2737
2739
فرشته جون از نظرت ممنون
امروز دیوونه ام کرد ..... از صبح همش تو حموم بودیم ....میگفت پی پی داره ! اما شده بود چوپان دروغگووووووووووو....
بهش لواشک میدم ....آلو دوست نداره اما انجیر خشک گرفتم و میکس کردم و خیس کردم و هر دفعه آبش رو میدم میخوره ....اما بازم خودشو نگه میداره که پی پی نکنه !
اصلا به هیچ کاری نمیتونم برسم ....همش تو حموم داریم در و دیوار نقاشی میکنیم و آب بازی میکنیم .....
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون فرشته جون
ما یه مقدار پیشرفت داشتیم و دخی قبول کرد شورت بپوشه و یه روز کامل هم با شورت بود حتی نصف روزش بیرون بودیم و من با تجهیزات کامل رفتم که شاید لباسش رو خیس کنه اما واقعا خوب بود!
خلاصه بعدازظهر که برگشتیم دل درد شدید گرفت و بیرون روی وحشتناک! و سه چهار بار ناخداگاه لباسش کثیف شد! و این خیلی تاثیر بدی داشت اونم روز اول شورت پوشیدن؛(

خلاصه شبش هم بالا اورد و بردیمش کلینیک و الان سه روزه ویروسی شده و این خیلی ما رو برد عقب!!!!
خودش دوباره می گه پوشک ... حتی دیگه میترسه پی پی کنه!
ولی همچنان شبها خشکه و نزدیکای صبح که گریه می کنه میبرمش جیشش رو می کنه و بعد می خوابه!
البته تو این سه روز هم دو سه بار بیشتر پوشکش رو خیس نکرد که خیلی نمیتونم بهش فشار بیارم
چون واقعا بی حال و مریضه؛(
2731
نی نی ناز ایشالا بلا دوره و هر چه زودتر خوب بشه صبر کن کاملا خوب بشه بعد شروع کن طفلی اذیت میشه احتمالا بیرون ک بودین از جایی ویروس گرفته بچه
منم از پیشرفت امین راضی هستم بیرون از خونه همکاریش عالییییییییییی ولی تو خونه سخت راه میاد آخر هفته فرشامو میدم بشورن تا اکمل یاد بگیره بازشون نمیکنم توکل به خدا ایشالا ک زودی از این تاپیک با موفقیت خداحافظی کنیم همگی
سمانه خانمی اگه صفحات اول تاپیک رو بخونی نوشته باید جایزه کم کم کمرنگ بشه و بچه فکر نکن با هر بار جیش یا پی پی میتونه کلی امتیاز ازت بگیره سر پا نمیذاره بگیری؟ من پسری رو یه بار سرپا گرفتم دیگه راه اومد الان شکر خدا پی پی رو هم کم کم داره همکاری میکنه حتی اگه مقاومت کرد جایزش رو کمرنگ کن
2738
سلااااام به همگی...من بعد از چند روز غیبت اومدم ولی خوشحال اومدم....دخی من خیلی خوب داره باهام همکاری میکنه و تقریبا 90% جیش هاشو همه ی پی پی هاشو میگه...شبا هم دیگه شورت پاش میکنم...پریشبا کلی هندونه خورده بود منم احتیاطی پوشکش کردم ولی ساعت 5 بیدار شده بود من صدا میکرد میگفت جیش دارم...بردمش جیش کرد و خوابید. اینقدر ازین حرکتش خوشحاال شده بودم که تا دو ساعت خوابم نبرد...خلاصه اینکه موفق شدم

نازنین مامان پریا تو صفحات قبل که گفته بودم...برای گرفتن پوشک شب عجله نکن...بذار هر وقت یک هفته پشت سر هم پوشکش خشک موند دیگه شورت پاش کن....مشکلت چیه الان؟؟
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
نی نی ناز امیدوارم بچه زودتر خوب خوب بشه و دوباره مثل قبل باهات همکاری کنه....

مامان فرشته امین خیلی خوب برا جیش باهات همکاری میکنه....ما هنوز بیرون که باشیم یکی دو ساعت یبار باید ببرمش جیش...احساس میکنم کلا حجم مثانه اش کوچیکه
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
سمانه جان صبررررر فراوون بباید در این رااااه...هممون این روزا رو داشتیم که تمام روز تو دسشویی بودیم....انشالا تا یه هفته دیگه خیلی بهتر میشه

گل بهارم همه بچه ها تقریبا این یبوستو دارن باید با چیزای ملین خودت درستش کنی دیگه...دختر منم قبلا که پوشک بود تو روز یه نوبت پی پی میکرد ولی الان چون سفت تر شده تو روز دو سه بار باید برای پی پی ببرمش تا همش تموم شه
سلام.منظورت چیه که چجوری باید بگیری؟؟ ینی اون دختر سه سالت تو روز کنترل داره رو جیشش برای شب نمیتونه خودشو نگه داره و پوشکشو تا صبح خیس میکنه؟؟ چند وقته پوشک روزو گرفتی؟؟
2706