2733
2734
عنوان

کمک .. راه حل بدید

923 بازدید | 22 پست
سلام
پسر من 2 سال و 3 ماهشه و من شاغلم تو این مدت که سر کارم می ذارمش پیش مامانم و عصری که از سرکار می یام میرم خانه مامانینا و بعدش باباش می یاد دنبالمون و می یام خانه خودمون تا همین یکماه پیش مشکلی نبود اما از یکماه پیش به بعد وقتی می خوایم بیایم خانه گریه می کنه و نمی یاد ما هم با زور می بریمش و وقتی می یاد خانه گریه می کنه و مامانمو می خواد و باباش برای آرام کردنش می برتش مغازه و براش خرید می کنه .. نمی دانم چه کار کنم که به راحتی از خانه مامانینا بیاد ... خودم بیارمش؟؟؟؟ در ضمن خانه مامانینا به ما نزدیکه... در ضمن مهد فعلا نمی خوام بذارمش
نگران نباش پسر منم اینطوریه...با این تفاوت که مامانم میاد خونمون کیارشو نگه میداره...موقع رفتن پشت سرش گریه میکنه...بیشتر وقتا مامانم با خودش میبره...طفلیا از ما که محبت نمیبینن...مامانم بیشتر بهش میرسه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیدونم کی میخواد درست بشه...تو راه حل نداری؟ دیشب تا ساعت 2-3 همش گریه میکرد و نق میزد...منم کلی دعواش کردم...امروز صبح که مامان اومد بهش گفتم...کیارشو بردار ببر خونتون....دیگه دوسش ندارم