2733
2739
عنوان

کیا سرکلاژ کردن لطفا بیاید

4497 بازدید | 18 پست

بچه ها من پریروز اورژانسی سرکلاژ شدم .اما دکترم جز شیاف چیزی ننوشته .منظورم انتی بیوتیک هست من خیلی ترسیدم .به خاطر عفونت .

یا امام رضا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم می تونی سفکسیم ۴۰۰ مصرف کنی، مشكلی نداره.  روزی یک دونه به مدت یک هفته.  البته بهتره هر راهی هست با مطب دکترت تماس بگیری و باهاش مشورت کنی. 

یه گروه سرکلاژی نی نی سایت هم تو تل داریم، اگه خواستی درخواست دوستی بده لینک و بفرستم برات که اونجا سوالاتو بپرسی. 

انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
فعلا قرص واژينال كلوتريمازول بخر بذار تا دكترتو پيدا كني قرصو همون سر واژن بذار پاهاتو بهم بچسبون ف ...

قرص کلوتریمازول احتمال عفونت باکتریایی رو بالاتر میبره به این دلیل که باکتری های مفید و مضر و هم زمان از بین میبره و واسه عفونت قارچی تجویز میشه. برای سرکلاژ باید انتی بیوتیک مصرف بشه چون عفونت از نوع باکتریایی هست اگه پی بیاد البته ممکنه دچار عفونت قارچی هم بشن ولی تشخیص اون با دکتره. 

انسانهای ضعیف انتقام میگیرند، انسانهای قوی می بخشند اما انسانهای باهوشند که نادیده می گیرند.
2706