2752
2734

فقط همین نمونه تاپیکا رو بزنید 

نی نی یارا دوس دارن!!!!

کلا این سایت واسه همینه

من که دیگه نمیام...

اگه میشد دیلیت اکانت کرد هم که عالی بود

نی نی یار لطفا اکانتمو مسدود کن! خوشم نمیاد دیگه تو این سایت باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از چی بزننن از گرونی بگن ک ترکیده تاپیک باید خودمون به این  حرفا سرگرم کنیم!

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

دارن اززندگی وناراحتیاشونو اتفاقایی ک میوفته حرف میزنن بنظرمنکه خوبه خیلی ازدردارو نمیشه ب احدی گفت ولی اینجا حرف میزنیم وخالی میشیم و دوستان کمکمون میکنن 

یه روزخوب میاد اما قطعا ماشب قبلش مردیم ...

چرا ناراحتی یه جوری برخورد میکنی انگار آزادی افکار نداری مگه کسی جلوت رو گرفته نی نی سایت آزاد گزاشته راحت راجب مادر شوهر و جاری غیبت کنید دیگه چقدر ناشکرید شما حالا خوب بود مجبورتون میکرد مثل خانم های فهمیده و با سواد راجع به اقتصاد و مملکت وگرونی مقاله بدین یا ازتون آمار افزایش و علت گرونی و آنالیز مدیر ها و مسعولین رو میخواستن .... دیگه از این بهتر شما راجع به جاریت بشین یک ساعت حرف بزن فوهشش بده ولی نباید بگی  پول بیت المال چی میشه چرا از کشور خارج میشه چون ب خانم ها مربوط نیست مال آقا و آقازاده هاست 😊😁

2706