2703
2553
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554077 بازدید | 3867 پست
سلام
سارین جووون
هووووووررررررااااااا
هوووووووررررررراااااا
خیلی برات خوشحالم.ایشالا بسلامتی
فکرکنم فقط من موندم.خدایا خودت کمکم کن.منم باید سعیمو بکنم.
سارین جون ممنونم که بیادمی
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سارین جون مبارکه
رفتی برای من هم دعا کن. من امسال عید رفتم مسافرت شیراز و تو شاهچراغ از خدا نی نیمو خواستم. بی زحمت شما هم یادآوری کن.
از پریود قبلیت چند روز گذشته بود سارین جون که آزمایش دادی؟
سلام دوستای نازم.

ممنون سادات جون. بخدا من دلم برات روشنه. صبرتو تحسین میکنم. فقط نا امید نشو عزیزم. بله باید تلاشتو بکنی خدا هم حتما کمکت میکنه.

مرداد عزیز حتما انشاالله. من چون مطمئنم دعای دوستام در حقم مستجاب شده یه لیست از همه دوستایی که مشکل داشتن تهیه میکنم تا هر روز به یادشون باشم و براشون دعا کنم. دعای ما در حق همدیگه حتما مستجاب میشه.

من تخمدانم پلی کیستیک بود و یک سال بود به فکر بچه بودم ولی فقط مامانم و خواهرام میدونستن مشکل دارم. دوست نداشتم کسی بدونه. از وقتی با این سایت آشنا شدم همش میگم چقدر راحت میتونم به همه بگم برام دعا کنن. اینجا انرژی مثبتی داره.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
2720
مرداد جون من قبلا سیکلم 32 روزه بود ولی از وقتی اقدام کردم شده بود 35 روزه. این ماه روز 31 بیبی چکم مثبت شد و روز 35 آزمایشم. الانم نمیدونم آخر 4 هفته هستم یا آخر 5 هفته. برم سونو مشخص میشه.
به سلامتی باشه بارداریت عزیزم. فقط سارین جون تو رو خدا زود نرو سونو. کار بیخودیه. مخصوصا سونوی واژینال. من مطمئنم که بی ضرر نیست. چون خودم تو سقطهای قبلیم تو هفته های 5 و 6 رفتم سونو و بعد اون کلی لک دیدم. یعنی از اول یک نقطه خون دیدم و رفتم دکتر ولی توی روز سونو خیلی لک بینیم زیاد شد. بذار 8-9 هفته بگذره بعد برو. تازه بیخود و بیجهت هم آدمو نگران می کنن.
سارین جون یک سری سوال خنده دار دارم. اول اینکه من نمی دونم به خاطر چیزایی که خوردمه یا مربوط به عملیات آرتیستی اقدام که فکر می کنم حالت تهوع دارم. البته فکر نکنی دوست دارم جو گیر بشما ولی واقعا قاط زده شکمم. سری اولی که باردار شده بودم باورت نمی شه ولی یک هفته مونده به موعد پریودم حالت تهوع داشتم و علائم سرماخوردگی که یک هفته بعدش یهو از بین رفت و به لک بینی افتادم و تمااااااااااام. کسی همچین حسی داشته مشابه من؟؟؟
دیروز اساسی پهلوهام تیر می کشید. یه مدت فقط چپ بود بعد جابجا شد به راست .شاید بخاطر دواها بوده ولی اصلا مثل ماههای قبل ترشح ندارم. ممکنه گرمیجات زیاد باعث از بین رفتن رطوبت بدن بشه یا دارم عفونت می گیرم؟؟؟
سلام سارین جون مبارکه عزیزم.
من وقتی خبر بارداری کسی رو میشنوم خیلی خوشحال میشم .من تازه عضوشدم.حدود 2 سال فقط خواننده خاموش بودم . میشه بگی عزیزم چند وقت مننظر بودی.و چه مشکلی داشتی و چه کارایی کردی و از کی داروهای گیاهی و شیمیای مصرف کردی و نتیجه گرفتی عزیزم.شوشو هم مشکل داشت یا نمی دونستی.
ببخشید طولانی شد عزیزم زیاد سوال کردم .
2714
مرداد جان ممنون از راهنماییت. خودمم دوست ندارم سونو واژینال بشم. هنوز دکتر نرفتم. از طرفی دوست دارم حداقل زودتر ساک حاملگی دیده بشه تا خیالم راحت بشه. یه وقتایی دلم شور میوفته نکنه خارج رحمی باشه یا پوچ یا اینکه خدایی نکرده قلب تشکیل نشه. یعنی هفته 6 برم سونو واژینال میکنه؟ با سونو شکمی نمیدونین کی ساک دیده میشه؟

من علائمم از اول برات میگم. روز 11 تخمدان راستم به شدت تیر میکشید و حس میکردم میتونم توی دستم لمسش کنم. روز 14-16 دمای بدنم بالا بود و ترشحات زیاد داشتم. روز 21 دیگه ترشحات سفت شده بود و موقع اقدام زیر دلم سفت شده بود و کلا موقع اقدام درد داشتم. خودم حدس زدم یه تغییراتی اون تو اتفاق افتاده بخاطر همین زود تمومش کردیم. اصلا این درد سابقه نداشت برام. مخصوصا وقتی بلند میشدم می ایستادم سفتی زیر دلم حس میکردم الان میگم حتما لانه گزینی بوده. دمای بدنم همچنان بالا بود الانم هست. یه جور تب خفیف. البته با دماسنج اندازه نگرفتم ولی شوهرم همیشه تنش از من داغتر بود ولی این مدت همش میگفت داغی نکنه تب داری و سرماخوردی. حالت تهوع خیلی کم دارم ولی 2-3 روز هست صبح زود توی دلم یه جوری میشه و اصلا نمیتونم از جام بلند شم. این یه هفته اخیر هم گاهی فشارم می افتاد و سرم سنگین بود. سینه هام از روز 25 درد داشت. آهان درد پهلو و زیر شکم از همون روز 21 داشتم. یهویی پهلوهام تیر میکشید و عضلات شکمم میگرفت. بیشتر هم سمت راست بود. تکرر ادرار هم خیلی وقته دارم.
چیز دیگه ای یادم اومد میام میگم. البته این علائم الان که آز مثبت شده ربطش میدم به بارداری شاید همش علامت بارداری نباشه.

الان روز چندم هستی؟

گرمی زیاد هم مثل سردی زیاد خطرناکه. به بدنت رجوع کن ببین اثرات گرمی نداری؟ بعید میدونم مال گرمی باشه. خدا بزرگه امیدوارم باردار باشی تا شادی منم تکمیل بشه.
ممنون ژیگول جون. امبدوارم به زودی کلی مامان داشته باشیم. امید به خدا. انشاالله انتظارت زود تموم میشه.

دوستان برای منم دعا کنین همه چیز خوب پیش بره و یه نی نی سالم و صالح به دنیا بیارم.
ستاره آبی عزیز ممنون. خوش اومدی. منم بهترین خبرایی که شنیدم خبرای باردای دوستای نی نی سایتی بوده.
در مورد درمانم صفحه قبل کامل توضیح دادم. شوهرم آزمایش داد و خداروشکر مشکل نداشت. حدود یک سال منتظر بودم. ولی چیزی که مهمه اینه که هرکسی به وقتش باردار میشه و با طریق متفاوتی. توی همین تاپیک زیزی جون با درمان طب سنتی تحت نظر دکتر و فاطیما با ویتاگنوس و پیازدرمانی باردار شده. من و چیچک هم با کلومیفن. بدن هر کسی یه جور جواب میده. البته بگم که داروهای گیاهی واقعا بدن منو آماده کرد و متعادل شدم. شاید اگر قبلش گیاهی مصرف نمیکردم حالا حالاها باید قرص میخوردم.
امیدوارم اگه منتظری به زودی دلت شاد بشه.
سلام ممنون که جوابم دادی سارین جون .انشااله به حق این ماه عزیز بارداری خوبی داشته باشی و 9 ماه انتظار به خیر خوبی به پایان برسه.
من هم 4 ساله که منتظرم یه بار طبیعی حامله شدم اما تو سه ماهگی سقط شد.ولی دیگی خودم عرق رازیانه و ویتاگنوس خوردم و اینماه هم لتروزل از سه پری خوردم حالا تا خدا چی بخواد .انشااله دل همه منتظرا شاد بشه ای خدا مارا در یاب
سارین جون دردای زیر شکمی طبیعیه من هم داشتم دکترم گفت هیچ مشکلی نیست چون رحم داره افزایش سایز می ده و سیاهی رفتن چشمها هم واسه اینه که خونرسانی به رحم و پائین تنه زیاد می شه و ممکنه یه چند ثانیه تو سر احساس سرگیجه خفیف بهت دست بده. جالبه که من اون سری هنوز موعد پریود نرسیده سرگیجه و دل درد داشتم یعنی مطمئن بودم که دارم پریود می شم ولی یه هفته گذشت و نیومد.
سارین جون اصلا خودتو نگران قلب و ساک و اینا نکن. ما که واسه تشکیلشون هیچ کاری نمی تونیم بکنیم فقط باید خدا و طبیعت دست به دست هم بدن تا این اتفاق بیفته. از من میشنوی اصلا نرو سونو واژینال. قلب هم که می دونی بسته به زمان لقاح دیر و زود تشکیل می شه. حالا حالاها باید بتا هاش سی جی بره بالا تا چیزی معلوم شه. پس اصلا بهش فکر نکن. این روزا خودتو خیلی مشغول کن تا حواست پرت شه و حتما حتما مراعات کن و به خودت فشار نیار. یه استراحت نسبی داشته باش و دور و برت را از آنتن و امواج و اینا تا جایی که می تونی خالی کن. مواظب خودت باش عزیزم.

ستاره جون برای شما هم با تموم وجودم دعا می کنم و به دعات احتیاج دارم عزیزم.
2706