2703
2553
سلام دوستان گلم صبح همگی‌ به خیر و خوشی‌

ملوس جان دکتر فندق ،،،،،،،،دکتر ایندیرا خانال ایرانی‌ نیستن ،متخصص اطفال،،،این شماره خیابون آپادانا هست ولی‌ تو پاسداران هم میشینن ۸۸۵۰۲۹۱۲ _۱۴ و ۸۸۵۲۶۹۹۰

پلاریس جون تو که منو دیدی اگه طبیعی نبود با آن دهان من که همیشه باز می‌فهمیدی دیگه به قول مامانم وقتی‌ میخندی تا لوزه کوچیکت هم معلوم میشه ،،،،،،،

مهرناز جون ۲۲۶۴۶۴۳۳ و ۲۲۸۵۹۹۸۵ زنگ بزن خودشون راهنماییت می‌کنن

حدیث جون خوب شد دیگه حالا برو حالشو ببر

سارا جونی کجای عزیزم delam برات تنگ شده بود ،خوبی‌ ؟سارا جون این فرشگاه دست دوم که نیست یکی‌ از بچه‌ها یه چیزی نوشته بود کمی‌ نگران کننده .از پالتو هاش خبر داری ؟

باربی جون با این در خواستت برای من و دخترم خاطره ساختی چه جورم ،کلی‌ بهمون خوش گذشت ،،،،،تو این مدت ۶ سال من هیچ ترمیمی نداشتم ،فقط پارسال برام پولیش کرد همین ،خودم هما رعایت می‌کنم چیز سفت مثل سیب سفت گاز نمیزنم تخمه هم نمیشکنم

منا از دست تو نوشتی‌ بریم یه جا بگیم ،بخندیم ،فقط !مردم از خنده مگه قراره کار دیگه هم بکنیم شیطون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.خانما کسی میدونه بورس بدلیجات تهران کجاست؟
تاپیک زدم ولی فعلا جواب درستی نگرفتم.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=330659&PostID=12625163#12625163

ممنون میشم راهنمایی کنین.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام دوستای خوبم

سها جون منم برای ارومیه پایم . خداییش ارزش داره

مگی جون عاشق اون ست کرمی که گذاشتی شدم همون که بوتش بلنده. میخواممممممممممممممممم

حدیث جون مبارکه . مگی راست میگه با سایه درستش کن . نمیدونم تو عکس بد افتاده یا نه ولی احساس کردم که شکستگی بالای ابروی سمت چپتم خالیه که باید با سایه درست کنی . راستی اگه یکم هم رنگش رو روشن کنی فکر کنم خیلی قشنگتر بشه. البته این نظر منه
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2456
دوستان گلم کسی از تقویت کننده مژه و ابروی بلفارول استفاده کرده؟

چند وقتیه مژه هام ریزش داره
ابروهام هم کم نازک شده میخوام تقویتشون کنم
خدایا نمی گویم دستم را بگیر!!!!
عمریست گرفته ای... ...مبادا رها کنی
استفاده از ماسک خیار رو فراموش نکنید هم چربی پوست رو از بین میبره . هم پوست رو شاداب و خنک میکنه هم به جمع شدن منافذ باز پوست کمک میکنه
خدایا نمی گویم دستم را بگیر!!!!
عمریست گرفته ای... ...مبادا رها کنی
2714
جواب سوال بالاییم رو که ندادین.
سهی جان میشه از دوستت بپرسی پالتوهاش رو ازکجای ارومیه گرفته؟آدرسشو میگیری؟
مرسی

ما3ساله بخاطر کار همسرم اومدیم ارومیه زندگی میکنیم ولی همش میام تهران پالتو ومانتو میخرم.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
سلام دوستام حالا بحث دکتر شد برای دکتر که در ضمینه ی مو تبحر داشته باشه میشه معرفی کنید؟
تا تاحالا پیش دکترای زیر ویزیت شد ولی نتیجه ی مطلوبمو نگرفتم:
دکتر وفایی:بنظرم با اینکه دقیق هستم ولی روش هاشون شاید یکم قدیمی و متداول باشه و روش های جدید رو قبول ندارن
دکتر لطفی:حجم داروهاشون اغراق آمیز زیاده و هر نسخش قبل گرونی دلار لاق 500 میشد
خانم دکتریکه خیلی معروفن و اسمش یادم نیست!!!!:اونم بدون توجه به سلامت بیمارش اغراق آمیز دارو میداد
یهسوال دیگه هم دارم.
کسیو سراغ دارین که تتوی هاشوری رو خیلی طبیعی انجام بده؟
این روش پیگمنتیشن همون تتوی هاشوریه؟برای این کسیو که واقعا ماهرباشه سراغ دارین؟
اسمو شمارشو میدین بهم؟
من ابروهام نازکه.هرکاریشم کردم درست نشد.کم پشته.چون موهاس سرم ضخیمه دکترگفت کاشت هم نمیشه انجام بدم.
تاتوی کاما نمیخوام بکنم چون تقریبا همه کسانیکه انجام دادن ومن باهاشون صحبت کردم پشیمونن و میگن اصلا نمیشه مدل ابرو رو عوض کرد.

ابروهام برام شده یه معضل بزرگ.
شقایق جون من بعد از کاشت مژه همه مژه هام ریخت و تقویت کننده مژه ماوالا گرفتم و راضی بودم.

مامان آینده جون من قبلا ابروهام رو تاتو کردم ولی پارسال برای ترمیمش هاشوری زدم . راضیم . ابروهای کاشت هر کی رو دیدم خوشم نیومده. اینم شماره تاتو کارمه : 09127287282 شبنم
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
سلام دوستان روز بخیر
مامان آینده من دوستم اصلا ابرو نداشت ولی رفت پیش یه خانمی به نام ساحل که قبلا تو نیکادل کار میکرد براش هاشوری زد خیلی خوب و طبیعی شد و خوبیش اینه چون تو سطح پوست زده به مروور کمرنگ میشه و دائمی نیست یخورده فقط گرون میگیره 1/5 سال پیش 200 گرفته بود اگه خواستی شمارشو میگیرم
2706