2737
2734
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز گفت: خط انتقال آب طالقان به کرج و تهران به مدت 4 روز قطع می شود.
حسین نوری اظهار داشت: با توجه به انجام تعمیرات پیش بینی و برنامه ریزی شده که خط انتقال آب طالقان از 22 آبان ماه سال جاری به مدت چهار روز قطع شود. وی ادامه داد: از این خط انتقال حدود 700 لیتر بر ثانیه آب برای جمعیتی بالغ بر 120 هزار نفر جابه جا می شود. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز تصریح کرد: در برخی از ساعات شبانه روز در مناطقی از رجایی شهر با قطع یا افت فشار روبرو خواهیم بود. نوری گفت: باغستان، شاهین ویلا، فاز یک، دو و سه، شمال حیدرآباد و قسمت هایی از 45 متری گلشهر مناطقی هستند که با قطعی آب یا افت فشار مواجه خواهند بود. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز اظهار داشت: برای جبران این افت فشار یا قطعی آب تولیدی بخشی از چاه های مورد استفاده در کرج، فردیس و مهر شهر استفاده می شود. وی افزود: تانکرهای آبرسانی نیز از طریق تماس های مردمی با سامانه 122 آماده آبرسانی هستند.

خدایا مرا که آفریدی گارانتی هم داشتم ؟ دلم از کار افتاده !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728