2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434623 بازدید | 2925 پست
تازه چند روزه فکرای منفی میاد تو سرم اینکه یه بلایی سر خودم بیارم یا سوار ماشین میشم افکار منفی دست از سرم بر نمیداده اینکه بزنم به یکی بعد با خودم میگم این دنیا و اون دنیات خراب میشه😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی جون افسردگی در بارداری و بعد اون طبیعی هست ولی به نظر من تا کامل خوب نشدی برا بارداری دوم اقدام نکن و درمانتو شروع کن تا میتونی به دنبال شادی باش و دعا کن تفریح و مهمونی برو تا دنیای بهتری برا خودت و خونوادت بسازی.
2728
2738

سلام بچه ها منم الان سرترالین 50 یکی صبح یکی شب می خوردم الان یک ماه هست خیلی بهتر شدم ولی باز افکار منفی بعضی وقتا سراغم می یاد کسی میدونه چقدر طول میکشه کامل خوب شم اصلا خوب می شم؟

خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن...

سلام  مامانا من 8 ماه زایمان کردم بعد زایمان حالتون بهتر میشه انشالله اسم دخملم گداشتم نهال هنو اسنترا میخورم شیر هم میدم حرف دکترتونو گوش بدید بچهاتون مادرای شاد و سالم نیاز دارن من یه کانال زدم برالباس کوچولوها 

کی خواست بیاد در ضمن شمارمم 09196489985یه گروه هم دارم برای مادرای بارداری که دارو میخورنو خوردن اگه خواستید پی ام بدید عضوتون کنم اونجا راحتر تبادل نظر میکنید

سلام  مامانا من 8 ماه زایمان کردم بعد زایمان حالتون بهتر میشه انشالله اسم دخملم گداشتم نهال هنو اسنترا میخورم شیر هم میدم حرف دکترتونو گوش بدید بچهاتون مادرای شاد و سالم نیاز دارن من یه کانال زدم برالباس کوچولوها 

کی خواست بیاد در ضمن شمارمم 09196489985یه گروه هم دارم برای مادرای بارداری که دارو میخورنو خوردن اگه خواستید پی ام بدید عضوتون کنم اونجا راحتر تبادل نظر میکنید

سلام به روي ماهتون خيلي وقت بود اينجا نبودم يه مدت شمارمو گذاشتم و خيلي از بچه ها الان كنار هم هستيم اين شمارمه هر كسي مشكلي داره پي ام بده بيارمش توي گروه ميبوسمتون ماماناااا.   09195600601

2706