2737
2739

میخام صورتمو کانتور کنم .فیلماشو دیدم یه چیزایی یاد گرفتم ولی نمی دونم چه چیزایی باید بخرم؟کرم پودر در سه رنگ بخرم و یا پالت کانتور؟؟لطفا هر چی می دونین بگین .ممنون

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

ی مدل قلمیشو بخر.پرایمر بزن یعد کرم پودر بعد با قلمش کانتور کن دو رنگه قلمش بستته.خودم دارم شکل رژه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
معرناز،چند خریدی قلمتو

خودم نیکس دارم ۲۵ تومن.مارک کیس بیوتی ارزون نره.هدابیوتی هم قلمش خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
خودم نیکس دارم ۲۵ تومن.مارک کیس بیوتی ارزون نره.هدابیوتی هم قلمش خوبه

ممنون عزیزم.راش هم حتما باید بخرم واسه ترکیبش ؟یا با پد هم میشه تر کیب کرد؟

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

چه مارکی بخرم؟قیمتش چنده؟

این شکلیه کار باهاش راحته با پد فیدش کن.

هایلایتر منظورت همون کرم پودر روشنه؟

نه ی چیز دیگس اونم بخر واس رو گونه گوچه داخلی چشم زیر  دم ابرو میزنن