موضوع بحث

رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین

1396/01/17 14:41 55
موضوع بحث: رابطه بین جنسیت و تعداد ضربان قلب جنین
سلام بچه ها جون. من الان در هفته 19 هستم. تو هفته 12 رفتم سونو NT و بیمارستان دی و بهم گفتن بچت به احتمال یقیقن پسره.ولی من همش به دکتره می گفتم نه دختره. آخه با توجه به روز تخمک گذاری و .... باید دختر باشه. البته هنوز سونوی تعیین جنسیت نرفتم. در ضمن گفت تعداد ضربان قلب150 در دقیقه هست.
من از یکی از اشناهامون که دکتر زیست شناسی هست پرسیدم و اونم گفت احتمالن پسره. چون ضربان قلب جنین بین 120 -160 هست که 120-140 مال دختره و 140-160 مال پسره. یعنی راست می گه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما چیزی می دونید در این مورد؟؟؟؟؟؟؟؟
وااااااااا یعنی چی؟؟؟؟؟؟
عزیز دلم من که حامله بودم سونوگرافی رفتم گفت چون ضربان قلب بچه از 140 تا بیشتره دختره اگر کمتر از 140 باشه پسره برای همین هم گفتم نی نی شما دختره. که برای من هم درست گفت.
به نظر من قابل اعتماد نیست .......

در مورد برخی دوستان و حتی پسر خود من که کاملاً غلط بود .........
ایشالله همه نی نی ها و مامان و باباشون سالم و خوب و شاد باشن آمین

یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
هیچ ربطی نداره یکی از دوستام تو همین سایت ضربانش 120 بود بتاش 140 و پ هاشش 7 ولی نینیش دخملههههههههه
به نظر منم ربطی نداره مال من ضربانش 161 بود،گفت پسر هست......
دکترم گفته که این نظریه علمی نیست...حرفهای خاله خان باجیه!
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
مال منم 137 بود که دختره
دلم بوی هیزم میخواهد نانی تازه و گرم و کمی سادگی ......
ابن سینا هم دستگاه سونو داشته؟؟؟
دخترم...عشق یعنی تو...نفس یعنی تو...زندگی یعنی تو....خیلی دوست دارم عزیزم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
مال من که نی نیم تو هفته 12 قلبش 174 می زد حتما دو قلوه؟
والا!!!!!!!!!!
من هفته هفتم ام رفتم گفته ضربان 150 است یعنی چیه؟
نی نی من 10 هفته اشه
راستی به همه مامانی خوب سلام میکنم .
من تازه عضو این سایت شدم
نی نی من 10 هفته اشه
کسی نبود جواب من و بده؟؟؟؟
من از دکتر سونوم پرسیدم بهم خندید گف مگه ضربان قلب زن با مرد فرق میکنه
ارسال پاسخ و نظر شما