2737
2734
عنوان

عمل لیزیک چشم در مشهد

10330 بازدید | 16 پست

سلام ممکنه منو راهنمایی کنید و از تجربیاتتون از این عمل بگید و اخیرا کسی انجام داده هزینه اش و دقیق بدونه

* ساحل دلت را به خدا بسپار ... خودش زیباترین قایق را برایت میفرستد ...*

همسرمن دوروز پیش انجام داد پیش دکتر صداقت....البته تو بنت الهدی عمل میکرد...عمل prk....هزینه ش هم 3 تومن شد نسبت به قبل عید که خانوم برادرم پیشش عمل کرده بود 500 گرونتر کرده

من خودمم ده سال پیس با دکتر خاکشور انجام دادم

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
همسرمن دوروز پیش انجام داد پیش دکتر صداقت....البته تو بنت الهدی عمل میکرد...عمل prk....هزینه ش هم 3 ...

عزیزم از عمل چشمت پیش دکتر خاکشور راضی هستی؟

💗همسر مهربونم و دختر نازم خدارو شکر برای داشتنتون💗
همسرمن دوروز پیش انجام داد پیش دکتر صداقت....البته تو بنت الهدی عمل میکرد...عمل prk....هزینه ش هم 3 ...

به منم دکتر صداقت و خاکشور و معرفی کردن. بنظر شما کدوم مهارت بیشتری داره؟ شما راضی بودین؟ 

من شیش ماه پیش دکتر صداقت عمل کردم راضیم دکتر خاکشور و میخاستم که تحقیق کردم گفتن دامادشون عمل میکنه برا همین رفتم پیش دکتر صداقت کل عملش سه دیقم نمیشه که زیر دستگاهی هر دو تا چشمتون هزینش هم با دارو و عینک که من برند برداشتم شد 4/5 درد و سوزشم که طبیعی دیگه بالاخره چشم ی مژه میره چقد میسوزه یا ی کوچولو دست کسی بهش میخوره کلی درد داره چ برسه برش بخوره و ی جسم خارجی بره داخلش ولی میارزه 😁😁من که چشام سه بود نمرش

کلینیک رفتین یا بیمارستان خاتم الانبیا؟ 

سلام.شما مراجعه کردید؟چطوری از بیمارستان خاتم الانبیا وقت گرفتید‌؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

عزیزم برگشت نداشته بعد ده سال

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2706