2737
2739
عنوان

پرستار کودک می خوام.

642 بازدید | 6 پست
سلام . دختر من 15 ماهشه. می خوام پرستار براش بگیرم. اگر کسی رو می شناسید و می تونید معرفی کنید ممنون می شم بهم ایمیل بزنید.
ما شهران هستیم. دنبال کسی هستم که در وهله اول مسوولیت پذیر باشه و به تعهدات اخلاقی پایبند باشه. بعد هم آدمی باشه پر انرژی که برای بچه وقت بزاره و باهاش بازی کنه یا شعر و قصه براش بخونه و البته تجربه نگهداری از بچه یک ساله رو دواشته باشه.
ممنون می شم اگر کمک کنید یه نیروی خوب پیدا کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای عزیز ... منم پرستار کودک میخوام
برای پسر 15 ماهه ام ... روزهای شنبه تا چهارشنبه از 5/6 تا 5/3 ... با حقوق عالی و امکانات رفاهی کامل ... ساکن غرب تهران (شهرزیبا) هستیم
شرایط: مسوولیت پذیر -متعهد -پر انرژی -مطمئن-متاهل -ترجیحا بین 25 تا 35 سال سن -مجرب
برام ایمیل بزنید یا با شماره 9127979467 تماس بگیرید
فوری
زندگی زیباست ای زیباپسند ... زیبااندیشان به زیبایی رسند
2728
منم دنبال پرستارم، به منم معرفی کنید لطفاً

عزیزم به هر کسی اعتماد نکن من برای دخترم از شرکت پرستاری طپش پرستار کودک به صورت روزانه گرفتم خیلی راحت شدم برای سرکار رفتن ، شرکت خوبیه 25 سال سابقه داره و با چندین شعبه من کارشناسم خانم محمدی بود برات میزارم خواستی استفاده کن

09102152979

88864508