2733
2734
عنوان

داروی خارجی برای شیمی درمانی

1335 بازدید | 11 پست

سلام ، من دنبال داروی خارجی برای شیمی درمانی هستم ، کسی تازگیا خارجیشو پیدا کرده ؟ اسم دارو gemzar هستش ، از کجا میشه تهیه کرد ؟ داروخانه های اصلی فقط ایرانیشو دارن ، اگه کسی هست که با این سرطان دست و پنحه نرم میکنه ، لطفا راهنمایی کنه ، 

عزیزم زنگ بزن اطلاعات دارویی ببین جایی رو میگه

فکر کنم شمارش بود ۱۴۹۰

خدا قراره به من يه ني ني سالم و صالح بده شايدم دوقلو يا سه قلو🙋🏻‍♀️😍گر نگهدارِ من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد😍❤️😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارو خارجی ها رو قایم کردن داروخونه ها..خیلی نامردن . داشته باشن هم الکی میگن تموم کردیم 

نه اصلا اینطور نیست

شوهرم تو داروخانه هست اصلا اینکارو‌نمیکنن

همه مثل هم‌نیستن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731

من به شوهرم‌نشون‌میدم اگه داشتن یا سراغ داشت میام‌خبر میدم استارتر

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
نه اصلا اینطور نیست شوهرم تو داروخانه هست اصلا اینکارو‌نمیکنن همه مثل هم‌نیستن

همه شون اینطور نیستن ولی خیلی هاشون این کارو میکنن...قایم کردن که بعدا گرونتر بدن.حتی اخبار هم میگفت 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من به شوهرم‌نشون‌میدم اگه داشتن یا سراغ داشت میام‌خبر میدم استارتر

سلام عزیزم من دنبال داروهای شیمی برا داداشم هستم خارجی باید باشه میتونی کمکم کنی ببینم کجا گیر میاد پیدا کنیم