2733
2734
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554131 بازدید | 3867 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مخلوط عسل و سیاهدونه یا دوسین: سیاهدونه را آسیاب میکنی و با سه برابر عسل مخلوط میکنی یعنی مثلا یه قاشق سیاهدونه و 3 قاشق عسل. روزی 2 بار هر بار یه قاشق مرباخوری. بعد از پاکی تا زمان تخمک گذاری. اگر توی اقدام نیستی میتونی 40 روز بخوری به جز زمان پری.

* سیاهدونه بعد از آسیاب سریع با عسل مخلوط بشه چون خواصش از بین میره
* در زمان پری مصرف نشه چون خونریزی بیشتر میشه
* اگر بارداری صورت بگیره سیاهدونه دیگه نباید مصرف بشه چون باعث سقط میشه
*سیاهدونه پرولاکتین رو بالا میبره پس اول از پرولاکتینتون مطمئن بشین
* برای کسانی که طبعشون خیلی گرمه ممکنه اذیتشون کنه پس روزی یه بار بیشتر نخورن یا اینکه همراهش خنکی بخورن

سیاهدونه سلولهای سرطانی و کیست و عفونت را از بین میبره. به جور آنتی اکسیدانه. اثرش تا 7 سال توی بدن میمونه. برای سینوزیت هم واقعا جواب میده.
یه سرچ کنی میبینی دوسین چقدر خاصیت داره.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
مرسی سارینا عزیزم. مرسی از محبت و دعات برای من. من همه این کارا رو کردم. کاسنی هم روزی یک لیوان به شوهرم می دم می خوره. البته داروی شیمیایی هم می خوره ولی مورفولوژی اسپرمهاش خیلی خوب شده بود که به نظرم مال کاسی بود چون تو اینترنت خیلی در مورد این خاصیتش گفته بودن. من هم دوسین را سه هفته ای خوردم. سعی می کنم از روز 14 به بعد دیگه رازیانه را قطع کنم. من روز خوبم همون 14-16 هست و می خوام یک شب درمیون تا 18 ام اقدام داشته باشم. به شوهرم هم شربت عسل و زنجفیل و دارچین و خرما و اینا می دم. خودم هم خرما بیشتر از قبل بخورم. کلا سردیم که برطرف شده خدا را شکر.
من دکتر متخصص طب سنتی رفتم دقیقا همین مواردی که شما گفتی را بهم گفت البته گفت حداقل 2 ماه استفاده کن که من بعد یک ماه دارم شانسم را امتحان می کنم. اگه جواب داد که چه بهتر اگر نه هم ماه دیگه هم ادامه می دم. حتما هم می رم سراغ پیازدرمانی. من قبلا فولیکول با سایز بزرگ نداشتم. البته با لتروزول و آمپول و اینا به سایز خیلی خوب می رسید ولی اینقدر اقدامم تحت استرس بود که جواب نمی گرفتم. دکتر هم می گفت ممکنه تو یک ماه این کارا رو بکنی بعد مثلا دو سه ماه بعد به نتیجه برسی.
به خاطر مشکل خونم آسپرین هم می خورم. واییییی خدا جون کمک کن.

سارینا جان برات کلی دعا می کنم.
2728
مرداد جان منم دعا میکنم خیلی زود نتیجه بگیری. همین که بدنت آماده شده خیلی خوبه. اینجوری بارداری راحتی هم داری مطمئن باش.
من اوایل خیلی استرس داشتم و عجله هم داشتم همش میگفتم دیر شده. اما وقتی دیدم خیلی چیزا دست من نیست و تا خدا صلاح ندونه نمیشه، گفتم من تلاش میکنم هروقت خودش بخواد درست میشه. الانم میگم اگر به صلاح باشه جواب آزم مثبته و نی نی هم به سلامت میاد. فقط ناامید نشو دعا کن. به شوهرت هم بگو دعا کنه.

اینکه گفتی دکترت همینارو گفته خیالم راحت شد چون من از توی نت پیدا کردم و بعضیا هم از تجربیات دوستان.

خوشحال میشم هر وقت نتیجه گرفتی بیای و خبر بدی.
2738
سلاااااااااااااااااااااام

سارین جون خییییییییییییییلی برات خوشحال شدم عزیزم اصلا باورم نمیشه همه دارن مامان میشن..........

ولی مثل اینکه همه یادتون رفته پاقدم نی نی من بوده هااااااااا نامردااااااااا

راستس ایشالله فردا میرم برای غربالگری و جنسیت...بازم محتاج دعاتون هستم.......

امیدوارم بقیه هم زودی مامان بشن
خوشحال میشم بیای وبلاگم نظر بدی... http://khoshbakhtyema.blogfa.com/
lمرسی سارین جون، فاطیما جون و زیزی عزیز خوش قدم.
قراره از امشب که 14 هست دارو گیاهی هام رو قطع کنم فقط صبحها ویتاگنوس را با مقدار خیلی خیلی کمتر خواهم خورد. جمعه هم مهمون افطار دارم که قرار شد غذای اصلی رو از بیرون بگیرم و بیارم خونه که خیلی اذیت نشم اگرچه که کلا مهمونی دادن دوندگی داره. مخصوصا واسه من که به شدت حساسم روی مهمونیام.
از خدا می خوام از انرژی مثبتی که توی این ماه در جریانه به هممون نصیب کنه و همه خوش خبر باشن.
سارینا جون چهارشنبه منتظر جواب آزمایشت هستیم.
زی زی جون منتظریم ببینیم خاله دخملی می شیم یا پسل طلا.
سلام دوستان

امروز صبح آزمایش دادم عصر جوابش میاد.
فاطیما جون توی کلوب گفتم امروز میرم فکر کردم اینجا هم گفتم. ببخشید منتظرتون گذاشتم.

زیزی جونم ممنون دوستم. بله معلومه پا قدم نینیت حرف نداشت. تا اومد پشت سرش فاطیما و چیچک مامان شدن. الانم اگه خدا بخواد من.
خلاصه لیست نی نی های 92 بسته شد دیگه بقیه توی سال جدید به دنیا میان.
سارین جون کجایی?بیا جواب آزتو بهمون بگو.ببینیم یک قلوهه یا دوقلو?
خدایا به حرمت این ماه عزیز دل دوستان رو شاد کن مخصوصا سارین جون

ماا منتظریم .سارین یالااااااااااا
Lilypie Pregnancy tickers لحظه هایم زیباست..... چون خدا...عشق...امید...دروجودم جاریست
سلام دوستان.

بتام 233 بود.

ممنونم دوستان. همه اینا بخاطر دعای شما بوده.

خدایا به حق این ماه عزیز دل همه منتظرا رو شاد کن.

سادات جان برات ویژه دعا میکنم و صلوات نذر میکنم.
این ماه رفتم شاهچراغ و آستونه کلی با شوهرم دعا کردیم. نذر کردم باید برم ادا کنم. اونجا حتما برای همه بچه های تاپیک و بقیه دوستان دعا میکنم.
2706