2726
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2438 بازدید | 35 پست
اگه سزارین خوب بود که کشورهای پیشرفته سزارین رو اولویت قرار میدادن ! سزارین خیلی به ندرت انجام میشه ( اگه جون مادر یا بچه در خطر باشه ) اصلش هم همینه ولی متاسفانه تو کشور ما..... !

من طبیعی دنیا آوردم درد داره ولی نه اینکه آدم نتونه تحمل کنه

خوبیش هم اینه اینه که هزار لا شیکمت رو پاره پوره نمیکنن (حالا کلا عوارض سزارین رو نادیده میگیریم !! )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم طبیعی بودم دردش خیلی زیاده. من همش گریه می کردم می گفتم خانم دکتر کی تموم می شه پس چرا بچه بیرون نمیاد و اونا هم بهم می ندیدن.
2 بارم زایمان طبیعی کردم. تو سکس هم هیچ مشکلی ندارم چون هم بخیه می زنن و هم بدن به حالت قبل بر می گرده اون زنای قدیم بودن بنده خداها می زاییدن نه بخیه ای نه چیزی باز می موندن. الان اون طوری نیست.
من از طبیعی خیلی راضی بودم درد داره ولی غیر قابل تحمل نیست.

2728
من طبیعی میخواستم اورژانسی سزارین شدم. درد زیادی نداشت ولی کلا بعد زایمان درد هست. اگرم خواستی سزارین کنی بزار دردات شروع بشه بعد برو
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
طبیعی

من که طبیعی زاییدم و اگه بازم بخوام زایمان کنم فقط طبیعی

پسرم 8 ماهه به دنیا اومد من بعد زایمانم فقط یه روز استراحت کردم بقیشو همش تو بیمارستان بودم کسایی هم بودن تو بیمارستان پیش نی نی هاشون که سزارین کرده بودن یه نفر مدام زیر بغلشون بود و یه دردی می کشیدن طفلی ها ولی من اصلا درد نداشتم و حالم کاملا رو به راه بود

طبیعی درد رو یه بار می کشی و تمام ولی سزارین تا چند روز درد داری و شکم هم از ریخت میوفته
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
من آرزوی طبیعی داشتم. فشار خونم رفت بالا سزارینم کردن. الانم میبینم بچه ها نوشتن طبیعی زایمان کردن از غصه گریه ام میگیره. من می تونستم طبیعی زایمان کنم. فشارم خیلی بالا نبود. دکتره حوصله نداشت واسم صبر کنه. تو ایران بخوای هم نمی ذارن طبیعی بیاری بیشعورها.....
من اوایل بارداریم طبیعی دوس داشتم ولی همینطور که شکمم بزرگتر میشد تصمیمم هم عوض شد و سزارین رو انتخاب کردم و زایمان خیلی خیلی خوبی هم داشتم الان هم خوشحالم که طبیعی زایمان نکردم.به نظر من بستگی به دکترت داره. دکتر من خیلی کارشو تمیز انجام داد و من هیچ دردی بعد از زایمان نکشیدم
در مورد برگشن واژن به حالت قبل خب مسلما بر نمی گرده به اون حالت حتی برای کسایی هم که سزارین می شن واژن یه مقدار تغییر میکنه

واژن یه کسی که تازه ازدواج کرده با واژن کسی که 5 ساله ازدواج کرده و حتی اگه زایمان نداشته باشه خوب معلومه که فرق داره واسه همین نگران این چیزاش نباشید

من قبل از زایمان موقع س ک س درد داشتم ولی الان دیگه درد ندارم و خیلی برام بهتر شده
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2706