2737
2734
عنوان

ختنه کردن کودک دو ماهه

625 بازدید | 6 پست

سلام مامانای عزیز

پسرم دوماهه هست میخواستم ختنه کنم. اما توی اینترنت خوندم بچه توی سن پایین نباید به روش حلقه ختنه بشه چون ممکن هست مجرای ادرار تنگ بشه که این تنگی به صورت درد مثانه خودش رو نشون میده و حتی ممکن هست در سالهای آینده خودش رو نشون بده. می خواستم ببینم کسی به روش حلقه بچش رو ختنه کرده و آیا راضی هست ؟ آیا بعد از چند سال هم تنگی مجرای ادرار داشته یا نه؟ در ضمن آیا خیلی درد داره و بچه خیلی اذیت و بی تابی می کنه یا نه؟  چقدر طول می کشه تا حلقه بیفته؟ آیا بچه  تب می کنه یانه؟ بعد از ختنه نیاز به استفاده از داروی خاصی هست یا نه؟

عاقبت در یک شب از شبهای زود کودک من پا به دنیا می نهد .آن زمان بر من خدای مهربان .نام شورانگیز مادر می نهد .

خواهرزاده منو بیس روزگی ختنه کردن

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی. مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب راحت، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات یه وقت ناراحت باشه.خدایا شکرت بابت فرشته کوچولویی ک بهم بخشیدی ...

عزیزم اول اینکه خواهر من پزشکه و بهم گفت که وقتی 5 ماهش توم شد ببرش

پسر منم حلقه بود.تا ده روز حلقه می افته.پسر من فقط اون موقع که تو بیمارستان بود چون دست و پاشو گرفته بودن ترسیده بود خیلی گریه کرد

ولی بعدش خوب بود حتی استامینوفنم بهش ندادم اما بی تابی نکرد

دکتر قطره استامینوفن میده با یه شربت که جلوگیری از عفونت می کنه و یه پماد

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرمو ۸ماهگی ختنه کردم خیلی عذاب کشید دوس داشتم زودتر ختنه شه ولی چون دوماهگی عمل فتق انجام داده بود عقب افتاد بنظرم الان ختنه کن هیچیش نمیشه

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2728

دوستم زیردوماه ختنه کرده بود البته با روش جراحی گفت فقط سه روز اول یه کم اذیته ...حلقه اصلا خوب نیست ممکنه خوب درنیاد و دوباره کاری بشه تا بچه بزرگ نشده تمومش کن بعدا خیلی تکون میخوره اذیته

حلقه رو بالای سه ماهگی بچه انجام نمیدن دیگه

زودتر ختنه کن بعدا تکون میخوره سخت میشه

من با حلقه 50 روزگیش ختنه کردم و خیلی راضی بودم هیچ مشکلی هم نداشت اذیت هم نشد