2703
2553
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 494738 بازدید | 3890 پست
سلام به همه دوستان
یکی منو راهنمایی کنه چطوری میتونم برای دکتر کرم نیا وقت بگیرم امروز تماس گرفتم گفتن مریض جدید قبول نمیکنه
تعریفشو خیلی شنیدم و چون برام مهمه که زایمان طبیعی داشته باشم حتما میخوام برم پیش ایشون به نظرتون چیکار کنم
سیما جون شما چطور وقت گرفتی لطفا منو راهنمایی کن ممنون میشم
نیوشا جان میخوای با موبایلشون تماس بگیر به خودش بگو... منم مریض ایشون هستم.

یا اینکه یه روز اول صبح برو بگو این همه راه اومدم میخوام ببینمشون! تشکیل پرونده بده.
یک نفس دور از تو باشم مرده ام ...........
زندگی جز مرگ در پای تو نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای گل...منم 5 شنبه رفتم صارم با دکتر کرم نیا اصلا وقت نمیدن...تازه میگن اینقدر سرش شلوغ میشه که اعصابت میریزه به هم.....دکتر بختیاری پروندمو به عهده گرفت...تا حالا کسی با این دکتر زایمان داشته...من هفته 36 هستم زیاد وقت ندارم...دوباره 5 شنبه بهم وقت داده
سلام
ممنونم مامی جان فردای اون روز با کلی خواهش تونستم وقت بگیرم اما گفتن دکتر کرم نیا مریض هایی رو که تشکیل پرونده ندادن قبول نمی کنن برای همین گفت میری پیش دکتر میرفندرسکی اول تشکیل پرونده میدی بعد با ایشون برات وقت میذارم خلاصه عجب پروسه ای به هر حال خداروشکر بالاخره یه وقت گرفتم
پریسا جان من دکتر بختیاری رو اصلا نمیشناسم و گرنه راهنماییت میکردم عزیزم اما دکتر کرم نیارو خیلی ازش تعریف شنیدم امیدوارم به سلامتی زایمان کنی
2456
مامان نیوشا جان منم میخوام برم پیش دکتر کرم نیا اما به من وقت نمیدن شما جند ماهتونه و چه جوری وقت گرفتی به من کمک کنید من هفته 32 هستم
سفارش پخت انواع کیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=564868
من امروز که اونجا بودم دکتر کرم نیا هم بود ولی اصلا به ایشون بهت وقت نمیدادن....تازه یه ماما گفت اینقدر سرش شلوغه اعصاب خودت خورد میشه...منم گفتم بابا یه زایمان طبیعیه دیگه چه فرقی داره...دکتر بختیاری هم خیلی مهربونه هم خیلی خوشرو
پریسا جون حق با توست
بخصوص اگه با همین روحیه جلو بری و وسواس نداشته باشی

تو زایمان طبیعی ماماها هم نقش مهمی دارن که صارم تو این قضیه واقعا خوبه.
بدر مورد دکتر هم یکی اخلاق دکتر مهمه و دیگه اینکه تلاشش رو واسه زایمان طبیعی بکنه. چون دکترهای این روزها گاها راحت طلب و پول دوستن و سریع می برن سزارین. اگه دکتر بختیاری این خصوصیات رو داره دیگه توکل کن به خدا

انشاالله زایمان راحتی داشته باشی
ما رو هم دعا کن
سلام دوستان تاپیک خوبی درست کردین دستتون درد نکنه خوبیش اینه که تا حالا هم ادامه داره من نی نی دوم رو باردارم پسرم رو 2 سال پیش در بیمارستان صارم و تحت نظر دکتر شاه حسینی اورژانسی سزارین شدم و خیلی راضی بودم دو روز بعدش می خواستم برم عروسی مامانم نذاشت. الان هم یه بار صارم رفتم پیش دکتر میرفندرسکی خیلی آروم و ریلکس بود خوشم نیومد اینبار با دکتر کرم نیا وقت گرفتم موقع بدنیا اومدن پسرم دستیار دکتر بود. 2 هفته دیگه وقت دارم.
خدایا برای همه نعمتهایت شکر
2714
راشین جان راستش وقتی تماس گرفتم حالم اصلا خوب نبود و کلی ازش خواهش کردم گفتم کلی دنبال دکتر گشتم و شاید دلش سوخت نمی دونم اما شما اگه صبح تماس گرفتی عصر رو هم امتحان کن منشی ها فرق میکنن اصلا نمیشه با هم مقایسه کرد اما اینو بدون دکتر کرم نیا وقت داره اما میخوان دکتر های دیگه هم بالاخره مریض داشته باشن باز تماس بگیر انشاالله هر چی خیره همون بشه به سلامتی زایمان کنی
سلام نیوشا جون امروز صبح زنگ زدم به منشیه گفتم وقت برای دکتر کرم نیا میخوام گفت پرونده جدید قبول نمیکنه منم مجبور شدم دروغ بگم گفتم با خود دکتر تلفنی صحبت کردم گفته زنگ بزنم وقت بگیرم بعدش برای 18 همین ماه وقت داد حالا دستم رو نشه؟ دکتره ازم نپرسه منشیه گفت چند ماهته گفتم هفته 33 هستم اگه وقت دیر بدی دیگه نی نیم به دنیا میاد
سفارش پخت انواع کیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=564868
سلام راشین جان خیلی برات خوشحال شدم نه اصلا نگران نباش آدم یه وقتایی مجبور میشه دروغ مصلحتی بگه دیگه چاره ای نداشتی فقط روزی که میری اصلا خودت باور کن که با دکتر حرف زدی منشی که نمیاد تو اتاق از دکتر بپرسه که تو راست گفتی یا دورغ ولی دیدی دکتر کرم نیا وقت هم داره برای اینکه دکتر های دیگه بدون مریض نمونن به آدم دروغ میگن این دروغ به دروغ اونا یر به یر میشه امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و به سلامتی زایمان کنی
ممنون نیوشا جان راستی من چند روز پیش رفتم پیش دکتر خودم گفت عفونت مثانه داری و بهم آنتی بیوتیک داد حالا کلی میترسم که نکنه برای نی نی اتفاقی بیوفته
مامانایی که رفتید صارم برای زایمان من میخوام خودم ساک ببرم بیمارستان حالا دقیقا میگید توی ساکی که بیمارستان داد چه چیزهایی بود که همرو ببرم
به نظر شما ببرم بهتره؟گرفتن ساک بیمارستان اجباری نیست که؟
سلام مامانیا.... من پارسال همین موقع باردار بودم و الن دخمل خوشگلم 8 ماهشه. من پیش دکتر کرم نیا میرفتم. واقعا عالیه.. مهربون و صبور.... زایمان طبیعی به روش اپیدورال کردم خیلی راضیم. کرم نیا که محشره.....

اگه سوالی داشتید در خدمتم...
راشین جان فقط باید واسه نی نی یه دست لباس ببری... پتو هم همینطور... همه چی بیمارستان میده...
راشین جان نگران نباش حتما به دکتر کرم نیا هم بگو که استفاده میکنی البته وقتی بری همه چیرو خودشون میپرسن توکلت به خدا باشه هیچ اتفاقی نمی افته خدا فقط خدا اینقدر قدرت داره که هم خودت هم کوچولوی خوشگلت به سلامتی این راه رو به آخر برسونین و روزی بیاد که نی نی صحیح و سالم توی بغلت باشه عزیزم
2706