2733
2734

عزیزای دلم قبل از هرچیز امیدوارم این ماه، ماه اخرانتظارتون باشه و نه ماه دیگه یه نی نی تپل مپل سالم بغلتون باشه.

من چهار ماهه اقدامم ولی نشده. میخوام برم دکتر اما میخوام یکم اطلاعات داشته باشم.

میشه بگید چند ماه اقدامید؟ چه داروهایی مصرف میکنید یا قبلا میکردید؟ داروها رو چه جوری مصرف کردید یعنی روز چندم سیکل؟  

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      

من قبل از اقدامم رفتم دکتر سونو وآز دادم گفت مشکلی نداری حتی رفتم آزمایش پرولاکتین و پروژسترون هم دادم که ظاهرا مشکلی نبود ولی الان ۶ ماه اقدام کردیم و خبری نشد...دوباره باید برم سونو و همسرم آز بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون من یک دختر دارم، دوست دارم بچه بعدیم پسر باشه. به جان دخترم پسر پرست نیستم و فقط دلم میخواد هر دو رو داشته باشم. وگرنه برای بچه اولم کلی دعا کردم که دختر باشه. 

حالا اگر لطف میکنید و اطلاعاتی دارید درباره رژیم پسردار شدن هم بهم اطلاعات بدید.

بی نهایت ممنون

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2731
من ۶ ماه اقدامم تا الان کلومفین و متفورمین استفاده کردم نتیجه نکرفتم بازم به متفورمین دارم ادامه م ...

چند ماهه متفورمين ميخوري؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ