2737
2739
عنوان

جدول چینی و تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 121609 بازدید | 57 پست

سلام گلم   بهترین روش سنو هست چون کیت ها هم بعضی موقع اشتب میکنن

من الان ی ماه خورده هست رژیم دخمل هستم حالا منتظرم پریود بشم صبح ۱۴م پریودیم برم سنو تخمک گذاری تا ببینم خدا چ صلاه میبینه بهم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام لطفا برای من اگر میشه محاسبه کنید  متولد ۱۰ آذر ۶۴ آخرین پریودی ۱۲ فروردین ۹۸ ممنون میش ...

بچتون دختره

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
سلام من دو تا جدول چینی در نت دیدم یکیش اشتباه گفت(گفت بچمون پسره) و یکیش درست بود که گفت دختره

من عزیزم 25سال وچهارمه امه سنم وتوجدول چجورمحاسبه کنم 26بزنم یا25میشه جدول وبفرستی برام

من عزیزم 25سال وچهارمه امه سنم وتوجدول چجورمحاسبه کنم 26بزنم یا25میشه جدول وبفرستی برام

اگه تو جدول چینی فارسی میخوایید بزنید سنتون 25 سال هس. جدول های سایت های ایرانی مثل نی نی بان و.... 

تو این سایتا بزن 25 

5 اردیبهشت 1401، 23رمضان بی بی چکم هاله کمرنگ انداخت. خدایا شکرت بابت عیدی قشنگت.      8 اردیبهشت 1401جواب آزمایشم مثبت شد با بتای 123.  ولی متأسفانه سقط شد 😔.            40 روز بعدش دوباره فهمیدم باردارم. 14 تیر صدای قلبشو شنیدم 😍😍خدایا مواظب تو راهیم باش ♥️ 
2706