2737
2734
خواهرم را گفتند باید ایران برگردد و شوهرش هم کرد هست به ایشان هم اجازه موندن ندادند چون خواهرم بچه اش متولد هلند هست گفته شده بچه هلندی هست میخواهند بچه را بگیرند و به یک مادر هلندی بدهند ایا اینکار را می تواند پلیس انجام دهد در حال حاضر در اثر این خبرر خواهرم دومی را حامله بود در اثر فشار روحی نینی اش سقط شد ماه 4 بود خواهرم الان تو بیمارستان هست در اثر ضربه روحی لطفا راهنمایی کنید اگر وکیل خوب هم می شناسید بنویسد ممنون برای اجازه اقامت چکار کنند ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سلام ممنون جواب دادی آخه عزیزم ایشان 8 یا 9 سال هست هلند هستند فقط نمیدونم چرا خواهرم بی عقلی کرده نگفته ما ازدواج کردیم برگه ازدواج اسلامی را نشان نداده گفته ما دوست هستیم بنظرتون فهمیدن خواهرم با کرد ازدواج کرده البته ترکمن عراق شوهرشون هستن ولی به هیچکدام اجازه موندن ندادن و قا چاقی کار میکنند با حقوقو کم دولت شناسنامه به بچه مداده و بچه 2 ساله هست خواهرم هنوز از ایران هم شناسنامه نگرفته گفتند یا باید کمپ بری بعد ایران برگردی یا زندان بری برای اینکه پاس ایرانیش گم کرده البته میتونه سفارت بره پاس بگیره نحوه اقامت خیلی سخت شده نمیدونم از ترس بیرون نمیره و تلفن جواب نمیده نگرانش هستم اینطور شنیدم حالش وخیم شده باردار بوده بچه دوم تو ماه 4 افتاده کاری بنظرت میشه کرد گفتن اقامتت تموم شده پس یا زندان بری یا اخراج بچه هم نمیدهیم بنظرتون می تر سونش آخه چرا نمیدونم خواهرم میگه هر طور شده اقامت بگیرم ممنون پس نمیتونن بچه را به مادر هلندی بدهند چکار کنه قربونت بشم برام وقت میگذاری
2731
اگه وکیل خوب داشته باشه حتما کارش درست میشه .متاسفانه اگه المان بود من گارانتی میکردم که کارش در مدت کوتاهی درست بشه وکیل خوبی برای پناهندهها میشناسم . اصلا نباید بترسه و حتما باید مدارکشو از بیمارستان بگیره و به وکیل بده که بچه سقد کرده .امید وارم هرچه زودتر از نگرانی در بیای
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
عزیزم سلام خواهرم اول آلمان بود دو بار رد شد فکر کنم ولی یکهو با شوهرش هلند رفت وکیل داره ولی نمیدونم چرا نتونسته کاری کنه میگه نمیتونم برگردم آلمان یا یک کشور ارئپایی دیگه فکر میکنی بتونه با مدارک سقطش کاری کنه میدونم داداشم آلمان بود به داداشم اقامت دادند بعد 21 سال پاس آلمانی گرفت الان داداشم ایران آمده چون 2 پاس داره گفتن فقط 6 ماه میتونی ایران باشی باید بعد 6 ماه تا یک سال دیگر ایران نیایی ممنونمیشوم برای من وقت میگذارین انشالله مشکل شما را هم خدا حل کند ممنون
2740
رزی جون سلام خواهرم نتردام هستش اینجا وکیل هززینه اش چقدر هست خواهرم پولش کمه من از اینجا میخواهم پول براش بفرستم ممنون یعنی مجبور می شوند اقامت بدهند قدر کارش طول میکشه البته سفارت ایران راهنمایش کرده یک مقدار بهتر شده ممنون واقعا یک دنیا ممنونم الان اشک تو چشمام جمع شده از اینکه من را را هنمایی میکنید بوس انشالله همگیتون به آرزوتون برسین دوستان من میخواهم نیوزلند برم یعنی من هم اینقدر سختی باید تحمل کنم
رزی جون ممنون ببخشید یک سوال دارم فکر میکنم چون خواهرم هلندی بلد نیست شوهرش یک مقدار بلد هست به خواهرم دروغ میگه خواهرم باید چطوری مترجم بگیره یا با یک تاکسی برره به این آدرس چون با شوهرش اختلافش شده شوهرش یک آدم ببخشد متعصب هستش مدارک خواهرم را قایم کرده نتونه کاری بکنه یکبار از دهنش در آمد بچه را خودم میگیرم خواهرم هم گفت به پلیس میگوید تا ببیند به کی بچه را میدهند ببخشید مثل یک زندانبان فهمیدم با خواهرم رفتار میکند مثلا فارسی بلد شده نمیگذاره خواهرم راحت حرف بزنه یا مجبوره بدتر از خود عربها کاملا پوشیده باشه حق آرایشگاه نداره مهد هم همینطور میخواستم ببینم راست میگوید نمیتونه کالج بره ببخشید شوهر احمقی داره خواهرم افسرده و خسته کرده خواهرم تهدید کرده میبرمت عراق البته سفارت خواهرم رفته گفته نمیتونه چون تو ایران از نظر دولت چون ثبت نشده بعد راهی هست خواهرم از شر ش راحت بشه به راحتی با بچه نازنینش زندگی کنه حتی خواهرم اجازه بیرون رفتن نداره شده بیام هلند خواهرم نجات بدم اینکار میکنم فقط به من بنویس لطفا تا من بیام خواهرم میتونه از مترجم استفاده کنه ممنون عزیز دلم می بوسمت
راستی رزی جون ازدواجش ثبت شهرداری نشده فقط از این مسجدها عقد اسلامی کردند برگه دارندجالبه بدونی ما از ایران پول میفرستیم آقا بیکار هست حتی وسایل خانه را خواهرم گرفته فقط پول خونه خواهرم داده ولی شوهرش کرایه کرده خواهرم میتونه از دولت بخواد مکانی بهش بده یا باید کمپ بر گرده آخه شوهرش میگه باید بری کمپ بنظرت تو دلش خالی میکنه اگر اینطوره ببخشد عجب آدم احمقی بوده باعث شده خواهرم سقط بکنه
دوست عزیز من هلند زندگی نمیکنم و دو تا برادرم و خاله ام اونجا زندگی میکنند ، تا اونجایی که من میدونم شوهرش نمیتونه توی خونه زندانیش کنه یا مجبورش کنه حجاب داشته باشه و یا کالج نره !!!
فراموش نکن که خواهر شما در یک کشوره آزاد داره زندگی میکنه این از این !!! باید از درست شوهره شکایت کنه 3 سوت پلیس میاد سراغش !!!
بچه رو از خواهر شما نمیگیرن حتی به پدرش هم نمیدن بچه در درجه اول متعلق به مادر هستش مگر این که مادر صلاحیت نگهداری بچه رو نداشته باشه !!!
خواهرتون هیچ دوست ایرانی نداره که هلندی بلد باشه و بتونه کمکش کنه چون بی زبون که خیلی سخته بهتره از یک دوست و یا یک مترجم کمک بگیره ایشالا که کارش درست میشه البته اگه جواب رد بهش دادن سخت بشه درستش کرد با این حال به کشور خودش برگرده بهتره از اینه که غیر قانونی توی یک کشور غریب و زیر سلطه یک مرد زورگو زندگی کنه !!!

امیدوارم موفق بشه
2706