موضوع بحث

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

353926 بازدید | 3728 پست
سلام دوستان

من خودم تو صارم زایمان طبیعی اپیدورال داشتم

خیلی تحقیق کردم و بعد رفتم اونجا دوست دارم اگر سوالی دارید بهتون کمک کنم

چون تو این مدت خیلی از دوستان سوال داشتن بهتر دیدم اینجا همه با هم بتونیم به هم کمک کنیم
1396/01/18
|
22:19
ناهید جان کار خیلی خوبی کردی
منم 1 ماه دیگه حداکثر در صارم زایمان دارم امیدوارم طبیعی بتونم
1. همسرت از اول باهات تو اتاق بود؟
2. اپیدورال کردی؟ دکتر بیهوشی ات کی بود؟
3. چیز خاصی با خودت بردی؟
4. شوهرت فیلم گرفت؟
5. همون اول به دخترت شیر دادی یعنی همون بعد از تولد؟
6. چه خدماتی برای راحتر زایمان کردن بهت دادن مثل ماساز، راه رفتن ، چرخش رو توپ یوگا و ...
7. موبایلت همراهت بود؟ از نظر خوندن قرآن و دعا می پرسم
ببخشید خیلی شد!!!!
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
سلام ناهید جون چه کار خوبی کردی این تاپیکو زدی.منم مثل خیلیا سوال دارم.اگه به سوالای مامان جان جواب بدی +اینکه زایمانت بدون درد از چه نوعی بود؟استنشاقی؟اپیدورال؟ اصلا درد رو حس نکردی؟بخیه خوردی یا نه؟هزینه اش چقد ر شد؟از دکترت راضی بودی؟هزینه جدا نگرفت دکترت؟ممنون میشم عزیزم
ببخشید الان می گم

همسرم از اولش با من بود

فیلم گرفت

اولش گفتن 1900 بعد 1600 شد

بیمه تکمیلی قبول می کنند

دکتر شاه حسینی که هزینه جدا نگرفت

هیچ وسیله ای با خودم نبردم همرو خودشون دادن
همون اول نتونستم شیر بدم دخترم وقتی به دنیا اومد گریه نکرد و ناله داشت گفتن 1.2 ساعت باید بره ان ای سی یو گفتم پس موندگار شد دخترم

ولی همون 1.2 ساعت بعدش اوردنش و بهش شیر دادم

موبایلم همراهم بود و اجازه هر کاری رو بهم دادن حتی ابمیوه خوردن کم

کتاب بخونم و قدم بزنم و همسرم هم عکس می گرفت و فیلم می گرفت و همچی عالی بود برخورد پرسنل واقعا بیمارستان تکیه

گلناز جان من اپیدورال بودم و هر وقت دردم می گرفت می گفتم و تیم بیهوشی 3 بار به خاطر من اومدندو رفتند متخصص بیهوشی مرد بود خیلی کارش درست بود و با حوصله و مهربون
اسمش یادم نیست می پرسم مسام می گم
سلام خانمها. با اجازه ناهید جون منم جوابتون رو بگم. زایمان منم تو صارم بود با اپیدورال

1- چون نیمه شب رفتم شوهرم رو تو اتاق درد راه ندادن. ولی وقتی موقع دنیا اومدن بچه شد گذاشتن تو اتاق زایمان کنارم باشه.

2- اپیدورال کردم. دکتر بیهوشیم هم دکتر همتی بود که خانم خوشرو و خوبی بود.

3- چیز خاصی با خودم نبردم. وقتی رفتم بخش ساکم رو آوردن که فقط وسایل شخصی مثل بورس به کارم اومد. آهان یک دست لباس هم برای اینکه نی نی رو بیاریم خونه برده بودم.

4- شوهرم فیلم گرفت

5- نه. آخه تا سه روز اول اصلا شیر نداشتم که فکر می کنم تقریبا همه این جوری هستن

6- هیچی

7- موبایلم همراهم بود.

دکترم ، دکتر اویسی بود. از دکتر راضی بودم. هزینه جدا نگرفت. هزینه بیمارستان هم 1500 شد. البته من تو فروردین زایمان کردم. از قیمت الان خبر ندارم.
مهسا جون من هم خیلی شنیده بودم که بچه ها رو نگه می دارن و کلی تحقیق کردم
حتی منشی دکتر صفارزاده هم می گفت /که ایشون پول جدا می گیرن برای زایمان/

چون صارم بیمارستان فوق تخصصی نازایی هست و خیلی ها بعد از سالها باردار شدن و بارداری پر خطر دارن و هر چه سریعتر باید ختم بارداری بدن طبیعیه که بچه رو نگه دارن