2737
2739
عنوان

پیش خرید آپارتمان های دریاچه چیتگر

17769 بازدید | 32 پست

من خونموفروختم 200 تومن پول دارم میخوام خونه بخرم یعنی کل سرمایم 200 تومنه

تو دیوار اپارتمانهای دریاچه رو دیدم که قیمت پیش خریدشون خیلی مناسب بود حدودا متری دوتومن به بالاست ولی خب چون داروندارم همین پوله میترسم ریسک کنم گفتم از کسایی که آپارتمان پیش خرید کردن یاخریدن اطلاعات بگیرم که ببینم میشه اعتمادکرد براخرید یا کدوم برجاش مطمئنه 

میترسم یه جارو بگیرم بعد همونو به 100نفردیگه فروخته باشن

ازطرفی ام باپولی که دارم تو تهران نمیشه خونه خوب گیرآورد میبینم باز سمت دریاچه هم قیمتش مناسب ترمیوفته هم پیشرفتش خیلی خوبه ولی موندم چ کنم  

متی ترانا و نراک...اللهم عجل لولیک الفرج
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب ۲۰۰ نقد

۱۰۰ بده رهن

۷۰_۸۰ هم وام بگیر

حدود ۴۰۰ میشه، برو بخر راحت دیگه/ اگر ب اینام شک داری جای دیگه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2740

پیش خرید هم باید طرفو بشناسی. ما خواستیم جایی پیشخرید کنیم گفتن نکنید الان مورد هست کشیدن بالا یه آب هم روش... طرف و بنگاه داره و ... هم زندان هستن :/ چه فایده

رژيم كالري شماري براي وزن ٦٠ کیلوگرم. تیکر رژیمه.

منم اون اگهی رو دیدم با شوهرم رفتیم بنگاه پرسیدیم تو شهرک راه اهن

ادرس دادن باید بری اتوبان شهید همدانی بعد کلیییی راه بری برسی به اون مجتمع ها که واسه سپاه یا ارتشه که میخوان بدن بهشون و کسایی که نمیخوان دارن سهمشونو میفروشن خیییلییی جای دوریه و هیچ امکاناتی نداره اصلا

حالا مشخص هم نیست کی تحویل بدن 

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2706