2726
سلام دیروز خواهرم میخواست موهاشو رنگ کنه باهم رفتیم رنگ مو بخریم فروشنده گفت اگه میخوای رو پایه موهای دکلره نشده رنگ عسلی خوشرنگ در بیاری باید رنگ موی1/8 مارک( nouvelle(light ash blonde با اکسیدان (9%)شماره 2 ویه عدس واریاسون سبز ویک و بند انگشت واریاسیون نقره ای مخلوط کرده به موهاتون بزنید ماهم یه رنگ 100 می لنوول رو گرفتیم ومن موهای خواهرمو که تا وسط کمرش هست از ساقه به سمت ریشه شروع به رنگ کردن کردم البته اول از پشت سر وبعد قسمتهای جلورو از بغلها وچتری هاشو رنگ کردم بازم از ساقه به سمت ریشه البته فروشنده گفته بود مدت مکث باید 30 تا 40 دقیقه باشه ولی چون موهای خواهرم تا وسط کمرش بود طول زمان رنگ کردنش 50 دقیقه شد !بعد از اینکه رنگ کردنم تموم شده کلاه رو روی موهاش کشیدم وبعد از 10 دقیقه که اومدم جلوی سرش رو چک کنم دیدم وااااااااااااای موهاش نارنجی شده خواهرم هم گفت سریع بشوریم موهام حناییییییییییییییییی شد!!!!!!!!!
بعد از اینکه موهاشو شستیم وسشوار گرفتیم چشمتون روز بعد نبینه همه موهاش حنایی بعد رنگ شده بود از همه بعدتر دوسانت نزدیک ریشه هاش رنگ هویج شدهخیلی خیلی بدرنگ!!!!!!!
دیگه موندیم چیکار کنم ..آخه با این وضعیت حتی حاضر نیست بره آرایشگاه تا موهاشو درست کنه!!!!!!
میخوام بپرسم
کی دوباره میتونم موهاشو رنگ کنم!!!( موهاش کمترین آسیبو ببینه نکنه این دفعه دیگه کچل بشه!!!!!!!!!!!!!!!)
اینبار چه مارک رنگی بگیرم که موهاش از این فرمزی دربیاد؟؟؟ موهای قبلیش یه خرمایی تیره خوشگل بوده حاضره دوباره همون رنگی بشه !!!؟؟
چیکار کنم ریشه وساقه که دورنگه یه دست ویه رنگ بشه؟؟؟؟
تو روخدا بگید اینبار چیکار کنم دفعه قبل ایراد کار از کجا بوده؟؟؟؟ خواهش میکنم!!!!!!!!!!
یعنی چی حاظر نیست بره آرایشگاه ............. خب وقتی خراب شده باید بره بده یه آرایشگاه ماهر درستش کنه دیگه ....................... اگه بخواهی همینجوری دوباره رنگ بزاری نه تنها ممکنه رنگش خوب نشه بلکه ممکنه به سلامت موهاش آسیب جدی برسه ..........................
ببین داشته موهاش رنگ باز میکرده زود شستین
دوباره میتونی رنگ کنی طوری نمی شه مو
دکلره است که مو هارو می سوزونه رنگ اشکالی نداره یک روز صبر کن و باز رنگ کن
ولی بره آرایشگاه بهتره
بهش بگو حتما بره آرایشگاه
من هم هفته پیش این بلا رو سر خودم آوردم
اومدم موهامو شرابی تیره کنم نارنجی و صورتی شد
رفتم آرایشگاه درست کرد برام
حتما برو آرایشگاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم برای منم این مسئله پیش اومده بود یکبار برو از فروشنده یک رنگ موی 2/6 کمند بخر مثل آبه رو اتیشه فوق العاده خوش رنگ میشه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2728
اگر هم نخواست بگو حتما بره ارایشگاه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
گل نرگس جون شما لااقل میگی خودم موهاشو نارنجی کردم باورت میشه من رفتم آرایشگاه و اون هم رنگ مویی که تا حالا حتی اسمش را هم نشنیده بودم از بس الکی و بیخود بود موهامو نارنجی کرد؟؟؟ همه میگفتن میرفتی حنا میگذاشتی قشنگتر میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کلی مضحکه همه شدم با کمال پررویی گفت این رنگ مال نوره لامپه و با کلی منت که چون شما را دوستم معرفی کرده 30000 تومان میگیرم!
خلاصه اینکه یک هفته بعد رفتم یک رنگ موی قهوه ای طلایی ولا خریدم و خودم موهامو رنگ کردم خیلی خوب شده بود و دیگه حاضر نیستم برم پیش این آرایشگرهای از خدا بیخبر
خودم موهامو رنگ میکنم خیلی هم خوب میشه
دوستای خوبم خواهرم دختر خیلی حساسی هست وبه ظاهرش خیلی اهمیت میده عزیزم موندم دیگه چیکار کنم حاضر نیست بره آرایشگاه منم موندم چیکار کنم چون موهاش الان ریشه اش روشنتره میترسم رنگ کنم دوباره خرابکاری بشه!!!!!!!! رنگ موهای اورئال چه طوره کدوم نوعش بهتره وبه نظرتون برا مویی که تا وسط کمره چند تا لازم میشه؟؟؟ و چه طور بایدازش استفاده بشه؟؟
دوستایی که نظزشون این بود که موها رو زود شستیم آخه از زمان شروع رنگ تا اتمام کار موهاش 50 دقیقه طول کشید و بعد از 10 دقیقه موهاش مخصوصا جلوی سرش نار نجی شده بود( خیلی بدرنگ) ما هم از ترس اینکه موهاش نارنجیتر نشه!!!!!!!!!
فقط من موندم ایراد کار از کجا بوده یعنی اکسدان زیاد ریختم که این طور قرمز نارنجی شده؟؟؟؟
یا اینکه چرا 2 سانت مونده به ریشه رنگش روشنتره؟؟؟؟؟؟؟؟و دو رنگ شده؟؟؟
عزیزم دو راه داره
یکی از دوستای من میگفت مامانش پریود بود موهاشو رنگ کرد شده بود رنگ فیروزه ای یکی بهش گفته بود ماست بذار رو سرت رنگ رو از بین میبره میگفت این کار رو کردم خوب شد رنگش برگشت البته من اینو امتحان نکردم فقط شنیدم امتحان کن نتیجه اش رو به ما هم بگو
میتونی هم دوباره رنگ کنی
یه راه دیگه اش که خواهرم امتحان کرد اونم موهاش نارنجی شد یه ارایشگر بهش گفت رنگ مشکی درست کن و بمال به موهات در حد یه شانه زدن به مو بریز رو سرت و شانه بزن بیاد پایین بعد زود بشور
خبرش رو بده که چی کار کردی
گل نرگس جان سلام .به نظر من چاره اینه که رنگ تیره تر بزنی تو سرش اما بدون دکلره.من تو شرکتی هستم که مجله تبلیغی ارایشی بهداشتی زیاد برامون میارن. تبلیغ یه رنگ مو هست به اسم سلین ساخت اسپانیا.که گفته اولین رنگ موی کراتینه شده است.شماره تماسشو میدم و بهش بگو تبلیغتونو تو مجله ارایشی بهداشتی آرایه دیدم.احتمالا برات کاتولوگ بفرستن اگر نه ادرس نمایندگی میدن برو بخر.ولی کلا تو این مجله مارکهای معتبر تبلیغ میشه/شماره تماسش هست 88320020 الی 30 بازرگانی عودی
عزیزم زمان رو باید از وقتی بگیر یکه کل مو رو رنگ زدی نه از اول کار.
بعدش هم به نظر من رنگ زود شستی. رنگ ولا بگیر هر رنگی که دوست دار ی فقط زیاد روشن نباشه. بزن به موهاش. 45 دقیقه هم از وقتی که کل مورو رنگ زدی تایم بگیر بعد هم بدون شماپو و نرم کننده سرشو بشور. تا 2 روز هم اگر حموم نره بهتره.
اطلا هم لازم نیست کلاه بزاری یا سشوار بگیری.
با رها موافقم..من خودم هفته ی پیش رفتم یه آرایشگاه مثلا خیلی عالی و گرون...موهامو مش کنه..اما وقتی مش کرد...دیدم شبیه پیرزن ها شدم!!!!

بعدش خودم رفتم رنگ ایرانی مارک کمند خریدم....زدم به موهام...فوق العاده خوشگل شده...هرکی میبینه میگه رنگش خیلی طبیعیه.....مش هامم مثل هایلایت شده...
شکرت خداجون
2706