2737
2739
عنوان

دوستای خوبم اشتباه منو نکنین...

5594 بازدید | 49 پست
دوستای گلم که مشکل ناباروری دارین...حتی اگه فکر میکنین که دلیل ناباروریتون مشخصه..اگه تنبلی تخمدان دارین..اگه شوهرتون مشکل داره.اگه پریودتون نامنظمه...بازم گرفتن عکس رنگی رو عقب نندازین..به محض اینکه دکتر ازتون خواست این عکسو بگیرین..دردش مهم نیست مهم اینه که وقعا روند درمانتونو جلو میندازه..
من یک سال و نیم پیش دکتر برام عکس رنگی نوشت اما چون تنبلی تخمدان داشتم با اینکه شوهرم مشکلی نداشت پیش خودم فکر میکردم دلیل ناباروریم فقط همینه و نیازی به عکس نیست و عکسو نگرفتم..راستش کمی هم برای دردی که شنیده بودم داره میترسیدم

و حالا بعد از یک سال و چند ماه و مصرف کلی دارو و قرص و آمپول و کلی انتظار و یک بارداری خارج از رحم...چند روز پیش با گرفتن عکس رنگی فهمیدم یکی از لوله هام کامل چسبندگی داره و اون یکی هم بدون مشکل نیست...حالا دکتر بهم گفته آی وی اف...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی ممکنه با این عکس گرفتگی باز شده باشه و طبیعی مامان بشم؟؟؟ دکتر که میگفت فقط آی وی اف..گفتن اگه بازم حامله بشی خارج رحم میشه...اما من منتظرم که خدا معجزشو نشونم بده...تا بعد عید صبر میکنم..اگه نشد باید برم سراغ آی وی اف
راستش دیشب آروم آروم سعی کردم به شوهرم بگم..اما احساس میکنم پذیرفتنش براش سخته...گفت این روشها رو دوست نداره..البته من هنوز بهش نگفتم که شاید تنها روشمون باشه..گفتم بهتره اینکارو بکنیم و وقتی دیدم تمایلی نداره دلم هری ریخت پایین...دلم گرفته
2738
سلام مانلی جان ناراحتی نداره انشاا... که خودت باردار بشی ولی اگرم نشدی ناراحت نباش منم این کارو انجام دادم یعنی چی چه جوری بگم ؟همسرت باید خیلی راحت اینو بپذیره این مشکل برای هر دوتاتون هست زن و شوهر یعنی همین دیگه من 4 سال پش میکرو کردم انشاا... هر چی خیره برات پیش بیاد
مانلی جون غصه نخور همه چی درست می شه ولی یه کوچولو زمان می خواد. سه چهار ماه پیش منم به شوشو راجع به ivf گفتم گفت که نه، دوباره دارو استفاده کن. اصلا قبول نمی کرد ولی شکر خدا بلاخره راضی شد.
Klik hier voor meer gratis plaatjes
مانلی عزیزم سلام

مهربون هیچ موقع توکل به خدای مهربون و خوب رو فراموش نکن که معجزه میکنه

دعا میکنم الهی به زودی زود مامان یه نی نی خوشگل و سالم و ناز بشی

دعا میکنم که خودت هم خیلی خیلی زود حال روحی ات خوب بشه آمین

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
سلام مانلی عزیز ممنون که گفتی شاید ما هم همین اشتباه رو میکردم که با گفتنت من یکی که هر موقعه دکی گفت میگیرم
منم تنبلی دارم دعا میکنم لاقل لوله هام سالم باشن
برات دعا میکنم عزیزم نترس فقط کافیه خدا بخواد با لوله بسته هم میشه حامله شد
آرزو جون ممنونم عزیزم..خدا رو شکر شوهرم خیلی خوب و مهربونه..میدونم اگه بدونه این تنها راهه میپذیره و چیزی نمیگه ..من خودم به خاطر اینکه بدونم ته دلش چیه اول سربسته قضیه رو گفتم و گفتم بهتره آی وی اف کنیم و از پاسخ شوهرم حس کردم زیاد خوشش نمیاد چون فکر کرد این یه انتخابه ..ولی میدونم اگه راه دیگه ای نباشه همراهمه و می پذیره..راستش حق داره خود ما هم تا زمانی که فکر کنیم راهی برای بارداری طبیعی هست سعی میکنیم اون راهو امتحان کنیم....انشالله خدا به هر وسیله ای که صلاح میدونه به هممون فرزند سالم و صالح بده...