزی یافتم برات میذارم. سلامت باشی...می دونم بد دردیه...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام مامان مهری من هم 5یا 6 سال شایدم بیشتر باشه که درگیرم.البته من گردنم هم درد می کنه چند بارهم دکتر رفتم .همشون گفتن اسپاسم عضلانیه.گفتن ورزش کن. برای من ورزش ها هم خیلی موثر نبود. اولش با انداخت کیف سنگین شروع شد بعد هم بد خوابیدن. یعنی روی کتف راستم می خوابم.هر چی هم تو روز ورزش می کنم شب باز با خوابیدن روی اون کتفم از بین می ره. اگه می تونی پوزیشن های نادرست را در زندگی روزمره حذف کن.مواد غذایی حاوی منیزیم هم به عملکرد عضلات کمک می کنه. لبنیات هم خوبه... اما تاثیر قطعی نداره. این یکی از بدترین دردهایی که وجود داره.
منم سالهاس این درد رو دارم به من هم گفتم که از ماهیچم هست دردش............ داوودی عزیز میشه بگی رفت و امد با اتوبوس چه تاثیری میذاره؟؟؟
به من هم گفتن باید ورزش کنم .....من یه کوچولو که کار میکنم کتفم درد میگیره ......... واقعا درد طاقت فرسایی هست
سلام اتوبوس تاثیر مستقیم نداره منظورم روند فرسایشی و خسته کننده ای بود که ساعت ها نشستن تو اتوبوس ایجاد می کنه و بعدش هم بارکشی کتاب ها و وسایل و رفت و امد با اون همه وسیله...منظورم خستگی و پوزیشن نادرست بود عزیزم
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2714

نشانه های تاندونیت

علائم رایج عبارتنداز

دردخصوصا هنگام حرکت دادن عضو

احساس حرکت کردن تاندون هنگام استفاده از عضو اسیب دیده

تورم قرمزی و احساس گرما در ناحیه اسیب دیده

رشد برامدگی برمحل تاندون اسیب دیده

درصورتی که پ

ارگی تاندون وجود داشته باشه شکاف درخط تاندون حس خواهد شدو حرکت دادن اندام دشوار خواهد بود

علائم ممکن است ازچند روز تا چند هفته یاحتی ماه باقی بمانند

https://droskuiie.com 

منم سالهاس این درد رو دارم به من هم گفتم که از ماهیچم هست دردش............ داوودی عزیز میشه بگی رفت ...

سلام کتفت خوب نشد عزیزم؟ منم پنج ساله درگیرشم و هی داره بدتر میشه اولش داغ میشه میسوزه و دردش تو کارکردن و راه رفتن شروع میشه عکسم گرفتم سالم بود  دکتری نیس ک نرفته باشم جدیدا از کتفم دردش میزنه ب سر شونم🥺

2706