2737
2739
عنوان

از خواب پریدن نوزاد و ترس

| مشاهده متن کامل بحث + 241087 بازدید | 82 پست
وایی خدا خیرت بده گفتی من پسرم یه سالشه و  رفلاکس داره چند روزه دارو شو ندادم از دیشب تا حالا ت ...

آره ممکنه.دستش وبگیراگه تکونش متوقف شدتشنج نیست.دخترمن ویبره میرفت اینقدرمیلرزیداصلایه وضعی کارم شده بودسرچ وغصه خوردن ولی بعدافهمیدم برای رفلاکسه.جالب اینه که بچه این آقارودکترای بنام تهران تشخیص تشنج دادن وبستنش به دارو.بعدمتوجه شدن اشتباه کردن😕

آره ممکنه.دستش وبگیراگه تکونش متوقف شدتشنج نیست.دخترمن ویبره میرفت اینقدرمیلرزیداصلایه وضعی کارم شده ...

نه شکر خدا دیروز بود از خواب مپرید بغلش کردم پرشش متوقف میشد امروزم کلا دیگه نمیپره دارو شو دادم

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ممکنه.دستش وبگیراگه تکونش متوقف شدتشنج نیست.دخترمن ویبره میرفت اینقدرمیلرزیداصلایه وضعی کارم شده ...

ممنون عزیزم وقت گذاشتی جواب دادی

وزن اولیه ۷۶ وزن الان ۶۵.۵ وزن هدف ۶۰
چون این صفحه توسرچ گوگل میادبالابرای اونهامینویسم.آقای علی اصغربعدامتوجه شدن که مشکل پسرسون تشنج نبو ...

خدا عمرت بده 👍🏽استرس گرفتم چون پسر ٢٤ روزه منم هي ميپره تو خواب

من قهرمان زندگي خودم هستم 😊
2728
خدا عمرت بده 👍🏽استرس گرفتم چون پسر ٢٤ روزه منم هي ميپره تو خواب

اگه دستش ومیگیری متوقف میشه مهم نیست.ولی حواست باش ه درهرحال.راستی دخترمن 8ماه ونیمه است تازه فهمیدم مشکل مغزی داره مادرزادی مشکل داره.داری شیرمیدی دعاش کن.به نی نی کوچولوتم بگوبه فرشته هایی که میان پیشس بگه برای دخترمن دعاکنن.من بعد6سال بچه دارشدم😢دعاکن توروخدابچم به آمپولاش جواب بده.من داغونم😳😳😳😳😢😢

اگه دستش ومیگیری متوقف میشه مهم نیست.ولی حواست باش ه درهرحال.راستی دخترمن 8ماه ونیمه است تازه فهمیدم ...

عزيزم حتما دعاتون ميكنم ايشالا كه هر چه سريع تر خوب ميشه

چه مشكلي داره؟ به لرزشش مربوطه؟

من قهرمان زندگي خودم هستم 😊
2740
پسر بنده هم همین مشخصات را داشت. یک دکتر و خیلی از اقوام و انسانهای احساساتی این سایت میگفتند که طبی ...

پسرتون خوب شده؟ پسر منم دو ماهشه خیلی اینجوری میشه نگران شدم

پسرم دنیامه❤❤❤❤
چون این صفحه توسرچ گوگل میادبالابرای اونهامینویسم.آقای علی اصغربعدامتوجه شدن که مشکل پسرسون تشنج نبو ...

مرسی گفتی منم نگران شدم چون پسر منم رفلاکس داره خیلیم اینجور میشه بخصوص از دیشب که واکسن زده😞

پسرم دنیامه❤❤❤❤
مرسی گفتی منم نگران شدم چون پسر منم رفلاکس داره خیلیم اینجور میشه بخصوص از دیشب که واکسن زده😞

فدات شم عزیزم.لرزش اگه باگرفتن دستش متوقف میشه تشنج نیست.ولی اگه نگرانی پیش متخصص مغزواعصاب اطفال برویه نوارمغزمیگیره که نه دردداره نه اذیت ولی خیالت راحت میشه.ان شالله که چیزی نیست.التماس دعا

2706