2752
2734
عنوان

سقط با قرص میزو در هفته ۲۳ بارداری

3767 بازدید | 55 پست

با سلام 

من جنینم مشکل داره ، تازه فهمیدیم ، جون وقت سقط قانونی گذشته بهم گفتن برو قرص استفاده کن ، گفتم چجوری ؟ گفتن دستورشو‌خود داروخونه میده بهت ، میخاستم بدونم کسی این جوری سقط‌کرده ؟ میشه یه پیش زمینه ای بدید به من ؟ چه‌خطری داره ؟ بنظرتون این راه امنه و مشکلی پیش نمیاره ؟ اصلا چه اتفاقی میفته برا بدن ؟ با اینکه خیلی برام درناکه ولی‌چاره ای ندارم ،و آیا برای جنین ۲۳ هفته کارسازه ؟ بنظرتون میشه سزارین کرد ؟

حضور تک تک شما لازمه

لطفا بیایید این تاپیک تا در کمال ادب و احترام از نی نی سایت امکان حذف و ویرایش پست و تاپیک ها را بهمون بدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1943193/تجمع-همگانی-همه-بیایید-تا-نی-نی-سایت-را-قانع-کنیم-اجازه-حذف-تاپیک-و-ویرایش-بهمون?page=1

2731

برو پیش یه دکتر خوب دیگه حتی لازم شد ازمایش و سونو دوباره بده اگه دکتر بگه مشکلش طوریه که نباید بمونه خودش تو بیمارستان با قرص و یا کورتاژ ...سر خود کاری نکن دکترت واست دارو نوشته تو خونه؟ ماهت زیاده خیلی خطرناکه حتی ممکنه خدایی نکرده تا پای مرک بری...خواهر شوهر من تشخیص دادن قلب نداره خودشون تو بیمارستان کورتاژ کردن

عزیزم😢😢 فقط توروخدا حتما سقطش کن‌یه وقت دلسوزی بیجانکنیا  اون بچه مشکل دار به دنیا بیاد تاا ...

نه من گریه هامو کردم ، ازش حلتلیت هم گرفتم ،، دیگه چاره ای ندارم ، با اینکه با هزار بدبختی بدستش آورده بودم

2706