2726
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434420 بازدید | 2925 پست
دوستای مهربون مرسی از دلداریتون ....مینا جان قدم امیر علی مبارک باشه ایشالله همیشه شاد و سلامت باشه ...مینا جان شما قبل بارداری هم دارو مصرف می کردی؟ الان که شیر میدی چی ؟ چه داروهایی رو مصرف می کنی ؟ اسم روانپزشکتو می تونی بهم بگی ؟ ممنون
شمیم جان مرسی از اطلاعاتت...
خورشید جان اسم و شماره دکترت رو برام می زاری عزیزم ؟ می خوام پیش یک روانپزشک خوب برم
پریسان جان پروپرانول رو سعی می کنم خیلی کم بخورم هر وقت خیلی تپش شدید بگیرم
مامان آرین ایشالله همیشه شاد باشی ...دارو هاتو راحت مصرف کن ..امیدوارم زود خوب بشی
برای منم دعا کنید بچه ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریسان جون ممنونم از لطفت توی دوران بارداری خیلی بهم دلگرمی دادی پریسان جون خوبی هیچوقت گم نمیشه لطفت رو فراموش نمیکنم......

ساغر جون از تو هم ممنونم من قبل از بارداری هم دارو میخوردم الانم مصرف میکنم کلونازپام و فلووکسامین...

دکترمم غلامحسین حسنی تلفن 88759420-88524564

موفق باشی..
DesiSmileys.com DesiSmileys.com DesiSmileys.comDesiSmileys.com
ممنونم مینا (مامی امیرعلی) ایشاا...

همین که میبینم مشکل صبا از ایمی پرامین نبوده تقریبا اروم می شم. اخه خودمو مسبب این اتفاق می دونستم

باید حتما حتما مشاوره ژنتیک برم .توکل بر خدا

محتاج دعاتون هستم.وبهترین ها رو از خدا برا همتون بخصوص بچه های این تایپیک دارم.
2728
بچه ها 10 بهمن شبکه 5 به خانه برمی گردیم دکتر بابایی فوق تخصص گوارش و کبد اورده اند که در مورد سندرم روده تحریک پذیر صحبت کرد.می گفت این بیماری باعث افسردگی بی خوابی و حالتهای من که دارم میشه

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%85_%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%87_%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%DA%A9%E2%80%8C%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1

الان دارم از ارشیو شبکه 5 گوش می دم خیلی قشنگ توضیح داده نکنه مشکل ما هم این باشه
مینا جون خواهش میکنم عزیزم.

ساغر دکتر من هم دکتر غلامحسین حسنی هستند. سالهاست مشاور مجله خانواده است و دکتر بسیار خوبیه. من هنوزم گاهی اوقات بهش سر میزنم و راهنماییم میکنه. شماره اش رو مینا جون برات گذاشت :) مطبش خیابان مهنازه .. فقط خیلی کم حرف میزنه ولی چون خیلی خونسرده همون خونسردی رو به من هم تلقین میکرد اینه که من خیلی دوستش داشتم و توی بارداری همش دلم میخواست برم مطبش ، اونجا میرفتم حالم خوب میشد خیلی بهش اعتماد داشتم و دارم.
سلام غزال جون دلم واست تنگ شده بود ممنونم از لطفت ایشالله تو هم بسلامتی زایمان میکنی غزال جون برایه من وامیرعلی هیچ مشکلی پیش نیومد فقط بعد از عمل موقع به هوش اومدن لرزش داشتم که اونم واسه استرس بود من تویه دوران بارداری که دارو مصرف میکردم دکترم صلاح ندونست قطعش کنه هنوزم میخورم فقط بخاطر شیردهی کمش کرده بنظره من کلونازپام یک چهارمش خیلی آرومت میکنه البته اگه صلاح میدونی چونکه بیماریه منو تو یکیه دکترم گفت از ماه 7 به بعد هیچ اثر بدی رویه جنین نداره استرس اثر بدی رویه جنین میذاره وباعث زایمان زودرس میشه هر موقع که دیدی زیاد تحت فشاری خودتو اذیت نکن وبخور توکل کن بخدا مطمئن باش چیزی نمیشه...

موفق باشی عزیزم.
DesiSmileys.com DesiSmileys.com DesiSmileys.comDesiSmileys.com
2706