2737
2734

والا تو این اوضاع اقتصادی ما به وان حمومم نمیتونیم سفر کنیم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا تو این اوضاع اقتصادی ما به وان حمومم نمیتونیم سفر کنیم

همون 😅

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2740
دزیره جون یکم توضیح میدی درباره سفرت؟ 

خیلی خوش گذشت اما اون موقع لیر مثل الان بالا نبود الان اصلا به هزینه بنزینش نمیصرفه 😔

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸
خیلی خوش گذشت اما اون موقع لیر مثل الان بالا نبود الان اصلا به هزینه بنزینش نمیصرفه 😔

نه با ماشین شخصی که اصلا  احتمالا از تهران با اتوبوس بریم خوی از اونجا هم که از مرز رد شیم

یکم درمود هتلتونم توضیح میدی؟ من واسه پونزده و شونزده مرداد میخوام, حضوری پاشیم بریم همونجا میشه هتل قیمت مناسب تو خیابون جمهوریت گیر اورد؟ نمیخوام پول هتلم واس دو شب از هشتصد هزار تومن بزنه بالا

2706