2703
2553
سوها جون لباس شیکی هس.همونطور که خودت میگی پایینش دنباله نداشته باشه. و از همه مهمتر به نظرم خیلی دکلته پایین هست و قسمت گردن و سینتو خیلی خالی نشون میده اما واسه جبران این کار حتما مو هاتو باز درست کن که خیلی ناز میشه. مثلن یک طرف شونه هات با موهات پر شه.
ولی در کل مدل زیبایی هس با رنگ مشکی
یک گردنبند ظریف هم زیبایی گردتو 2چندان میکنه
I always have u on my mind

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون دوستان ،

تو این مجلس رقص زیاد نیست کلا خیلی سنگین رنگین هستن خانواده عروس و داماد ،نه این که مذهبی‌ باشن نه ،کلا بیشتر تو کلاس هستن تا چیز‌های دیگه ،دوستان خیلی نزدیک هستن مثل خانواده درجه یک میمونن برای من ،،،قدش که اصلا به این بلندی نیست و دوست ندارم رو زمین بکشه ،،،قسمت چین بالاش هم حذف میشه رویه سینه‌ ،نظر خودم هم مشکی‌ ولی‌ یه پارچه ساتن آبی سبز دیدم خیلی ناز بود ،،،،،کت شلوار همسرم مشکی‌ فکر کنم مشکی‌ بدوزم بهتر باشه

منا جونییی مبارک باشه عزیزم ،هر چی‌ آرزوی خوبه مال تو ،،،،،،،،،،،،،،،
من خودم پیارسال یه لباس واسه.عروسی پسرخالم دادم خیاط.دوخت 1میلیون شد ولی یکبار بیشتر نپوشیدم کلا این مدلا برای اقوام درجه یک عروس وداماد خوبه وهمون مدلی که اینقدر دنباله نداشته باشه چون خیلی رو نرو میره وای من اصلا از این مدل عروسیها خوشم نمیاد خسته کننده اس ولی انشالله بهت حسابی خوش بگذره
شادی زمان ومکان نمی خواهدفقط کافی است دل بخواهد
2456
سها جون مطالبی که در رابطه با فرم بدن گلابی گذاشته بودم توی این صفحه هست :

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=195620&pageNumber=943

لباسی که انتخاب کردی هم واقعا زیباست... من جدیدا خیلی می شنوم که می گن زوج ها لباس هاشون ست باشه زیباتره، این ست بودن یعنی چی؟ یعنی یه رنگ لباس پوشیدن؟! خوب لباس آقایون که تنوع خانم ها رو نداره!
منظور رنگ لباسه ومیشه کمی پارچه.هاشون تو بعضی مدلا ست بشه ونه اینکه عین دوقلوها بشن لباساشون باهم هارمونی داشته باشته
فافا من توی بیشتر ویدیوهای آموزشی که دیدم توصیه می کنند از براش برای زدن کرم پودر و آرایش استفاده کنید چون باعث می شه خیلی خوب فید بشه و حالت طبیعی تری بگیره ....برای کرم پودر خیلی تاکید می کنند که باعث می شه شما مقدار کمتری کرم استفاده کنید...
خود من هم مدتی از براش برای کرم پودر استفاده می کنم و مشکل هدر رفتن کرم پودرم پیدا نکردم و دلیل دیگه اش اینکه من همیشه ناخن هام بلنده ... اینطوری ناخن هام تمیزتر می مونه :)

موقع خرید براش اگر می خوای برای کرم پودر یا خط چشم ( یا هرچیز مایعی ) استفاده کنی حتما موی مصنوعی بگیر...
براش با موی طبیعی مناسب لوازم آرایش های پودریه :)

2714
میخوام امشب برم یه جایی هیات ودسته.عزاداری ببینم اینجا اصلا خبری نیست من چندسال پیش چندتابراشه مک خریدم خیلی راضیم جنسش خیلی طبیعی ویه ریموور براشم گرفتم الان تموم کردم باید بخرم
آره مگی جون واقعا خسته کننده هست ولی‌ خوب دیگه مجبوریه ،یه خیاط هم بهم گفته 1200 میگیرم اصلا نمیدونم ارزش داره یا نه برم آماده بگیرم ،اگه خوب در نیاد دیگه ،،،،،،،،،،،،

مرسی‌ پلاریس جون ،براش فرستادم ،،،،من فکر می‌کنم ‌ست کردن لباس تو حالت اسپرت خیلی قشنگ تر میشه ،ولی‌ تو حالت رسمی‌ با پیرهن مرد یا رنگ کراواتش معمولا لباس خانم ‌ست میشه ،ساعت دستشون ،حلقه‌هاشون ،ولی‌ من کلا هر چی‌ دوست دارم میپوشم زیاد اهمیت نمیدم به این موضوع ولی‌ چون اینجا خیلی رسمی‌ هستن گفتم مشکی‌ باشه بهتره

تو شهرک هم که خبری نیست ،همسرم میره سر چشمه ،من اگه بشه فردا میرم دلم میخواد
سها جونی من اگه جات بودم مشکی نمی دوختم همون رنگ سبز که گفتی باحال تره همسرتم میتونه کراواتش رو اون رنگ بزنه...همه تو مجلس مشکی می پوشن رنگی بپوشی جذابتر میشه
به شرطی که خیاطت کار درست باشه و پارچه هم محشر
من کلا ترجیح میدم لباس آماده بپوشم و بعد بخرمش..
ضمنا مرسی عزیزم بابت آرزوی قشنگت
خیلی دوست داشتم امسال یه تولد مفصل بگیرم..تا چند ماه دیگه از ایران میریم ،و دلم می خواست یه مهمونی مفصل باشه..عاشورا تاسوعا و محرم برنامه هام رو ریخت بهم..
Maggie جون من هم remover رو خریده بودم تمومش کردم .به جاش براشهای مک رو با شامپو بچه میشورم میزارم یه جا خشک شه خودش..عالی میشه.از rmoverهم بهتر..
2706