2733
2734
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594745 بازدید | 17787 پست
سلام بر دوستان گل

من برم اول دعاهامو بخونم بعدم بیام پست های شما رو بخونم. انشالله که یک عالمه خبرای خوش داشتین امروز.

یاسی گلم
من در مورد سوالی که پرسیدی چیزی نمی دونم. از خدا می خوام فردا تو بیوپسی همسرت اسپرم پیدا بشه و بتونین با آی وی اف نی نی های سالم داشته باشین

نی نی ناز جون
خدا رو شکر که ده تا تخمک داشتی. انشالله همشون باکیفیت باشند و تا شنبه ده تا نی نی برات تشکیل بشه. شنبه انتقال میدی؟

غریبه جون
چه خبر از پانکچر دونرت؟ انشالله همه چیز خوب گذشته باشه

آزی کانادا جون
من به جای استرادیول، استروژن کونژگه می خوردم و خیلی حالت تهوع داشتم
ممنون که به تقویم سر زدی و اطلاعات خودت رو وارد کردی

مهشید جون
تا یکشنبه دیگه وقعا چیزی نمونده. آفرین به تو که این مدت رو صبور بودی و بی بی چک هم نذاشتی.
انشالله هفته آینده رو اول با خبر خوش تو شروع می کنیم بعد هم پریسا و متولد دی و هالان و رایکا و نی نی ناز و غریبه و ...
تازه بعدش نوبت اونهایی هست که تازه تو سیکل رفتند ... آخ جون چقدر اردیبهشت مامان داریم

نازدونه جون
منم نوین مشهد میرم و میدونم که دکتر رویا نصیری اونجا هم میاد و گاها در غیاب دکتر منصوری انتقال ها رو ایشون انجام میده. کاری از دست من برمیاد برات انجام بدم؟
در مورد اینکه گفتی می ترسی داروها رو استفاده کنه یا نه باید بگم که روی قراردادی که باهاش میبندی بیشتر دقت کن عزیزم و سعی کن اکثر پول رو بعد از به دنیا اومدن بچه بدی. اینجوری اگه کوتاهی کرد و خدای نکرده زبونم لال بچه از بین رفت دیگه اون به هدفش که همون پول گرفتن هست نمیرسه و به همین دلیل مجبوره که حسابی حواسش رو جمع کنه و مواظب نی نی باشه

آبتین جون
انشالله خرداد که بیاد تاریخ انتقال و آزمایش مثبت رو تو تقویم می نویسی بعد هم انشالله تاریخ زایمان رو... بوووس

آوا جون
خدا رو شکر که بهتری. انشالله جواب آزمایش ها هم عالی میشه

ترانه جون
تو کی سیکل انتقال رو شروع می کنی عزیزم؟
راستی جنین فریز داشتی درسته؟؟

الی بلا جون
من پیشنهاد می کنم اگه فرصت شو داری کلاس یوگا برو. هم از نظر جسمانی و هم روحی خیلی کمک می کنه و استرس هات رو کم می کنه

محیا جون
من هر وقت احساس می کنم از کسی خوشم نمیاد یا دلم باهاش صاف نیست زود براش طلب خیر و عافیت می کنم و اینقدر با خودم تکرار می کنم تا حس بدم نسبت بهش از بین بره.
اینجوری هم احساسم نسبت به اون خیلی بهتر میشه و هم دیگه می فرستمش به گوشه موشه های ذهنم و از فکر بهش رها میشم.

هالان جون
خوشحالم که اومدی از خودت و جوجوهات خبر دادی. انشالله که الان بهت چسبیدن و دارن بزرگ میشن.
ولی عزیزم چه انتظارهایی از حالا ازشون داری ها!!! آخه این کوچولو موچولو ها هنوز اندازه کنجد هم نیستند اونوقت انتظار داری باهات بای بای کنند!! چه روزی آزمایش میدی؟

ثمره زندگی جون
یادت باشه موقع زایمانت برای منم دعا کنی ها. یاد دوستم افتادم که زایمانش با بی حسی بود و می گفت من تا اومدم حس بگیرم تا برای کسی دعا کنم دکتر اونقدر سریع عمل کرد و پسرمو بهم نشون داد که یادم رفت و هیچ کسی رو دعا نکردم!!
خلاصه بعدا از این حرفها به من نزنی که اصلا قبول نیست. این زنبیل قرمزه جلوی صف مال منه
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام دوستای گلم من امروز 8 انتقالم بود درد های زیر دلم خیلی کمتر شده 17انتقال باید از بدم
دعا میکنم همه بچه هایی که این ماه انتقال دادند ++++++++++++++++++ بشه
محتاجم به دعا تون عزیزان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دووستای گلم

سلام

من 8 تا امپولامو با افتخار زدم

ترانه باران و بقیه دوستام که یادم دادید یخ بذارممممممممممم بی نهایت ممنونم من با یخ هیچی نمی فهمم

تزریقات همه تعجب می کردن که من احساس سوزش نمی کردم واقعا عالی بودش

خیلی خیلی دعاتو کردممممممممممممممممممممم

شبنم جان الان می فهمم که امپول زدن
در وای وی اف آسون ترین بخش کاره
مامان 2قلوها انشاا.. که دیگه نی نی ها چسبیدن روز چند بعد از پری انتقال داشتی ؟

شبنم جونم مرسی اره خفن درحال مقاومتم میگم من روز14 از بدم زود نیست چرا همه 16 یا 17ازمیدن

اگر از روزی که پری شدم حساب کنم شنبه روز26 ام میشه وروز 14 انتقال چیکاررکنم؟؟؟؟شایدم نباید اینطوری حساب کنم
خدایا خواستم بگویم تنهاایم اما نگاه خندانت مرا شرمگین کردچه کسی بهترازتو.....
2731
سلام شب خوش الاله جان انشالله همه چیزبرات خوب پیش بره شما قبل امپولا یخ میزاری یابعدش امپولهای پروژسترون یا گنال کداوماشونویخ میزاری
دوستان امپولهای پروزسترونو میشه به ران پا زد تاثیرش ازبین نمیره اخه میخوام خودم یاد بگیرم بزنم
لطفا برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنون
الی بلا جون داروهای هورمونی حساسیتها رو بالا میبره سعی کن خودتو سرگرم کنی تا کمتر اذیت بشی
ثمره گلم انشالله به سلامتی نینیتو بعل کنی فقط دعا یادت نره ها
هالان جون دیگه چیزی نمونده یک کم دیگه صبور باش
شبنم جون شنبه تماس میگیرم روزش رو میگن اگه خدا بخواد خوب رشد کنن میزارن بیشتر بمونه
سلام دوستای خوب منم فکر کنم پری جون اومده و انشاالله از روز 5 باید ال دی بخورم و برم توسیکل برا منم دعاکنید
محیا جونم شما چه کار میکنید سیکلتون شروع شده
بچه ها دیشب خواب دیدم مامان شده بودم یه پسر داشتم 2 یا 3 ساله .چه حسه خوبی بود دیگه این روزای سخت اصلا یادم نبود انشاالله اینبار هممون مامان بشیم
داداشم جوون بود فوت شد میشه براش صلوات بفرستید ممنون ،خدایا شکرت به خاطر زمینی شدن فرشته ام ،دوستانم هم منتظرند به حق بزرگیت به همه نظر لطفی نما و دامانشان را سبز ممنون مهربانم(درسته آدم کاملی نیستم اما...کاملا خودمم)
2740
سلام دوستان خوبم. من مینا هستم 33 ساله و 28 هفته باردارم. این دومین فرزند منه و فرزند اولم یه پسر ناز یک سال و 8 ماهست که تو اولین ماه اقدامم باردار شدم. واسه این دومی کلی رژِیم گرفتم که دختر بشه و تو دومین ماه اقدامم باردار شدم اما بازم پسره. من خیلی خیلی دختر دوس دارم. نه خودم و نه شوهرم مشکل نازایی نداریم. میخوام بدونم واسه پی جی دی آی وی اف با اینکه سیکل های مرتب دارم بازم باید هر روز آمپول بزنم؟ تا کی آمپول زدن ادامه داره؟ برای تعیین جنسیت میشه از آی یو آی استفاده کرد؟
یکی دیگه اینکه چه مدت بعد زایمانم میتونم شروع کنم واسه آی وی اف؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
سلام صبح قشنگتون به خیر
الی جون این عصبانیت واسه همه طبیعیه من هم از روزی که ال دی و شروع کردم یک آدم خبیثی شدم که خودم باورم نمیشه سخت نگیر و همچنان به راحت ادمه بده و سعی کن با ملایمت برخورد کنی
نازدونه جون من هم مشهدیم اگه کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم کمکت کنم در مورد مشکلت بیشتر توضیح بده و در مورد قرارداد هم با بچه های تاپیک رحم اجاره ای حتما مشورت کن
محیا جون من فکر می کنم افکار مثبت در مورد همه چیز حتی قوم شوهر روی سیکل درمان ما خیلی تاثیر داره و بهتره خودت از این فکرها خارج کنی و تنها راه هم محبت و احترام که من امتحان کردم جوابش عاااااااااااااااااالللللللللللللیییی بود نه تظاهر کنی بلکه از ته دل سعی کن محبت کنی
مینا جون حتما مصلحت خدا این بوده که پسر داشته باشی پس قبولش کن چون این راه خیلی سخت تر از اون چیزی هست که فکر می کنی پس برو و با خیال راحت دو تا پسر آقا تحویل جامعه بده موفق باشی عزیزم
برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات بفرستید
سلام صبحتون بخیر و شادی . من امروز تصمیم دارم پست های اضافی این چند روزم را پاک کنم شما هم اگر توانستید اینکار را بکنید ...

محیا جونم کم پیش میاد جمعه ها بیام ولی سال جدید کلی تغییر و تحولات داره که حسابی سرمون شلوغ شده برعکس من کمتر می توانم بروم مرخصی چون همه زوم می کنند حتی وقتی مریض هستم نگر اینکه کلا ناتوان بشوم میام سر کار که مرخصی را برای روزهای خوشی که میروم سفر استفاده کنم ...
آسمان جون میشه برام توضیح بدی که دکتر یا همان کسی که پیشش رفتی برای رفع رطوبت رحم بهت چی گفت؟
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت ، بدان که توان رسیدن به آن را در تو دیده است
شبنم جون دنرم دیروز پانکچر شد و 9 تا فولی داشت . حالا منتظر هستیم ببینیم چندتاش به جنین تبدیل می شن.

از امروز شیاف های سیکلوژن رو شروع کردم . ایشااله چهارشنبه انتقال دارم .

کسی می دونه چرا دکترم گفته تا 3 ماه بعد از بارداری باید استرادیول بخورم؟؟؟؟؟

محیا جون هیچ وقت به حرف جاری گوش نکن .

مامان دوقلوها ، هالان ، متولد دی و پریسا جون منتظر شنیدن خبر +++++++++++ شدن آز بتا شما هستم.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
ابتین اراد جونم بیا بعلم بوووووووووووس
دوستای گلم خیلی نگرانم ایندفعه از ترس هایپر شدن داروها ی صد تورم و امپولهای کمتر تخمک کمتر داد چند تاش جنین شدن گداشتن ببینن چقدر رشد میکنن خیلی میترسم دیگه تحمل خبر نگران کننده ندارم دیگه توان امپول زدن ندارم برام دعا کنید ایندفعه خدا کمکم کنه و بهم بچه رو ببخشه
سلام صبح ابریتون بخیر و شادی
مامان دو قلوها جون مهشید جون متولد دی جون هالان جون پریسا جون از خدا میخوام بزودی با خبرای مثبتتون همه رو شاد کنید.
نینی ناز جون
توکلت به خدا انشالله جنینهای پرسلولی و سرحالی تشکیل بشه و بزودی بیان تو دل مامانشون.
آلاله جون
چقدر خوب که با آمپولها کنار اومدی به امید خدا نینی ها هم با تو کنار میان.
غریبه جونم
خیلی خوشحالم که داری به مامان شدن نزدیک میشی. من با کسانی که مثل خودم اهدایی میگیرن به شدت همذات پنداری میکنم و الان به اندازه خودت خوشحالم و نگران.راستی شمام هیسترو کردی؟من استرس دارم میترسم از رحمم راضی نباشه... البته همه چیز رو سپردم به خدا اما چون ایمانم ضعیفه ته قلبم نگرانه.
شبنم جونی
راستی راستی 21 همین ماه انتقال میدی؟
سادات جون
چی شد خواهر دنر یافتی؟ نگو نه که به سختی راهمون واقف میشم و دپرس.....
آوا جون
پس کی میخوای از مرخصیهات برای ای وی اف استفاده کنی مادرررررررر

الهی و ربی من لی غیرک...
سلام دوستان

چیستاجون و آوا جونی
روز زیبای شما هم به خیر و شادی. انشالله همیشه شاد و پر انرژی باشین و لبتون به خنده باز بشه

ماریناجون
اگه عجله ای برای بچه دار شدن نداری می تونی یکی دو بار آی یو آی رو امتحان کنی و بعد اگه خدای نکرده نشد بری سراغ آی وی اف. اما اگه عجله داری و هزینه های آی وی اف هم زیاد برات مهم نیست شانس موفقیت ای وی اف دو سه برابر شانس آی یو ایه. موفق باشی

نداجون
انشالله که دوقلوهای تو هم اومدن تو دلت و به زودی جلوی اسمت می نویسم که مامان شدی

آلاله جون
چه خوب که با آمپولا مشکلی نداشتی و انشالله تا اخرین مرحله نی نی دار شدن همه چیز برات راحت پیش بره. واقعا هم به جز اون دو هفته کشدار انتظار برای جواب آزمایش، بقیه مراحل آی وی اف فقط اسمش ترسناکه و اونقدرها سخت نیست.

مهشید جون
اکثر جاها همون ۱۴ روز بعد از انتقال آزمایش میدن. فقط مثل این که دکترهای اصفهانی و همین طور دکتر عارفی میگه بعد از ۱۷ روز باید آزمایش بدین.

هانیکوجون
پروژسترون رو که نمیشه به ران پا زد! باید در باسن و در عمق عضله تزریق بشه. یک بار خانم تزریقاتی بهم گفت که مخصوصا اونهایی که باسنشون بزرگه و بافت چربی زیاد داره حتما باید برای پروژسترون از سوزن بلند استفاده بشه تا بعدا جای آمپول آبسه نکنه. اما آمپولهای زیرجلدی مثل سوپرفکت و هپارین و سلکسان و … رو که با سرنگ انسولین تزریق میشن با زاویه ۹۰ درجه در شکم و ۴۵ درجه در بازو تزریق میشن. البته زیرجلدی رو من دیدم که در ران هم تزریق می کنند اما در مورد اینکه اثرش کمتره یا فرقی نداره چیزی نمیدونم.

نی نی ناز جون، غریبه جون
توکل ما به خداست. انشالله با لطف خدا همشون خوب رشد می کنن

هدیه جون
روی لینک تقویم که کلیک کنی میری به صفحه ای که باید ایمیل و پسورد رو وارد کنی. ایمیل و پسورد رو که زیر همون لینک گذاشتم وارد کنی میره تو صفحه تقویم و می تونی ببینیش و خودت هم ویرایشش کنی و اطلاعاتی اگه داری بذاری

هاوین جون
منم خیلی دوست دارم که آمپول ها رو خودم بزنم اما تا حالا نتونستم. خیلی خوبه که هر کدوم از دوستان اومدند تجربه شون رو بنویسند تا من همه رو جمع بندی کنم بذارم صفحه اول.

اما در مورد تجربه خودم من
پارسال اولین آمپولم رو که گونال بود اومدم خودم تزریق کنم نتونستم. یعنی هی نگاه به آمپول کردم هی نگاه به شکمم و خلاصه دلشو نداشتم که بزنم. بعد همسرم مثلا اومد بهم کمک کنه اونم بلد نبود و … خلاصه مجبور شدم همه رو برم تزریقات. از دوستان قدیمی اینجا فکر کنم سادات جون یادش باشه که من و همسرم دو تایی چه دسته گلی به آب دادیم!
چیزی که من میدونم اینه که روش کلی در زدن آمپولهای عضلانی اینه که قبل از تزریق با گوشه یک تکه یخ فقط محلی که قراره تزریق انجام بشه رو تا می تونیم سرد کنیم. بعد از زدن آمپول برای مدت کوتاهی محل تزریق رو حوله گرم بذاریم. البته نباید مالش داد فقط قرار دادن یک حوله گرم کافیه
در مورد آمپول پروژسترون هم چون روغنیه باید قبل از تزریق آمپول رو کمی با مالش دادن یا گذاشتن در آب گرم کرد تا روانتر بشه و راحت تر تزریق بشه و در بدن جریان پیدا کنه
در مورد زیرجلدی ها هم یک دستگاهی هست که آمپول زیرجلدی رو توش قرار میدن و بعد که روی بدن فیکس کردن با زدن یک دکمه خودش تزریق میکنه و خیلی راحته. برای کسانی که باید چندین ماه آمپول هایی مثل هپارین و سلکسان و … رو به صورت زیرجلدی بزنن و خودشون نمیتونن تزریق کنن این دستگاهها بهترین گزینه اس.

آلاله و ترانه و بقیه دوستان مخصوصا اونایی که خودشون آمپول ها رو تزریق می کنن، لطفا بیایین و تجربه هاتون رو به تفضیل بنویسین.
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers