موضوع بحث

عود بیماری افسردگی در بارداری

| 1396/01/19 | 14:07 2605 بازدید
موضوع بحث: عود بیماری افسردگی در بارداری
من قبلا داروی ضد افسردگی مصرف می کردم ولی الان که 6ماهه باردارم باید چه کار کنم چرا کسی به فکر بیماران روحی که باردار هم هستند نیست من داروهام رو قطع کرده ام ولی حالم خیلی بده کسی هست که مشکل منو داشته باشه ایا کسی دکتر اعصاب خوب سراغ داره خواهش می کنم کمکم کنید
1388/07/23
|
13:46
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
میتونی توبارداری هم ازیه قرصی که عوارض نداشته باشه استفاده کنی قبلا چه قرصی استفاده میکردی عزیزم
1388/07/23
|
13:52
من همه جور قرص استفاده کردم ولی فقط کلومیپرامین وکلونازپام بهم میسازه که هر دوش برای نی نی ضرر داره هتی جون شما کسی رو که مثل من بوده سراغ داری
1388/07/23
|
14:09
هستی جون تورو خدا جوابم رو بده منتظرم
1388/07/23
|
14:17
من خودم چندجورقرص افسردگی خوردم که هیچ کدوم بهم نساخت اخرسرفلوکستین خوردم 3 ماهه میخورم
1388/07/23
|
14:30
بله خیلی ها رودیدم که خوردن ومشکلی هم نداشتن ولی حتما زیرنظرپزشکت باشی
1388/07/23
|
14:31
راستی چندسالته خانومی
1388/07/23
|
14:37
سلام ستاره جون
میدونم چه شرایط سختی هست
چونم منم دقیقا مثل شما بودم و دارو مصرف میکردم منتها به خاطر بارداری دیگه مصرف نکردم و دوران بارداری فوق العاده بد و سختی داشتم
یادم نمیاد یه روز خصوصا عصر بدون گریه گذرونده باشم
اما بازم خیلی تحمل کردم و دارو مصرف نکردم هر چند که دکترم می گفت 3 ماهه دوم میتونم دارو مصرف کنم اما من نکردم
ولی یه چیزی رو مطمئن مطمئن باش با بدنیا اومدن نی نی ات همه چی عوض میشه اصلا حال من قبل از زایمان و بعدش قابل مقایسه نبود و الان هم خدا رو شکر افسردگیم بدون دارو خوب خوب شده
موفق باشی عزیزم
1388/07/23
|
14:41
هستی جون من 27 سالمه
1388/07/23
|
15:15
دکتر به من هم فلوکستین داده ولی 3 روز خوردم بیقرارم مکنه دیگه نخوردم شدیدا هم بی خوابم چه کار کنم
1388/07/23
|
15:17
لادن جون از راهنمایی شما هم ممنونم ولی ئیگه نمی تونم تحمل کنم
1388/07/23
|
15:19
هستی جون شما اسم دکترت چی بود واز چند ماهگی قرص می خوردی
1388/07/23
|
15:20
عزیزم من ایران نیستم من حامله نیستم ولی 3 ماهه فلوکستین میخورم بی خوابی ازعوارض این قرصهاست ومیتونی به دکترت بگی قرصی بنویسه برات که خواب اورباشه ولی عزیزم توکه 6 ماهته این 3 ماهم اگه میتونی تحمل کن راستی تودوران بترداریت اصلا قرص نخوردی
1388/07/23
|
17:26
نه هستی جان فقط گاهی که کلافه بودم یک چهارم قرص کلونازپام می خوردم الان سه روزه اصلا نخوابیدم
1388/07/23
|
19:39
سلام ستاره جون . منم مثل شما تو شش ماهگی هستم . قرص سیتالوپرام مصرف میکنم . دکتر اعصابم گفت مشکلی تو بارداری نداره .
1388/07/23
|
22:34
setare jaan,
man vaghti bardar bodam az maahe 2 dochare afsordegi shadid shodam, tahte nazare doctore asab va ravan boodam, az tarafe doktore khodam behem moarefi kard, va , shoke asabi shadid dashtam, va hamash az zafe asab bihosh mishodam, va alan yadam nist che darooee masraf kardam, vali behtare ke ba doktor sohbat koni va mesle doktore zanan ke moratab sar mizani, be oon ham moratab sar bezani, yadame baraye man chand jalase baraye relaxation gozasht, va ye chizaii be dastam vasl mikard, , be har haaal , hameye ina ba tavalode pesaram hamash stop shod, va man shodam por az energi,por az zendegi, por az khande , va ba zaayemaan hameye oon taarikiha va sakhtihaa az man door shodand, khodaro shokr baraye in hediye ba arzesh, barat arezooye salamati va aramesh mikonam ,
1388/07/24
|
01:10
ستاره جان،
من وقتی‌ باردر بودم از ماه ? دچار افسردگی شدید شدم، تحت نظر دکتر اعصاب و روان بودم، از طرف دکتر خودم بهم معرفی‌ کرد، و ، شوکه عصبی‌ شدید داشتم، و همش از ضعف اعصاب بیهوش میشودم، و الان یادم نیست چه دارویی مصرف کردم، ولی‌ بهتره که با دکتر صحبت کنی‌ و مثل دکتر زنان که مرتب سر میزانی‌، به اون هم مراتب سر بزنی‌، یادمه برای من چند جلسه برای رلکس اتین گذشت، و یه چیز‌هایی‌ به دستم وصل میکرد، ، به هر حال ، همه? اینا با تولد پسرم از بین رفت ، و من شدم پر از انرژی،پر از زندگی‌، پر از خنده ، و با زایمان همه? اون تاریکیها و سختیها از من دور شدند، خدارو شکر برای این هدیه با ارزش، برات آرزوی سلامتی‌ و آرامش می‌کنم ،
1388/07/24
|
01:19
مرضیه جون ایا این قرص شما رو دچار بی قراری نمیکنه اخه من دائما اضظراب دارم وبی قرارم شبها از دلشوره خوابم نمیبره روزها هم افسردهام بیچاره شوهرم دیروز رفته بودم تا تر دو تا خانوم باردار هم اونجا بودن انقدر شاد بودن ومی خندیدن که نگو من فقط هسرتشونو خوردم گریهههههههههههههههههههههههههه
1388/07/24
|
12:46
لیلا جون شما هر روز دارو مصرف میکردی قبل از بارداری هم این مشکلات رو داشتی وایا مثل من دل اشوبه میشدی نی نی ات الان سالمه ضمنا ممنونم که جوابمو دادی من به دوستایی مثل شما احتیاج دارم
1388/07/24
|
12:53
ستاره جان چرا یه دکتر روانشناس خوب رو امتحان نمی کنی . من هم باردارم و چون قبلا سابقه افسردگی داشتم توی بارداری شروع کردم رفتن به جلسات روانشناسی. با تکنیکهایی که استفاده کرد و با مدیتیشن و ریلکسیشن اونقدر من رو آروم کرد که توی این دوره اصلا هیچ ناراحتی و اضطرابی احساس نمی کنم. شاید توی این دوره که مصرف قرص خیلی به صلاح نیست یه روانشناس خوب خیلی بتونه کمک بکنه البته حتما به شرطی که به کارش خیلی وارد باشه
1388/07/24
|
12:56
ارسال پاسخ و نظر شما