2733
2739
عنوان

دانلود لالایی وشعر وقصه کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 127183 بازدید | 113 پست
چرا؟ مشکل کجاست
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برا دانلود شعر و کارتون و قصه به وبلاگ مراجعه کنید

لطفا روی تبلیغات کلیک کنید ممنون از لطفتون

http://www.akx20.blogsky.com
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین

لطفا به وبلاگم سربزنید و روی تبلیغ بز رگه کلیک کنید فقط 10 کلیک لازم دارم مطالب خوب هم دارم که ارزش یک کلیک شما رو داشته باشه یک گیگ برنامه و شعر و قصه آپلود کردم براتون اونوقت همه دانلود کردند ولی هیچکس کلیک نمیکنه برام

واقعا انصاف نیست

www.akx20.blogsky.com
2742

لطفا به وبلاگم سربزنید و روی تبلیغ بز رگه کلیک کنید فقط 10 کلیک لازم دارم مطالب خوب هم دارم که ارزش یک کلیک شما رو داشته باشه یک گیگ برنامه و شعر و قصه آپلود کردم براتون اونوقت همه دانلود کردند ولی هیچکس کلیک نمیکنه برام

واقعا انصاف نیست

www.akx20.blogsky.com
منم نمیتونم وارد وبلاگت شم. باید با فندوق شکن باز شه فکر کنم که من ندارم
دوست جونا میتونید منو توی لاین و تلگرام ادد کنید و توی گروهم عضو بشید. 09369725262 از فروشگاه پارسه هم دیدن کنید http://parsehshop.ebaba.ir/
2738

این همه دانلود میکنید خوب بیان بگند خوب بود نبود

سلام 

آموزش الفبای فارسی همراه با بازی  جور کردن تصاویر 

حتما دانلود کنید 

این برنامه رو از دست ندهید 

KOODAKSARA.BLOGSKY.COM.rar - 131.4 MB

سلام

�طریقه دانلود کردن

�روی فایل مورد نظر کلیک کنید صفحه که باز میشه سمت چپ نوشته free download اون رو بزنید
یعددر صفحه بعدش
crate را بزنید بعد در صفحه بعدش donload now را بزنید

شکل 1 � �آپلود عکس

�بعدش شکل دوم

آپلود عکس

بعدش شکل سوم

آپلود عکس

�برنامه دانلود منیجر

117 Internet Download Manager v6.07.rar - 9.1 MB

برنامه فشرده ساز وینرار�

سلام�

دوستان 4 تا برنامه رو بازی تو مجموعه زیر هست برای کودکان خیلی جالب و مفیده � حتما دانلود کنید�

مخصوص سیستم اندروید برای تبلت و گوشی�

شامل برنامه اموزش نقاشی به زبان فارسی�

آموزش کامپیوتر�

پازل برای کودکان به همراه آموزش کلمات و تصاویر به انگلیسی�

برنامه کودکانه شامل شعر و قصه کودکانه

لینک دانلود�

ویا از طریق لینک زیر دانلود کنید�

نازگل جان تو سایت اپارات کلیپ های کودکانه رو سرچ کن . کلیپ حسنی اونجا هست من 3 نوعش رو دانلود کردم خیلی قشنگ بود
.::و هر انسانی که متولد میشود نشان دهنده این است که خدا هنوز از انسان ناامید نشده است::.
2706