2703
2553
سلام دوستان من خیلی وقته اینجا رو دنبال میکنم

دخترم نزدیک دو سالشه میخوام از پوشک بگیرمش میبرمش دستشویی ولی اصلا جیش نمیکنه

ببخشید زور میزنه ولی فقط چند قطره

حتی یه روز موقع خواب ظهر پوشکش نکردم ببینم جیش میکنه یا نه بهش هم گفتم اگه جیش داشتی بگو ببرمت دستشویی

خوابید یک ساعت و نیم بعدش بیدار شد گفت مامان جیش بردمش دستشویی ولی بازم فقط چند قطره

اومد بعد اوردم پوشکش کردم تو پوشکش جیش کرد به نظرتون مشکلش چیه

یعنی هنوز بلد نیست جیش کنه ؟؟؟؟؟؟
دفتر آشپزی های من http://cafebanoo.niniweblog.com/
وااااااااااااااااااای خدااااااا.......صبر بده
من کم آوردم... سر بزنگاه همیشه خرابکاری میکنه...دیشب یه ربع مونده به اومدن مهمونام رفت نشست رو مبل جیش کرد.میخواستم خودمو خفه کنم...میدونستم مثانه اش پره پره...هرچی بهش میگفتم پاشو برو دسشویی نمیرفت و مقاومت میکرد.تا آخر خانوم جیش کرده بعد اومده میگه جیش کردم... منم عین وحشیا شروع کردم به داد و بیداد و پرتش کردم تو توالت تا برم بشورمش بعدش پشیمون شدم چون واقعا ناراحت شده بود طفلکی ولی نمیتونستم خودمو کنترل کنم...از صبح هزار تا کار کرده بودم خسته و کوفته دم آخری حالا برو رو مبلی بشور و مبل بشور و با سشوار خشک کن و ...

فرشته جون بخداااااااادرکت میکنم چه حالی هستی...یه سوال: واقعا فک میکنی کنترل مدفوعش رو داره و تو شورتش میکنه یا بعد ازینکه میاد بیرون میفهمه پی پی داره؟ اگه کنترل داره و تو شورتش میکنه حق داری خسته باشی...برای شستن شورتش ازش کمک بخواه مثلا بگو بیا پودر رو بریز رو شورتت بشوریمش توش پی پی کردی ایی شده. شاید این دعوت به همکاری برای شستن خرابکاریش باعث بشه ترسش هم از پی پی اش بریزه و کم کم بیاد تو دسشویی بکنه

ستاره دریایی یروز بهش حسابی هندونه بده بعد از نیم ساعت هی ببرش ببین بازم جیش نداره؟؟؟شاید تعریقش زیاده...بعدم ممکنه جیششو تو پوشک بکنه و برای دسشویی جیش نداشته باشه...باید با مایعت حسابی مثانه اش رو پر پر کنی تا بفهمه جیش و پر شدن مثانه ینی چی

نی نی ناز چند باری وسطای تاپیک و صفحه اول در مورد شروع نوشتیم هممون...برای شروع نظر من اینه که دو روز اول از صبح که بلند میشه پوشکش رو از پاش در بیاری و براش توضیح بدی که تو دیگه بزرگ شدی و ازین به بعد باید هر وقت جیش داری به مامان بگی و تو پوشکت جیش نکنی. اگه جیش نکنی شورتای خوشگل پات میکنی مث مامان و بابا. و ببری هر یه ربع یبار دسشویی تا بشینه رو لگنش. بعد بهش بگی که جیش کنه. تا چند روز این زمان رو 5 دقیقه 5دقیقه بیشتر کنی و براش ساعت جیش زنگ بذاری با آهنگی که دوس داره
بعد از دوروز دیگه فقط موقع خواب پوشکش کن و با شورت آموزشی ادامه بده تا روزی که خودش بیاد بگه

من تا 6 روز اول پوشکش کردم و میترسیدم شورت پاش کنم همه جارو نجس کنه....که کارم خیلی اشتباه بوووود. چون از روزی که تازه شورت پاش کردم انگار از اول شروع کردم.... دو روز برای اینکه بچه بفهمه داستان دسشویی رفتن چیه و بازی نیس کافیه
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیروز تصمیم گرفتم دخترمو پوشک نکنم براش توضیح دادم همه چیز رو هر نیم ساعت هم بردمش دستشویی ولی دریغ از یه قطره جیش

ولی ده دقیقه بعد تو شلوارش کارش رو میکرد منم اصلا عصبانی نشدم

چون خدا رو شکر روی فرش اصلا نریخت فقط براش توضیح دادم

شلوارش رو که خرابکاری کرده بود نشونش داد و کلی اه و پیف کردم

شبم خودش رفت به باباش گفت که چکار کرده شلوارش رو نشون میداد و میگفت اه اه

امروز تصمیم گرفتم پوشکش کنم ولی هر یک ساعت ببرمش دستشوی تا اول معنی جیش رو بفهمه

ولی با چیزای که بی بی مریم عزیز گفت دو دل شدم به نظرتون ادامه بدم یا نه
2720
من از صبح دخی رو دو ساعت یه بار بردم دسشویی و جیشش رو کرده... و هی از طرف عکسای پوشکش باهاش حرف میزنم که مثلا زرافه می گه ممنون منو خیس نکردی! یا پرنده به پیشی می گه میدونی آوا خانم کجا جیش می کنه؟؟ بعد پیشی می گه بله تو دسشویی و مواظبه ما خیس نشیم!

ولی هربار هی سراغ پوشکش رو می گیره برای اینکه مثل بار قبل استرس نگیره من تو فاصله ها پوشکش می کنم
هم خیال خودم راحته هم اون هم خیالش راحته

البته دیدم نوشتید کار خوبی نبوده و یه کم نگران شدم ولی اگه پوشکش نکنم خودش خیلی عصبی میشه حالا اگه با همین روال پیش برم و حداقل دیگه تو پوشکش جیش نکنه فکر کنم بعد از یه هفته بتونم شورت پاش کنم

البته به جز شبا!

و اینکه پیشنهاد ساعت عالی بود حتما امروز باخودش میرم ساعت زنگدار رنگی می خرم! و بهش می گم این ساعته جیشه!
اخه ساعت خیلی دوست داره انشالله با اون همکاریش بیشتر بشه

برام دعا کنید خدا بهم صبر بده و به دخترم طاقت؛)
بچه ا من چیزی نگفتم که هر دوتاتون استرس گرفتید...بچه ها با هم متفاوتن...تجربه من این بود که باید دو روز اول فقط با پوشک میبردمش دسشویی ولی منم تا 6 روز با پوشک میبردمش...شاید این روش به بچه های شما جواب بده و مشکلی براتون پیش نیاد...تا هر وقت که فکر میکنید لازمه میتونید با پوشک برید جلو ولی به شرطی که مثل شورت پوشک رو پاش کنید و در بیارید و هی چسباشو باز و بسته نکنید تا حس شورتو داشته باشه و وقتی یبار توش جیش کرد بندازیدش دور تا خیس نمونه پاش و عادت کنه به خشکی

ستاره دریایی چی باعث شد دودل بشی؟؟ برو جلو یواش یواش راه می افته

نی نی ناز این مرحله تا وقتی خودش بگه تو بچه ها متفاوته....بعضی بچه ها یه هفته ای میگن....بعضی ها یک ماه...و ممکنه در بدترین حالت تا 6 ماه هم طول بکشه...دختر من دقیقا بعد از 23 روز بعد از شروع خودش داره میگه...ولی بچه دوستم سه ماه طول کشید تا خودش بگه...خودت ببین بچه ات کلا چجوریه تو همه چیز بدقلقه یا نه از همه ی مراحل راحت گذشته....انشالا که زود زود بگه.....در ضمن ساعت برای من که خیلی جواب داد چون فشار و استرسی که مادر به بچه میده دیگه تو زنگ گذاشتن نیست و قضیه برای بچه مثل یجور بازی میشه...من تا وقتی که خودش بیاد بگه براش ساعت میذاشتم مرتب
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
ممنون بی بی مریم جونم از راهنمایهات

فقط بعضی شبا بخاطر اینکه از تخت بیاد بیرون می گه جیش دارم! و البته هم بیشتر موارد جیش می کنه!

خدا کنه زود بگه من عصاب ندارم ههههه

ساعت هم براش خریدم و کادو کردم بهش دادم یه بار زنگ زد باهام امد دفعه دوم زنگ ساعتو خاموش کرد؛(

ولی در کل متوجه شدم اگه نداشته باشه به زور هم نمیاد ولی اگه داشته باشه زودتر راضی میشه بیاد!

راستی دخی من زودتر از یک ساعت و نیم جیشش نمی گیره! یعنی یا دو ساعت یا یک ساعت و نیم خشکه!
ساعت رو همون یک ساعت و نیم بذارم؟؟؟
2714
یه چیز دیگه اینکه به نظرم بعضی وقتا جیشش رو نصفه می کنه! یعنی باتوجه به اینکه تو اون باز زمانی هم اب خورده و هم دو سلعت گذشته مقدارش کمه! یعنی انقدرکنترل داره؟؟؟ یا من اشتباه می کنم

و اینکه هنوز بیداره! و شبها کلا دیر می خوابه؛(
سلام دوستان

بی بی مریم عزیز ممنونم ازت

راستش اینکه گفتی پوشک نبندم اصلا توی این مدت دو دلم کرد اخه الان شرایطش رو ندارم من بعدازظهر بیرون از خونه کار میکنم دخترمم با خودم میبرم نمیتونم فعلا پوشک نکنم

ولی جدا از این قضیه نمیدونم احساس میکنم هنوز امادگی نداره روز اول فهمیدم ساعت جیشش هر یک ساعت یه باره

من هر نیم ساعت بردمش دستشویی ولی دریغ از یه قطره ولی سر ساعتش توی شلوارش کار خودش رو میکرد بعد میاومد بهم میگفت

ولی دیروز حتی با اینکه مطمئن بودم جیش داره بردمش دستشویی بازم جیش نکرد بعد توی شلوارش جیش

کرد ولی نیومد بهم بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی روز اول می اومد سریع میگفت ولی دیروز اصلا حتی نیومد بگه

توی این دو روز حتی یه بارم توی دستشویی جیش نکرد که من دلم خوش باشه دیگه پوشکش نکنم

همش توی شلوارش کارش رو کرد

شوهرم میگه ادامه بده یاد میگیره ولی خودم میگم نه بزارم واسه یه ماه دیگه

به نظر شما چکار کنم
نی نی ناز ساعتتو بذار رو همون یک ساعت و نیم
معمولا فقط 70 درصد حجم مثانه تو هر بار جیش کردن دفع میشه ...شما فکر میکنی نصفه جیش میکنه...مطمئن باش کامل میکنه....دخی منم تا 12 -1 بیداره

ستاره دریایی اینکه بچه ها روزای اول ذوق دارن و تند تند میرن و بعد از چند روز مقاومت میکنن طبیعیه...دختر منم همینطور شد اگه تاپیکو بخونی میبینی که دقیقا دخی منم همین کارو میکرد...بنظرم باتوجه به شرایطت و اینکه همش تو شلوارش جیش میکنه فعلا بدون هیچ تردیدی پوشکش کن تا یاد بگیره...بنظر منم ولش نکن...یکم بیشتر تحمل کن درست میشه...فقط اصلا دعوا و داد وبیداد نداشته باش که تاثیرش عکسه...بشدت اعتماد بنفس بچه رو میاره پایین و باعث میشه فک کنه نمیتونه از پسش بر بیاد و هی بیشتر و بیشتر خرابکاری میکنه....وقتی جیش کرد بهش اینجوری بگو: دخترم یادت نبود که قبل از اینکه جیشت بیاد بیرون به من بگی که جیش داری؟؟ اشکال نداره...تا چند روز دیگه خوب خوب یاد میگیری که قبل از اینکه جیشت بیاد بیرون بمن بگی...حالا بیا بریم باهم شلوارتو بشوریم...البته چون پوشکه بهش بگو دیگه پوشکت کثیف شذ باید بندازیمش دور برو یه پوشک تمیز بیار...دختر منم 3-4 روز اصلا نمیومد دسشویی ولی تحمل کن درست میشه
بی بی مریم جونم برعکس چیزی که فکر می کردم اصلا با ساعت ارتباط نگرفت و از صبح تا دید گذاشتم رو میز کنار دسشویی برد گذاشت رو تخت خودم و در اتاق رو بست! و یه بار هم که زنگ زد بدو بدو و با عصبانیت خاموشش کرد و باز گذاشتش تو اتاق!
ولی امروز تونستم راضیش کنم به جای پوشک معمولی شورت پوشکی بپوشه! اخه اصلا قبور نمی کرد! برای همین گفتم فعلا پوشکمون تموم شده و زرافه از اینکه خیس شده ناراحته بیا تو هم مثل من یه شورت راحت بپوش! بعد رفتم شورت اموزشی رو اوردم چون قبلا دیده بودش قبول نکرد پاش کنم بعد گفت شورت قورقوری! این اسم رو بخاطر عکس روی پوشک شورتی دفعه قبل گذاشته بودم
بعد همونو پاش کردم.... فعلا که دوبار امده و همکاری کرده البته بیشتر به ذوق تافی که جایزه می گیره
الانم می خواد بخوابه اما قبل خواب هرچی زور زد جیشش نیومد؛(
تو خواب هنوز هیچ کنترلی نداریم چون قبل خواب خیلی مایعات می خوره؛(

و اینکه هربار جیش می کنه می گه مامان سوخیدش!!! نمی دونم چرا سوزش داره؟؟؟ حالا امروز زنگ زدم مطب دکی برای ٥ شنبه وقت گرفتم احتمالا از بده؛(
خدا کنه چیزی نباشه؛(.....
آره حتما ببرش دکتر...وقتی هم میگه سوخیدش و هم کم جیش میکنه شاید عفونت داره...انشالا که چیزی نباشه...نگران نباش اگرم عفونت باشه زود خوب میشه با دارو
سلام خانم گلا
من امتحان آیین نامه و توشهری داشتم وقت نکردم بیام تاپیک امروز صبح بار اول هر دو رو قبولیدم
بی بی مریم به خدا کلافه ام قششششششششششششششششنگ کنترل رو مدفوعش داره و قبل از اینکه شروع کنه میره تو حس و میگه مامانی امین جون میخواد پی پی کنه! میبرمش دستشویی بشورمش پی پی رو نشونش میدم میگم ببین اخه پاهات کثیف میشه پیشش میشورم ولی بی فایدس
مگه روکش مبلهاتو برداشتی؟ چطوری آبشون کشیدی؟ چه قد سخته خدااااااااااااا من فک میکردم از شیر گرفتن سختتره ولی الن ک فکرشو میکنم از شیر ک گرفتم یه هفته گریه کرد و راحت شدم اما الان دقیقا دو ماهه سر کارم
2706