2733
2739
سلام مامانای هنرمند.بیاین دوباره دور هم جمع بشیم تا با کمک هم یه جشن تولد-جشن شب یلدا- عید نوروز و مناسبتهای دیگه رو به خوبی برگزار کنیم و برای بچه هامون یه خاطره خوب بسازیم.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
بچه ها یه پیشنهاد دارم.هر کس از تولد سال قبل نینیش یه عکس بزاره با ذکر تم تولدش.
تا ایشالله کم کم شروع کنیم.

در ضمن فردا روز جهانی کودک هست.سعی کنیم به بچه ها بیشتر از همیشه خوش بگذره.چون قطعا همه ما مامانای خوبی هستیم و همیشه بهشون خیلی میرسیم.فردا بیشتر از قبل.
من یه کارت برای یونا درست کردم سعی میکنم تا فردا بزارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آپلود سنتر عکس رایگان

آپلود سنتر عکس رایگان

از صبح میخوام اینهار بزارم پستهام نمیاد...تبریک بابت تاپیک..آخ که من عاشق این تاپیکم..گور بشه چشم کسایی که نمیتونن ببینن و به زودی از حسادت میترکن و تاپیکم با خودشون میترکونن!!!!

بچه ها کارهام ایرادی داره بگید
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
2731
سلام با اینکه دختر من بهمنی است ولی پارسال در تاپیک شما بودم . امیدوارم امسال هم شما مامانای خوش سلیقه منو قبول کنید . تم پارسال تولد دختر من هم رنگین کمان بود که در اولین فرصت عکس می ذارم اینجا
2740
به سمیرای فعال عزیزم تبریک میگم عالییییییییی
ولی به نظر من رد پا رو روش نوشته نزار زیاد شلوغ شده.

شبنم جون خوش اومدی عزیزم.ایشالله امسال هم تولد خوبی بگیری.

مرضیه جون شما هم خوش اومدی.
راستش پارسال یونا اصلا اذیت نکرد.ولی امسال چون خیلی شلوغ شده فکر کنم اذیت کنه.در ضمن اصلا نمیزاره کلاه رو سرش بزاریم.واسه تولد باباش که نزاشت.