2410
2553
شقایق جون از داروخانه بگیر . والا قیمتش اصلا یادم نمیاد فکر کنم پارسال 18 خریده بودم ولی مطمئن نیستم.

خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سها جون و سارا جون اگه میشه آدرس مغازه ارومیه رو بدین من اون ورا زیاد میرم میام بهتون خبر میدم
تو ارومیه یه بازار هست که جنس دست دوم میفروشه خیلیها هم میرن خرید میکنن ولی بوی خیلی بدی میده
چندتا کرم خریدم:
1- مرطوب کننده 24 ساعته اینگرید میه
2- ماسک لایه بردار اینگرید میه
3- دورچشم لانژن

میام مشخصات دقیق و مینویسم... چطورن ماماصدرا؟؟؟
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. جورج برنارد شاو
2720
سلااااام ، ظهر همگی بخیر

سها جون تا قبل از اینکه توی تاپیک اعتراف کنی اصلا فکرشو نمی کردم ... چون کاملا طبیعیه... مامانم هم دندوناش به صورت کاملا طبیعی اینجوریه طوری که همه فکر می کنن دندونای خودش نیست و من همش حسودیم میشه :))

مانا جون اینجارو ببین :
http://www.murad.com/bestsellers

من AHA/BHA Exfoliating Cleanser رو گرفتم و واقعااااااا ازش راضیم ...جزو محصولات پرفروشش هم هست ...

مانالیزا جون من پوستم خیلی چربه ... شوینده های زیادی هم استفاده کردم، اما به نظرم همشون معمولی بودن ، ازشون استفاده می کردم پوستم خیلی سریع دوباره چرب می شد... اما به نظرم این خیلی بهتر از اونهاست، هم پوستم دیرتر چرب می شه ، هم دونه های اسکراب داره که توی شفاف شدن پوستم موثر بوده ...آره یه تم صورتی داره
2714
سلام به همه دوست های جذاب و خوش تیپ. یه سوال بدنسازی دارمم. به نظرتون چرا سلبریت ها اندام لاغر و متناسبی دارند ولی صورتهاشون پره. در صورتی که تو ایران یا طرف همه بدنش چاقه یا لاغر. من دوست دارم صورتم پر بشه ولی سایزم تغییر نکنه.
1-ژل لایه بردار اکسفولینت اینگرید میه
2- کرم آبرسان 24 ساعته اینگرید میه
3- کرم دورچشم لانژه

ماما صدرا جون اومدی ممنون میشم یه توضیحی درباره این محصولات بدی..
بچه ها با این که پوستم چربه اما فکر کنم خیلی خشک و کم آبه.. همش پوسته پوسته هست و حتی امروز یکی از همکارام گفت چرا پوست گوشه پایین لبت مثل سوختگی چروک شده.. درست میگه ..پوست گوشه پایین لب ایجوری شده وای دیگه نگرانم.. یکی میگفت آد بزن؟ کرم آد بزنم به نظرتون؟ یا با همین مرطوب کننده ها یه کاریش کنم؟
2706