موضوع بحث

مامانا شربت زادیتن برای رفلاکس کودک 5 ماهه ام خطر داره؟؟؟؟؟!!!!کمکم کنید.....

| 1390/02/09 | 16:09 6 بازدید
موضوع بحث: مامانا شربت زادیتن برای رفلاکس کودک 5 ماهه ام خطر داره؟؟؟؟؟!!!!کمکم کنید.....
سلام مامانای مهربون .توی یک تاپیک در مورد رفلاکس پسر 5 ماهه ام کمک خواسته بودم گفته بودم که دکترش زادیتن و رانیتیدین داده ولی وقتی تاپیکها رو جستجو میکردم یکی از مامانا گفت که زادیتن برای زیر دو سال خیلی خطرناکه . این حقیقت داره ؟؟؟ واقعا ترسیدم... آخه از وقتی پسرم این داروها را استفاده میکنه بیقراری میکنه .خواهش میکنم هر کسی تجربه ای داره کمکم کنه!!!!!!!!
1388/07/29
|
00:00
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
منصوره جون دختر من 3 ماه داره و دکتر بهش امپرازول داده
1388/07/29
|
01:22
سلام نه عزیزم اولا به قول خودت دکترش داده در ثانی منم پسرم میخورد نگران نباش اون باید زودتر رفلاکسش خوب بشه در ضمن خطری که رفلاکس داره زداتین نداره البته چون تحت نظر هست اصلا نگران نباش خطرشم به خاطر این هست که اگر تحت نظر نباشه و دارو مصرف نکنه امکان داره اسید معدش نای رو بسوزونه ویا زخم کنه بچه هایی که رفلاکس دارن معمولا حساسیت هم دارن به خاطر همین زداتین داده سوال دیگه هم داشتی خوشحال میشم کمکت کنم
1388/07/29
|
08:03
مامان جون سلام مرسی از راهنماییهات. راستی این بیقراریهاش طبیعیه یا نه ؟ در ضمن هر کس که نی نیش رفلاکس داشته امپرازول استفاده کرده نظرت چیه یه بار دیگه ببرمش متخصص؟تازه حالا فهمیدم چرا پسرم از نوزادیش تا 2 ماه دائما تو خواب و بیداری عق میزد بمیرم براش به خاطر رفلاکسش بوده!
1388/07/29
|
12:01
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
نی نی من 6 ماهشه و 3 ماهه که مصرف می کنه و خیلی بهتر شده. آخه هم آلرژی داره هم رفلکس...
شربت خارجیش موثر تراز ایرانیشه.
اما خواهر و برادر کوچیکم وقتی نی نی بودن زادیتن مصرف کردن و جفتشون الان چاقالو هستن.
نمی دونم که از عوارض زادیتنه یا نه ؟
1389/08/22
|
16:03
منصوره جون پسر من هم یک سالشه و زادیتن رو 1 ماهی هست که میخوره. نگران نباش عوارض جانبی بد هم نداره. دکتر پسر من گفت زادیتن بعضی بچه ها رو بیقرار میکنه . به نظر من به دکترش بگو چون بیقراری اذیتش میکنه.
1389/08/22
|
16:09
نی نی منم رفلاکس داره و راینیتیدین براش نوشتن......ولی دکترش گفت رانیتیدین با زادیتن اصلا نباید مصرف شه....دکتر پسرم اتر خاوری هستش
1390/02/09
|
01:08
ارسال پاسخ و نظر شما