2737
2734
عنوان

کمکککککککککک من با بی خوابی در بارداری چه کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101585 بازدید | 132 پست
من مثل شما بودم از ماه پنجم اضطراب و بی خوابیم شروع شد مثل شما سرکار هم میرفتم و به شدت حالم بد بود بیخوابی و سرکار رفتن با هم که باشه اضطراب شدید میاره که برا من شدتش به حدی شد که مجبور بودم با قرص آلپرازولام که در بارداری ممنوعه اما دکتر اعصاب وروان به من گفت مجازی نصفش رو بخوری، شبا چهار پنج ساعت بخوابم. پیش مشاور برو تا تکنیکهای تن آرامی و هیپنو تراپی بهت یاد بده. اگر احتیاج به دارو برای اضطراب داشتی به دکترت اعتماد کن. من بعد از زایمان برای تشکر برای دکترم شیرینی بردم تو اون جلسه بهم گفت اگه آلپرازولام نمیخوردی انقباضات ناشی از اضطراب جنین رو از رحم جدا میکرد. شما خوشبختانه وضعیتت به اندازه من شدید نیست فقط سعی کن آرامش داشته باشی و به بی خوابی فکر نکن من چهار ماه تو بارداری بعدشم تا چهار ماه بعد زایمانم به خاطر بچه ام اصلا خواب نداشتم اما الان سالمم وهیچ طوریم نیست از اثرات دارو هم اگه لازم بود بخوری نترس بچه من سالم وسلامته. دکترمتخصص هیچ وقت دارویی نمیده که اثر بدی رو جنین بذاره.
آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

با سلام

عزیزان... دانشگاه تربیت مدرس تهران درمان بی خوابی در 4 جلسه کاملا رایگان توسط روانشناس جناب آقای دکتر مازندرانی  برگزار میکنه...

چون یک کار تحقیقانی هست رایگانه.. جلسات درمان از هفته ای دیگه مورخ 96/6/6 در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار میشه.. 

جهت هماهنگی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

09194595925

سلام دوستان اين تاپيك قديميه اما مشكل اين روزاى منم بيخوابى شديد همراه با استرس هست. الان هفته هشتم هستم. شب خواب ندارم. حتى وقتى خوابمم مى بره و چشام گرم ميشه مثل ديوونه ها با اپش قلب شديد و شك از خواب بيدار مى شم ديگه كلافه شدم و همش مى ترسم بچه چيزيش بشه چيكار كنم؟؟؟؟

[QUOTE=46739521]سلام دوستان اين تاپيك قديميه اما مشكل اين روزاى منم بيخوابى شديد همراه با استرس هست. الان هفته هشتم ...[/QUOTE

سلام افق جون آرامش داشته باش برا استرست انشالله زودتر بگذره

[QUOTE=46739521]سلام دوستان اين تاپيك قديميه اما مشكل اين روزاى منم بيخوابى شديد همراه با استرس هست. ...

سلام،منم این مشکلو دارم،هفته چهار بارداری هستم از وقتی فهمیدم باردارم استرسم زیاد شده شبها هم خوابم نمیبره،چیکارکنم😥

خدایا هزاران مرتبه شکرت🙏🏻
2706