2737
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594750 بازدید | 17787 پست
سلام دوستان عزیز
ستایش جان تبریک میگم
انشالله بتا هم بالا میره نگران نباش استرس تو این روزا سمه

بسپارش به خدا اگه قرار باشه خودش نگهش میداره قسمت به نبودن هم باشه کاری از دست کسی ساخته نیست

وای عسل بانو
ال دی خوردن روزهای مطلق ناامیدیه
من اینقد پررو هستمبعد 4سال تلاش هرماه امید دارم که شاید طبیعی بشه
هه هه رو رو میبینی
برای همین هم هست وقتی ال دی میخورم همون یه کوچولو امید رو هم از دست میدم و روزا به شدت کش میان!!!
من اسید فولیک برموکریپتین وال دی میخورم...

ولی خودمونیما
چه قدر انتظار سخته
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3
من از ابن سینا بدم اومده چون اعتمادمو نسبت به دکتراش از دست دادم
دوتا برخورد بد هم از دو دکتر مختلف مرکز دیدم
من تنها دکتری رو دوستش داشتم وبهم ارامش میداد همین رزاقی بود انصافاحرف زدن باهاش حالمو خوب میکرد ارومم میکرد اونم دیگه ابن سینا نمیاد
دکترای جدید تو مرکز همشون جوونن
اینقدر هم که با اکراه کار انجام میدن انگار یکی مجبورشون کرده که کارکنن یا دارن رایگان کار میکنن
متاسفانه مجبورم که برم ابن سینا
دو بسته جنین فریزی تو اونجا دارم

به نظرتون میشه کاری کرد که من جای دیگه یا بادکتر دیگه ای این جنین ها رو انتقال بدم
کسی میدونه
میشه چنین کاری کرد
کسی تجربه اش رو داشته
امیرحسینم/معجزه ی زندگی من /
اومدنت منو شایسته نام مادری کرد/خدایا سپاس گذارم**92/10/3

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست جونا فردا آش رشته و شله زرد نذری داریم به حق همین شب امام حسین رو قسم میدم دل همه رو شاد کنه

همتونو دعا میکنم که انشاالله حاجت روا بشید
پرنسسای مامان 92/8/11 پا به دنیا گذاشتن خدا جونم شکرت
سلام دوستای گلم
امروز رو بهتون تسلیت میگم عزاداری هاتون قبول باشه انشاالله برای من هم دعا کنید
من دارم میرم سفر دو روزی نیستم
مراقب خودتون باشید
ستایش جونم مبادا قصه بخوری عزیزم انشاالله خدا نی نی تو برات حفظ میکنه گلم
مراقب خودت و نی نی کوچولو مون باش
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
2728
سلام به همه مامانها
با عرض تسلیت أربعین حسینی إنشاء له تا أربعین سال دیگه همه بچه های این کلوپ حاجت روا بشن :)
بچه ها واسه منم دعا کنین این چند روز انتظار به سلامتی به پایان برسه :)
ستایش جون یه سؤال داشتم الان حالت خاصی داری یا نه ممنون میشم جواب بدی
گاهی گمان نمی کنی، ولیکن... می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته، قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست
گاهی تمام شهر ، گدای تو می شود
آوا جون نا امید نشو عزیزم یکى از دوستان به اسم مهربان بعد از ١٥ سال باردار شد. ولى راست میگى شاید خدا فکر میکنه ما خیلى صبوریم ..... حالا که اینطورى شد یه دیونه بازى از خودم درمیارم که خدا بگه بهش بدین برررررررره

ستایش جون نگران نباش بتاى پایین معمولا نى نى پسره ، بس که این مردها حتى از دوران جنینى تنبلن بتاشون هم دیر میره بالا. خارج رحمى رو از روى بتاى خیلى بالا و غیر طبیعى میفهمن

مهشید جون تو تنها نیستى منم همین فکر رو میکنم بخاطر همین از Ld خوشم نمیاد .... اصلا فکر میکنم همه دوستان منتظر نسبت به Ld همین حس رو دارن حالا یکى یکى میان اعتراف میکنن.
مهشید فکر نکنم بتونى جاى دیگه انتقال بدى ولى نگران نباش دکترهاى اتاق عمل با اونایى که ویزیت میکنن فرق دارن معمولا دکترهاى معروف و با تجربه هستن. یکى از دوستان به اسم نهال همین حس شما رو داشت ولى فریزهاشو ابن سینا انتقال داد و خدا رو شکر نتیجه مثبت گرفت.

اوچولو جون انشاالله سال دیگه با جوجو یا جوجوهات نذرت رو ادا کنى

سیم چوب جون ما هر شب تو دعاهامون شما و تمام دوستان انتقالى رو یاد میکنیم الاهى خدا دل هممون رو شاد کنه

سپیده جون پروژسترون همین طوریه خیلى درناکه و جاش متورم و قرمز میشه، قبل از تزریق آمپول رو ١٠ ثانیه بزار تو آب گرم تا کمى شل بشه و بهتر جذب بشه چون روغنیه. براى جاهاى تزریق هم از کیسه آب گرم استفاده کن

دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام دوستای عزیزم
این روز اربعینو به همتون تسلیت میگم امیدوارم تا اربعین سال دیگه همه مون به خواسته دلمون برسیم انشاءاله

ازتون ممنون که باهام همدردی کردین خیلی دوستون دارم و خیلیم معذرت میخوام به خاطر اینکه بهتون سر نزدم ولی به یادتون بودم یه خورده سرم گرم درس و امتحان و دانشگاه و صد البته کاره

آوا جونم خیلی متاسفم که جواب آزت منفی شد ولی خیلی خوبه که روحیه تو از دست ندادی امیدوارم دفعه بعد حتما نتیجه بگیری

به ستایش جونم هم با تاخیر تبریک میگم ایشالا بارداری آسونی رو پشت سر بذاری

عسل جونم خوبی عزیزم؟ کی انتقال داری؟
راستی اولین کسی که اعتراف میکنه منم چون با وجود اینکه همسرم تقریبا آزو هستو خودمم تاحدودی پری منظمی ندارم ولی با این حال دو روز پریم عقب بیافته بیبی چک میذارم میبینی چه دل خجسته ای دارم؟ ولی با ال دی تمام آرزو هام بر باد میره

دوستایی که انتقال دادید و الان منتظر جوابید امیدوارم نتیجه آزتون مثبت بشه هر روز به یادتونم و براتون دعا میکنم

همه تون به خدای بزرگ میسپرم دوستون دارم خیلی زیاد
2740
سلام مهربونا
من فردا دومین آزمایشم و باید بدم.توروخدا دعام کنید
عسل بانو جون حرفت یه کم آرومم کرد.آخه خیلی نگران خارج رحمی هستم.دعام کن
سیم چوب جون عزیزم دعا میکنم این روزا هم به خوشی بگذره و جواب مثبت بگیری.عزیزم من الان هیچ حالتی ندارم.فقط گاهی زیر دلم منقبض میشه ولی روزای آخر تمام حالتا و دردای پری و داشتم.باورت نمیشه ولی دقیقا تمام حالتای پری.همش تو دستشویی بودم ببینم پری اومده یا نه.پس اصلا نگران نبباش دوستم
سپیده جان منم روزی دوتا آمپول داشتم.هنوزم میزنم.تمام شکمم نقطه نقطه و کبود شده.اصلا نگران اینا نباش
التماس دعا عزیزا
سلام دوست جونای خوبم
من دیروز انتقال داشتم دوتا برام گذاشت قبلش خیلی استرس داشتم ولی بعدش خیلی عادیه فقط کمر درد گرفتم از خوابیدن شوشو هم که نمیذاره بیام پای کامپیوتر
برام دعا کنید می بوسمتونننننننننننن
ستایش ٩١ عزیزم یعنى الان یه روز و نصفى مامانى، هر طور دلت خواست بخواب فقط رو شکم نخواب ، میتونى بشینى حتى کارهاتم میتونى بکنى فقط خودتو خسته نکن ، غذاهاى نشاسته اى و پروتین دار بخور، ماماى دکتر تو بیمارستان به کسانى که انتقال داده بودن میگفت هر روز ژله بخورین
دوستان مهربونم میشه " هر چندتا صلوات که دوست دارین " به نیت مامان شدنم بفرستین
سلام به همه دوستای گلم

النا جون من بیمه تکمیلی پاسارگاد هستم.در مورد نازایی تو فرم تعهداتشون نوشته سالی سه تومن به 100 زوج میدن.که ما سوال کردیم گفتن باید پرونده تشکیل بدین ببینیم چقدر می تونیم بهتون بدیم.ولی سه تومن که نمی دن.در مورد هزینه ویزیت دکتر و سونو و آزمایش مبلغ پرداختیشون جداست.دقیق یادم نیست سالانه حداکثر چقدر میدن ولی یه درصدی رو پرداخت می کنن

از حقوق شوهر من نفری 20 تومن کم می کنن برای بیمه پاسارگاد یعنی دو نفری 40 تومن.

بیمه تامین اجتماعی هم هستیم.برای گرفتن داروهاش نمی دونم چیزی میدن یا نه.ولی نسخه داروها رو باید اول (اگه تهرانی) ببری کارگز شمالی روبروی پارک لاله اونا اگه شامل بیمه بشه برات وارد سیستم می کنن و تایید می کنن بعد داروخونه داروها را رو با کسر مبلغ تخفیفی بهت میده.البته نمی دونم شامل داروهای میکرو میشه یا نه.من هنوز تو سیکل نرفتم.از اسفند یا فروردین می رم.
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
CafeMom Tickers
سلام به همه دوستای عزیزم
من امروز آزمایش دومم دادم.خداروشکر بتام شده 3800.البته من تیتر میدم.نمیدونم خدارو چجوری شکر کنم.دوستای گلم از دعای خیر همتون واقعا ممنونم.دعا کنین سونو هم خوب باشه و خدای نکرده خارج رحمی نشه
برای تک تکتون از ته دل دعا میکنم مهربونا