2733
2739
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554135 بازدید | 3867 پست
بچه ها یک سوال خیلی فوری:
من ایندفعه در اولین روز اقدام دچار سوزش شدم. یه جوری که تا فردا ظهرش همش حسش می کردم. بعد رفع شد و حالا باز دوباره این اتفاق برام افتاده. یعنی اصلا هم اینبار در موقع نزدیکی حس سوزش و درد زیادی نداشتم. به اندازه همیشه در حد طبیعی بود ولی یه حس سوزش تو پائین تنه ام دارم. نمی فهمم مجاری ادراریه یا واژن. ترشح و لک و این چیزا هم ندارم. فعلا که علائم عفونت مثل بوی بد و اینا رو هم حس نمی کنم.
خیلی نگرانم. هیچ وقت اینجوری نشده ام. ممکنه به خاطر مصرف گرمیجات باشه؟؟؟؟ آخه کلا طبعم سرده ولی این ماه خرما و عسل و رازیانه و اینا تقریبا زیاد خورده ام. بعضیا می گن گرمی زیاد سوزش ادرار میاره. در ضمن شوهرم هم به خاطر مشکلش یکسری دارو مصرف می کنه. نمی دونم چرا حس می کنم یه حالت اسیدی پیدا کرده بدنم.
میشه کسی کمکم کنه لطفا؟؟؟؟
مرداد جان احتمالا از مجاری ادرارت هست. اگه مال واژن بود خارش و ترشحات عجیب و غریب داشتی. من خودم یه مدت سوزش ادرار شدید گرفتم که اصلا نمی تونستم نزدیکی کنم خیلی بدتر میشد. اگه ادامه دار و شدید شد حتما برو دکتر. من با یه دوره آنتی بیوتیک خوب شدم. راستی اینم بگم موقع دفع ادرار هم سوزش داشتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

ممنونم چیچک عزیز. شاید این که اومدی توی تاپیک منم به دلم افتاد کلومیفن بخورم. قصد نداشتم به این زودی داروی شیمیایی بخورم ولی با حرفات امیدوار شدم و به دکترم اطمینان کردم و دارو خوردم.

مرداد جان منم بعضی وقتا سوزش داشتم ولی نمیدونم دلیلش چی بوده. اگر ادامه پیدا کرد حتما برو دکتر. فکر کنم گرمی باعث بند اومدن ادرار میشه و درد موقع ادرار طوری که کلی درد میکشی 2-3 قطره میاد. این ماه هم یه کوچولو سوزش داشتم ولی نه موقع اقدام. منم مونده بودم مال مجاری ادرار هست یا نه آخه خفیف بود. خودمم نمیدونم کی رفع شد.
هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
ستاره آبی جان مدت زیادی منتظر بودی. حتما برو تحت نظر یه دکتر خوب یا سنتی یا متخصص. حیفه وقتت از دست بره. امیدوارم به حق این ماه عزیز دامنت به زودی سبز بشه همینطور بقیه منتظرا.
2728
مرسی عزیزم. سارین جون تو رو خدا خیلی مواظب باش. من سر سقط اولم به خاطر کارم دوندگی کردم. دو تا لپ تاپ تو دستا از پله ها بالا پائین رفتم. همون روز حس کردم کمرم درد گرفت و فرداش لک دیدم. حتما از کسی کمک بگیر. من از اونام که تا دیدم آز مثبت شد دیگه فکر کردم همه چی تموم شده نمی دونستم که تازه شروع ماجراست. سوزشمم خوب شده حدودا. موقع دستشویی سوزش ادرار ندارم. نمی دونم کلا زیادی حساس شده ام. فقط باید خودمو سرگرم کنم
سلام فاطیما جونم ببخشید سوالم را این جا می پرسم من هم پیاز درمانی می کنم هم واژینال عسل چند روز اول که پیاز درمانی کردم از اول پری یه مقدار تخمدانهام درد می گرفت ولی الان دیگه نه واژینال عسل هم 4شبه پشت سرهم انجام دادم ولی به قول شما آب عسل زیاد نداشتم نمی دونم همش جذب می شد الان یه ترشحات شبه سفیدی هست یعنی عفونت دارم ویتاگنوس هم نمی خورم چون نمیسازه و گرگرفتگیم را بیشتر می کنه در ضمن گرد لقاح هم می خورم کلا همه چی را قاطی کردم؟
این نیز بگذرد...
سلام فوزی جان خوبی گلم؟ عزیزم منکه پیاز درمانی می کردم تا آخرش تخمدانهام تیر می کشید. حتی موقعی که باردار بودم و با خودم می گفتم پس پری می خواد بیاد. اما بعضی روزها هم نداشتم. ترشحاتت اگه بودار نیست و خارش نداری عفونت نیست. من الانم هنوز ترشحات سفید آبکی دارم اما همه میگن طبیعیه. واژینال عسل رو هم خیلی خوب انجام دادی من فک کنم 5 شب انجام دادم. به نظر من که داری روند طبیعی رو طی میکنی. اینم بهت بگم بعضی ها چند ماه پیازدرمانی رو انجام دادن بعد نتیجه گرفتن. من دفعه اول شد اما خیلی ها بعد از چند ماه نتیجه گرفتن. پس نا امید نباش. مواظب باش پرولاکتینت هم بالا نباشه.
سلام دوستان. خوبین؟

منم خوبم به لطف خدا. خبر تازه ای ندارم. همون دردای پری و تکرر ادرار و...

شماها چه خبر؟ بجنبین بازم مامان میخوایم همین روزا
2738
سلام به همگی!
یک مدت اینترنت ما باز قطع بود و من نمیتونستم بیام اینجا نظر بذارم. فقط با گوشی میومدم پستها رو میخوندم و میرفتم.

من بالاخره پریود شدم.اما اینقدر تاخیر داشت و قبلش نشونه های متعدد بارداری داشتم که تقریبا مطمئن شده بودم نی نی دارم.
نوک سینه هام و همینطور اون نقطه های اطرافش به شدت برجسته شده بودن.سرگیجه خفیفی تو سرم داشتم (شبیه همون چیزی که مرداد عزیز گفتن) و از جمعه لکه بینی داشتم و دل درد پری اومده بود ولی خودش نمیومد. در حالیکه به خاطر اینکه آمپول زده بودم انتظار داشتم خیلی شدید شروع بشه. تا اینک دیروز رفتم و آز بتا دادم و منفی بود. از دیشبم کلی راه رفتم و فعالیت داشتم تا پریودم رسما شروع شد.

از دیشبم شروع کردم متفورمین میخورم. صبح و شب نصف قرص تا یک هفته. هفته بعد یه نصفه قرص به وعده صبح اضافه میکنم و هفته بعدترش هم یه نصفه به وعده شب. تا اینکه به روزی دو قرص رسیده باشم.

امروز صبح هم پیاز درمانی کردم.به نظرم تاثیری تو خونریزیم نداشت.فعلا در طول پریودم انجامش میدم تا عفونتهای رحمم دفع بشه ولی بعدش چون فاصله سحر و افطار خیلی کمه و باید در همین فاصله دو بار آب پیاز بخورم شاید ادامه ندم و از ماه بعد به طور جدی شروع کنم.

شاید واژینال عسل رو هم این ماه انجام بدم.
رازیانه و بومادران رو هم بعد از پری دو هفته میخورم.
Lilypie Pregnancy tickers
سارین عزیزم من بازم بهت تبریک میگم.
من هفته پیش یک شب مشهد بودم و تو حرم برای شما و فاطیما و زی زی و چیچک عزیز دعا کردم که ان شاءلله نی نی به سلامت به دنیا بیاد. برای همه کسایی هم که نی نی میخوان دعا کردم.
ان شاءلله قسمت شمام بشه به زودی.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام مینو جونم. مرسی که به یادمون بودی. عزیزم واقعا به دعا احتیاج داریم. دعا کن این نه ماه رو به سلامتی بگذرونیم........ ایشالله با این دل پاک و مهربونت به زودی مامان میشی عزیزمممممممممممممم. بوس یه عالمه
بچه ها من یه وقتایی پهلوی چپم می گیره . انگار فشار میدن سمت چپمو. باز خوب می شه و دو باره ممکنه همچین حالتی بعد چند ساعت بهم دست بده. شما هم این حالت را داشتین؟ من فعلا 10 -12 روز دیگه باید منتظر بمونم ببینم جواب آزمایشم چی می شه. بیشتر آخرشب اینجوری می شم.
سلام دوستان. خوب هستین؟

متاسفانه قسمت من نبود مامان بشم. به احتمال 90% سقط کردم. شنبه باید آزمایش خون بدم ببینم بتا چطوریه. چند روز درگیر بودم نتونستم بیام خبر بدم.
هنوز هم دلیلش مشخص نشده. با درد شکمی رفتم دکتر ولی خونریزی نداشتم. بعد 24 ساعت لک دیدم و بتام هم افزایش طبیعی نداشت اگه تا شنبه کم شده باشه یا ثابت باشه دیگه مطمئن میشم افتاده. نمیدونم شاید هم خارج رحم بوده یا حتی پوچ. امروز هم یه مقدار خونریزی داشتم که البته زیاد نبود. الانم فقط دراز کش افتادم. نه درد نه لک و نه خونریزی.

بازم خدارو شکر میکنم و میگم هرچی خودش بخواد.

دوستان نگرانم نباشین من خوبم. از نظر روحی هم خیلی بهتر شدم و کنار اومدم باهاش.

بازم التماس دعا دارم
سارین جون من هم رفتم دکتر و گفت عفونت دارم. بهم آزیترومایسین و مترونیدازول داد. این هم از پایان ماجرای من. حالا باید بمونم واسه ماه بعد ببینم خدا چی می خواد.
سارین جون استراحت کامل کن. خیلی وقتها لک بینی و اینا با استراحت خوب می شه. من توی هر دو بارداریم از اول بتای پائین داشتم و کمتر و کمتر شد. کمر درد و درد زیر شکم هم داشتم. یه نقطه خون دیدم و لک بینی و بعد یک هفته سقط شد. خیلی ها هم کمردرد و درد زیر دل را دارند و کاملا طبیعی هست. دکترمم از قبل گفته بود واسه اضافه شدن سایز رحم و خونرسانی بهشه. اصلا خودتو نگران نکن. حتما استراحت کن و استرس به خودت راه نده. ما برات دعا می کنیم که اتفاقی نیفته. مهمترین چیزی که می تونه مطمئنت کنه که شرایط خوبه نتیجه آزمایش نشبه ات هست. به امید خدا که بتات بالا می ره.
2706