2410
2553
عنوان

روش ابوعلی سینا در سونوگرافی

| مشاهده متن کامل بحث + 168711 بازدید | 310 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الی جون
شما اگه برای یه کسی که چند تا بچه داره امتحان کنین متوجه می شین. مثلاً برا یه نفر اولش شروع می کنه به چرخیدن، بعدش بالا و پایین می ره که نشون می ده بچه اولش دختره، بعدش شروع می کنه به چرخیدن، بعدش یک دفعه از حالت چرخیدن از چپ به راست و بالعکس حرکت می کنه که نشون میده بچه دومش پسره.
خوب پس اون چرخیدن بین دو تا بچه فاصله بینشونه دیگه؟!! مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ok
2720
کیمیا جون من توی سایت خوندم که دورانی رو نشانه دختر و راست و چپ رو نشانه پسر میدانسته بهر حال من مطالب پستم را بر اساس حرف شما تغییر و اصلاح کردم امیدوارم صحبت شما درست باشه
2714
کیمیا جون صبح بخیر سایتی که من این مطلب را توش خوندم ابوعلی سینا بر روی طوطی انجام می داد ولی توی یکی از لینکهای همین نی نی سایت هم خواندم که چرخش دورانی نشانه جنسیت دختر و بقیه حالتها نشانه پسر بودن جنین است بهر حال سایتش اینه

http://www.iranspca.com/forum/showthread.php?p=1545

از نتیجه ما رو هم مطلع کن
سلام فیفا جون صبح شما هم بخیر
وا ا... من برای هرکس که امتحان کردم، اونجوری درست در اومده !!!!!...........نمی دونم چه جوریه ؟؟؟
شما برا کسی امتحان کردی.منظورم کسیه که همه زایماناشو کرده و چند تا بچه داره و می شه روش استناد کرد؟؟؟؟؟من برا بیشتر خانمهای فامیلمون گرفتم و درست در اومد ، حتی برای کسی که دو قلو (یه دونه دختر و یه دونه پسر) داشت یکی بالا وپایین رفت و بلافاصله چپ و راست شد.
این چیزایی بود که من می دونستم.
مرسی
2706