2733
2739

سلام

وقتتون به خیر ❤

شما از رشتتون راضی هستین؟ راسته که میگن بازار کارش اصلا خوب نیست و خیلی سخت میشه کار پیدا کرد؟

البته مقطع کارشناسی رو میدونم کار پیدا نمیشه بیشتر منظورم ارشد و دکترا هستش

من دانشجو هستم و رشته ام فنی مهندسیه

به خاطر علاقه ام خیلی دلم میخواد واسه ی ارشد روانشناسی بخونم

تا کنکور ارشد هم خیلی فرصت دارم 

ولی اصلا نمیدونم کار درستی می کنم یا نه

تصمیم دارم با مشاور صحبت کنم

ولی گفتم بیام اینجا نظر شما رو بپرسم

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من خوندم بازار کار برای کسی ک بخوادوتلاش کنه هست من بعددرسم۲سال بعدش شروع کردم ب کارکردن،،خیلیم راضی بودم توعظیمیه مطبم داشتم،،الان بخاطرمهاجرتم دیگ کارنمیکنم انلاین کارمیکنم محدودالبته

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)

اگر مقطع کارشناسی هم روانشناسی بودی کار زیاد پیدا میشد برات

ولی تنها ارشد روانشناسی خیر کار پیدا نمیشه

البته دو تت از فامیلای ما اینطوری بودن پیدا نشده

شاید شما بتونی پیدا کنی

ولی مجوز مشاوره دادن به شمارو نمیدن چون شما حتما باید کارشناسی هم روانشناسی باشین

یا ارشد و دکترا باهم روانشناسی باشید

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  
بخاطر علاقه است یا درامد  

من این رشته رو دوست دارم

ولی خب دلمم میخواد بعد این که وقت گذاشتم و ادامه تحصیل دادم بتونم فعالیت کنم

تو رشته خودم اگه واقعا کار کنم احتمالا نتیجه ی خیلی بهتری میگیرم

ولی خب ادامه تحصیل توی رشته روانشناسی خیلی وقته فکرمو مشغول کرده 

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
2740
اگر مقطع کارشناسی هم روانشناسی بودی کار زیاد پیدا میشد برات ولی تنها ارشد روانشناسی خیر کار پیدا نم ...

ممنون

پس باید دوتا مقطع رو بگذرونم

من خوندم بازار کار برای کسی ک بخوادوتلاش کنه هست من بعددرسم۲سال بعدش شروع کردم ب کارکردن،،خیلیم راضی ...

میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

چطوری و کجا میشه کار کرد و نتیجه گرفت؟

من این رشته رو دوست دارم ولی خب دلمم میخواد بعد این که وقت گذاشتم و ادامه تحصیل دادم بتوم فعالیت کن ...

از نظر درامد وقتی دانش و مهارت و تجربه خوبی داشته باشی عالیه باید از پایه روانشناسی خونده باشید وتجربه کار بالینی عملا کسب کرده باشید که وقت گیر است والا ققط با مدرک روانشناسی درامد چندانی نخواهید داشت 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
از نظر درامد وقتی دانش و مهارت و تجربه خوبی داشته باشی عالیه باید از پایه روانشناسی خونده باشید وتجر ...

ممنونم ♥

مرسی که نظر دادین💋

من چون دیدم یک نفر این کار رو انجام داده و الان توی کارش موفقه گفتم پس غیر ممکن نیست 

واسه همین ذهنمو از اون موقع مشغول کرده و شدیدا سر دوراهی هستم 

دوستان من میرم ولی اگه کسی تاپیکم رو دید ممنون میشم حرفی، نکته ای، راهنمایی چیزی بود واسم بنویسین 💕 میام میخونم حتما