2726
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1593163 بازدید | 17786 پست
سلامممممممممممممممممممممممممممممممم
باور نمی کنی شبنم جون وقتی داشتم از پایین یکی یکی اسکرول رو بالا می بردم که برسم به پستی که نخوندم تا اسمت رو دیدم لبخند به پهنای صورتم زدم گفتم آخ جون دوباره شبنم اومده ههههههههه خیلی دوستت دارم شبنم جون
بقیه حسودی نکنن همه رو دوست دارم
خدایا به فرشتگانت بسپار در لحظه لحظه نیایش خویش“دوستان مرا از یاد نبرند . . .”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان عزیز قدیمی و جدید
همگی خوش اومدین

وااااااای من چه ذوقی کردم الان اومدم همه شما رو اینجا دیدم. چقدر دلم برا همتون تنگ شده بود

دوستان قدیمی من سی سی استارجون، مامی باران جون، عسل بانو جون، نازنینا جون، آرام جون، ثمره جون
خیلی خیلی خوش اومدین. انشالله این جا با دلگرمی و امید همگی تا آخر سال مامان میشیم. سعی می کنم با استفاده از کمک شما و کمی صرف وقت اینجا رو مرتب و منظم نگه دارم تا واقعا یک تاپیک خوب و قابل استفاده برای هممون باشه

عسل بانو جون
خیلی خیلی خوشحالم کردی که اومدی و نوشتی. بوووس

سی سی استار جون
منم خیلی دلم برات تنگ شده بود. من مدتی ایران نبودم عزیزم. تو کجاها بودی؟ چه کارا کردی؟ دیدم تو اون تاپیک هم زیاد ننوشتی.
تصمیمت برای آی یو آی چی شد؟ همسرت هنوز میره پیش دکتر اسکندری؟ خودت دکتر منصوری رو دیدی چی گفت؟؟؟
وای می بخشید یه عالمه سوال کردم

مامی باران جون
خوبی عزیزم؟ خیلی خیلی خوشحال شدم اینجا دیدمت. تو اون تاپیک خوندم که در مورد ذخیره تخمدانت نوشته بودی . به نظرم رنجی که نوشته بودی زیاد هم بد نیست. کدوم آزمایشگاه رفتی؟ جواب رو پیش دکتر نایبی میبری؟

نازنیناجون
چقدر خوشحالم که امروز هستی و اینجا نوشتی. من خیلی وقت پیش بهت ایمیل داده بودم نمی دونم چرا نرسیده . حدود دو هفته اس که برگشتم و هفته پیش هم تهران بودم. حالا امشب دوباره از خونه بهت ایمیل میزنم. بووووووس

آرام جونم
خیلی خیلی دلم برات تنگ شده بود. به این فکر بودم که شب رفتم خونه تاپیک خودت رو پیدا کنم و اونجا برات بنویسم که دیدم اومدی اینجا. کلی ذوق کردم

افسانه جون
دکتر طرازی دکتر خوبیه یکی دو تا از دوستان ما پیش ایشون نتیجه گرفتند. برات آرزوی موفقیت می کنم

ندا جون
شما هم می خواهی آی وی اف کنی؟؟

توسل جون
واقعا شانزده بار آی یو آی کردی؟؟؟؟ آفرین به این همت و اراده ای که تو داری … یاد بوعلی سینا افتادم که گفته بود چهل بار کتاب مابعدالطبیعه رو خونده تا فهمیده. واقعا مرحبا به تو! انشالله به لطف خدا این دفعه جواب می گیری. برات دعا می کنم

آواجون
انشالله که این بار این سه تا نی نی سفت می چسبن بهت و به زودی خبرای خوش به ما میدی. کی باید آزمایش بدی؟؟

ثمره جونم
منم خیلی ذوق کردم پست تو رو دیدم عزیزم. انشالله این جا زود زود بیای به ما سر بزنی. اسم شما و آلما و ملودی و الی جون و … همیشه برام یادآور اینه که بالاخره سختی ها تموم میشه و ما هم مامان میشیم.
سورنا کوچولو خوبه؟؟ لگداش شروع شده؟

و اما اطلاعات در مورد خودم:
من شبنم هستم و فعلا کلینیک نوین مشهد میرم. خرداد پارسال پانکچر کردم و یک بسته نی نی فریز دارم که بهم انتقال ندادند. چون در هیستروسکپی تشخیصی مشخص شد که رحم من از رسوبات هموسیدرین پر شده و اصلا آمادگی انتقال جنین نداره. الان با طب سنتی دارم سعی می کنم وضعیت رحم رو بهتر کنم تا اگه خدا بخواد بهمن ماه انتقال بدم
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام منم میخوام توی جمعتون باشم
پنج ساله ازدواج کردم1.5 ساله که نی نی میخوام خودم آندومتریوز پیشرفته هستم شوهرم یکم تعداد وحرکت اسپرمش ضعیفه
لاپراسکوپی وهیستروسکوپی انجام دادم یه بار ای یو ای ناموفق داشتم واسفند قراره ای وی اف انجام بدم
الان دارم آمپول دیفرلین را میزنم
خوشحال میشم من راهم توی جمعتون بپذیرید
خدایا صبرم بده تا حکمت داده ها و نداده هایت را بفهمم خدایا به من و تمام دوستان منتظرم فرزند سالم و صالح عنایت کن"الهی آمین" خدایا شکرت
2728
سلام من هم با اجازه اسبق ها وارد این کلوپ شدم
شبنم جون از بازگشتت خوشحالم

ثمره جون میشه منو راهنمایی کنین
زمانی که آی وی اف میکردید وضعیت فولیکولاتون چطور بود
سلام دوستان.یه سوال داشتم.آیا با ivf میشه واسه بچه ی دوم تعیین جنسیت کرد؟یعنی بگی دختر یا پسر میخوای؟
هزینش؟
و اینکه چجوره مراحلش.یعنی باید واسه چند روز در دسترس دکتر باشی و داروهای متداولش چیه و آیا با بیهوشیه؟
کلا اطلاعات کامل و جامع میخوام از این روش
مرسی که وقت میذارید
CafeMom Tickers
اتان جان دکترم خیلی از وضعیت فولیکولهام قبل از عمل برام حرفی نمی زد فقط من می گفتم چطور بود می گفت خوبه می گفتم داروها خوب جواب داده می گفت الحمدالله خوبه. ههههههه
اما روزی که پانکچر شدم بهم گفتن 5 تا فولیکول داشتم روز بعد زنگ بزنم که بهم بگن چندتا جنین تشکیل شده با بسم الله بسم الله زنگ زدم که گفتن شما 7 تا فولیکول داشتی الان شده 6 تا جنین. خدا رو شکر برای من که خدا بهم خیلی رحمتش رو نشون داد امیدوارم برای تک تک دوستام این جوری بشه
اتان جون شب قبل از پانکچر باید ناشتا باشی و هیچ کاری نیاز نیست بکنی الا داشتن آرامش. شب قبل از انتقال من یه قاشق نشاسته رو تو آب سرد ریختم خوردم شما هم می تونی اینکار رو بکنی اما اگه بگم تو موفقیت در این راه 80 درصد آرامش و توکل و اعتماد به دکتر هست دروغ نیست 20 درصد بعدی هم برای مواظبتهای خودت مثل تغذیه و استراحت
توسل جان نگران نباش شما که ماشالا ان بار آی یو آی داشتین یه بار میکرو به اون همه بار می ارزه ایشالا که با همین بار نتیجه می گیری.
سحر جون تو میکرو و آی وی اف تعیین جنسیت امکان پذیر هست هزینه دقیقش رو نمی دونم اما می دونم که با روش پی جی دی اینکار رو براتون می کنن. داروهاش بستگی به بدنتون داره و هزینه هم بستگی به مرکز و مقدار داروهایی که مصرف می کنین. معمولا یه دوره 45 روزه است که ماه اول رو با ال دی شروع می کنین و ماه دوم با آمپولهای تحریک تخمدان سبب می شه فولیکولهای بیشتر از حد معمول شما تولید کنی در طی این مرحله باید دو سه بار سونو بری که سایز و تعداد فولیکلولهات رو بدست بیارن پس نیاز به دردسترس بودن دکتر هست پس از اینکه سایز فولیها به حد قابل قبول رسید عمل پانکچر میشین و بعد تو مرحله آزمایشگاهی عمل ترکیب اسپرم و تخمک و پی جی دی که همون جدا کردن جنینهای دختر یا پسر هست رو انجام میدن و معمولا در این شرایط بعد از 5 روز انتقال براتون انجام میشه پس از 15 روز آزمایش ایشالا مامان میشین
آوا جان سلام خوبی؟یادته تاپیک زدم واسه عمل سپتوم رحم خواهر شوهرم شما ج دادید؟انجامش داد بعد از 1 ماه عکس رنگی گرفت و دکترش گفت خوبه اوضاعش و باز شده کامل. کیست هم تو تخمدان چپ داشت که اونو هم حین عمل در آورد.حالا باید روز 2 یا 3 پریودی بره مطبش.اوضاع شما چجوره.عکس رنگی رو دادید؟
CafeMom Tickers
انشالله به زودیه زود همتون مادر میشید و میاید تاپیک درباره خواب و شیر و پمپرز و. ....... هزارتا دنگ و فنگ دیگشون میزنید و میام میخونم و از خوشحالیه مامان شدنتون کلی ذوق میکنم.
CafeMom Tickers
2706