2737
2739
منم مثل تموم مامانا خیلی دلم میخواست بدونم نی نی تو دلم چیه.
واسه همین اینترنت رو زیر ورو کردم تا به حدسیاتی برسم.از جدول چینی گرفته تا...

من تموم نشونی هام دال بر این بود که نی نی تا90 در صد پسره اما 2 هفته پیش سونو گفت بدون تردید نی نی دختره.
اینم علایمم!

1.شکمم گرده گرده!
2.هاله سینه هام تیره تیره شده!
3.صورتم فرقی نکرده.یعنی ورم ندارم. خوشگلم شدم!
4.خیلی زبل و کاری شدم.
5. ویارم خوراکی های ترش و شور مثل پفک و لواشک!
6.نی نی سمت راسته!
7.شوهرمم همزمان با من داره چاق میشه!
8.حالت تهوع نداشتم.
9.ضربان قلب نی نی 125 بود.بتا 5 بود.
10.خوش اخلاق شدم.
11.جدول چینی میگفت پسر>
12.از نظر سن وسال بارداری پسر.
13.طب ابن سینا بر اساس مزاج می گفت پسر
14.از نظر وراثت و زنتیک .پسر
وخیلی چیز های دیگه که الان خاطرم نیست به جز این که هر کس منو می دید می گفت نی نی ات پسره!

خلاصه این که هیچ علم و دانشی بالاتر از علم و دانایی خدا وهیچ خواسته ای بالاتر از خواسته خداوند نیست.
سلام
مبارک باشه
میبینی همه چی دست خدای مهربونه همه چی
منم علایم تورو داشتم والان نی نیم پسره
عزیزم همیشه خداروشکر کن
راستی شاید سونو اشتباه گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خانمی من هم شما تمام این علایم را داشتم و هر کس به من می رسید می گفت بچه ات پسره و بعد از اینکه سونوگرافی رفتم و فهمیدم بچه ام دختر می باشد باز هم که به من می گفتند پسره و من می گفتم بچه ام دختره همگی می گفتند که نه احتمالا" اشتباه شده. به هر حال تا پایان دوران بارداری همگی عنوان می کردند پسره و یک خاطره از آخرین روزهای این دوران که بودم اینه که یک خانمی نان بربری گرفته بود جلوی مرا گرفت که بردار و از من انکار و ایشان اصرار تا بالاخره مجبور شدم یک تکه از نان را بکنم و دوباره اصرار می کرد که برای پسرت هم بردار.********* و بعد از زایمان که حالم داشت تا سر جایش می آمد که نوزاد مرا و هم اتاقی ام را آوردند و چون فرزند آن خانم پسر بود مادرم با خنده و شوخی گفت عروس و داماد را آوردند که پرستار با تعجب گفت نه هر دویشان پسر هستند و من گفتم که دکترم بعد از زایمان گفته که یک دختر ناز به دنیا آوردی و بعد عنوان کردم که پوشک را باز کنند و روئت کنند بعد پرستار گفت که بله دختر هستش. از قضا نگو اطلاعات نی نی را در کارت پسر پر کرده بودند و شوهرم عاشق دختر بود و وقتی رفته بود کارهای بیمه را انجام دهد وقتی برگشت من هم سر به سرش گذاشتم که کی گفته بچه ما دختره این که پسر می باشد و شوهرم اخمایش رفت تو هم و گفت نه کی گفته گفتم کارتش را ببین و وقتی که از ناراحتی کم مانده بود سکته کنه گفتم که نه اشتباه کارت را پر کردند بچه مان دختر می باشد. **********ولی در آخر این را عنوان کنم که من در دوران بارداری ام همش دوست داشتم فرزندم پسر باشد و بعدها با مسائلی که برایم پیش آمد که امکان داشت روی سلامتی فرزندم تاثیر بگذارد همیشه به این مسئله فکر می کردم که ناشکری من بوده اول به دلیل اینکه مشکل ناباروری نداشتم و دوم اینکه سالم بودن فرزندم باید برایم مهم می بود نه جنسیتش
2738
من سر پسرم عاشق بستنی شیرینی بودم هر جا می رفتم همه بهم می گفتند دختر داری سونو اشتباه کرده ولی سر این یکی خیلی تنبل هستم همش خوابم میاد وحالم بده همه بهم می گن دختره جدول چینی هم بهم گفت دختر حالا موندم برام دعا کنید این یکی دختر باشتا خانوادمون کامل بشه
مبارک باشه
البته یه نکته دیگه هم هست که وقتی ادم دلش میخواد یه جنس بچه داشته باشه همیشه میگرده دنبال چیزهایی که وجود اون جنس رو ثابت کنه شاید شما علایم بارداری دختر رو هم داری و لی در خودت اونارو نمی بینی
من پسر داشتم ولی نینی سمت چپ بود شیرینی دوست داشتم خیلی ویار داشتم(وحشتناک)
جدول چینی و سن بارداری هم میگفت دختره ولی پسر شد اصلا این چیزا مهم نیست
سلام منم همه علائمم به پسر شبیه است مثل همونایی که پرنیان جون گفت ولی سونو تو 15 هفتگی گفت دختره و من کلی ذوق کردم شوهرم که دیگه داره غش می کنه از خوشحالی همون روزم رفت کلی جوراب و عروسک خرید
2706