2733
2739

همین الان یه نفر تاپیک زده بود یه خانومه هم شمارشو گذاشته بود که میتونه رحم اجاره بشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببخشید اجاره ی رحم یعنی همین که شوهرتون باهاش در ارتباط باشن یا تحت شرایط آزمایشگاهی لقاح صورت بگیره

😲😲😲😲ن جانم ازمایشگاهیه

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
ببخشید اجاره ی رحم یعنی همین که شوهرتون باهاش در ارتباط باشن یا تحت شرایط آزمایشگاهی لقاح صورت بگیره

یعنی جنین رو تشکیل میدن تو ازمایشگاه فقط تو رحم فرد مورد نظر بزرگ میشه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738

شاید اون خانوم به از نظر خوراکی اصن به خودش نرسه یا هر چی بخوره و...اینکه بچه خیلی ضرر میرسونه

میخایم با قانون جذب باردار شدم هورررررررا....دختر قشنگ و سفیدو سالمم تو راهه... 
بیشتر کسایی که نیاز مالی دارن حاضر به چنین کاری میشن. میتونید یه پرس و جویی از مناطق پایین شهر بکنید

مثلا چقدر؟؟؟!!!! 😐😐😐😐

از ان روزي كه با شلاق خون ديوار چين را ساختند ادميت مرده بود گرچه ادم زنده بود

عزیزم جنین دارم انتقال بدم آزمایشگاهی

برای بچه دار شدنم دعا کنید 
2706