2737
2739
عنوان

روزی روزگاری در سوئد

238 بازدید | 8 پست

توی کانال تل گر ام خاطرات زندگی ام در سوئد را می نویسم، برای خودم و همه ی کسانی که از خواندن، نوشتن و دانستن لذت میبرند.

اگه دوست دارین بیاین و بخونین 😍

rozy_rozegary_Sweden@

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
وای اگه مثل من بودی خیلی بامزست پس😂 الان میام بخونم😂

شما هم سوئد بودین؟

بیاین بخونین 

نظرتون هم بگین😘

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما هم سوئد بودین؟ بیاین بخونین  نظرتون هم بگین😘

نه من فنلاند اومدم خیلی سوتی دادم خیلی خنده دار

البته سختیای خودشم داشت

بابام سوئده سه سالی میشه تنهایی اونجاست😔

تو قشنگ ترین دلیل واسه تند زدن قلب منی♡
عزیزم ما مبخواییم بیام سوئد ی تعریفی برام از کشورش میکنی ما رو قبول دارن یانه و...

سوئد کشور مهاجر پذیری هست 

ولی بازم  بستگی داره چطور بیاین  و چه کار کنین اینجا 

توی کانالم به مرور اطلاعات میذارم

2740