2726
عنوان

معاینه لگن چه جوریه؟واسه زایمان طبیعی!!

| مشاهده متن کامل بحث + 87017 بازدید | 33 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم ترسوام اما وقتی یه بار برای اندازه لگن معاینه شدم..وقتی دکتر گفت پاشو.. باتعجب گفتم تموم شدد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی انتظاریه درد وحشتناک داشتم ..باورکن اصلا درد نداشت ...البته من خودم کاملا شل کرده بودم...
زی زی جان منم 2 هفته تا زایمانم مونده . دیروزم دکترم معاینم کرد منم خیلی می ترسیدم چون شنیده بودم خیلی درد داره ، نمی گم اصلا درد نداشت اما خیلی کم بود و فقط 10 ثانیه طول کشید. دردش با عرض معذرت مثل درد نزدیکیه اگه تو اون موقع راحتی و درد نداری پس موقع معاینه هم درد نداری . خیالت راحت .

سلام.امروز به خاطر دردهایی که داشتم دوباره معاینه شدم.

اما اینقدر عمیق معاینه کرد تا ببینه دهانه رحمم چقدر باز شده به ضعف افتادم و دردم شدید شده.الانم ترشحاتم خونی شده

چه کنم؟

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
زی زی جان منم 2 هفته تا زایمانم مونده . دیروزم دکترم معاینم کرد منم خیلی می ترسیدم چون شنیده بودم خی ...

من موقع نزدیکی سوزش دارم بیشتر 😕😔 اولش هم درد دارم 😕😕😔😔 الان هفته ۳۰ بارداری هستم از معاینه خیلی میترسم 😔

آخي يادش بخير از اينكه اين پست چطوري معاينه ميشم رو گذاشتم الان پسرم ٩ سالشه چه فراز و نشيبايي داش ...

سلام عزیزم

منم وارد هفته ششم شدم

امروز پستت رو خوندم

چی شد؟ چطور بود معاینه ت؟ زایمان طبیعی کردی؟ درد داشتی؟

من از طبیعی میترسم، بخصوص اپیزیوتومی وحشت دارم در حد مرگ واسه همین از الان به فکرشم   

کلا از محیط زایمان طبیعی میترسم قلبم به تپش میفته واسه همین دوس دارم سزارین بکنم که نبینم چیزی

متاسفانه الان قانون نمیذاره   

2706