2733
2734
نفر اول خودم پیش دکتر کریمی میرم.خ قارن. راضی ام. هفته 17 سونو آنومالی جنسیتو بهم گفت.هزینش 100 تومن سونو غربالگری 85 تومن دو تا سونو هم اوایل واژینال انجام داد 60 تومن
سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من زنگ زدم شفا سزارین میگفت 2900 طبیعی 900 با بیمه نمیدونم چقد میشه میتونی زنگ بزنی بپرسی امیر هم فرقی نداشت هزینش سزارین 2600
ولی یکی از آشناهامون که تازگی شفا زایمان کرده و کارمند هست میگفت 1تومن بیمه داده،1100 هم خودشون دادن جمعن 2100 6 ماه پیش سزارین کرده
خانم های ساروی سلام ترو خدا لطفا به من یه متخصص زنان خوب رو معرفی کنید که ازش راضی هستید و کارش خوب باشه. من تازه ساکن شهرتون شدم به اینجا و دکتر هاش اصلا اشنایی ندارم... لطفاادرس و شماره تلفنشون رو بهم بدید. بسیار ممنون
سلام تسنیم جان من پیش دکتر نظری میرم.دکتر خوب و به نامیه.مطبش هم خیابون قارن،ساختمان کسری است.طبقه دوم.تلفنش هم میتونی از 118 بگیری. اگر پیش دکتر زنان آقا هم میری،دکتر امینی هست.کارش خوبه،مثه نظری. مطبش خیابون امیرمازندرانی هست.اسم ساختمونش رو یادم نمیاد،رو به روی داروخانه ی دکتر رنجبر.
منم پیش دکتر بنافتی میرم خ قارن ساختمان کسری دو بار پیشش عمل کردم و راضیم برای بیمارش وقت میذاره برخوردشم خوبه در ضمن دستیاری هم توی اتاق معاینه نداره و آدم کاملا احساس امنیت و راحتی میکنه پیشش شنیدم از کسی که دکتر خودشو و خانوادش بوده که دستش هم سبکه مامایی که پیششه اتاق جدا داره
انجام پایان نامه های مدیریت 09111142301 بگین از نی نی سایت یا اینجا پیام بذارینhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1217708
سلام دوستای گلم وقت همگی بخیر ، خوش می گذره با پهلو خوابیدن حسابی کیف می کنید راستی بیایید یه کم از خرید واسه نی نی هامون حرف بزنیم من هنوز سونوی تعیین جنسیت نرفتم ولی دلم می خواد یواش یواش اطلاعاتی کسب کنم خواهشا از جاهایی که خرید کرید و لولزم و مارک هایی که از کیفیتشون راضی هستید نام ببرید ایرانی خارجی هم تداره مهم اینه که با کیفیت باشه آخه من شنیدم تو سیسمونی بچه الان یه مارک هایی از ایرانی ها هست که داره با خارجی ها رقابت میکنه حقیقتا برای من مهم کیفیته نه قر و فر مارک
عزت شاه و گدا زیر زمین یکسان است /می کند خاک برای همه کس جا خالی...
سلام تسنیم جان به شهر ما خوش اومدی امیدوارم خاطرات خوشی اینجا برات رقم بخوره من دکترم خانم شیده نصری خیلی مهربون و انرژی مثبته و البته متخصص، من که راضیم خیلی هم راضیم دکترهای خانم خوبی دیگه ای هم تو ساری هست مثل خانم دکتر بنافتی ،مسلم زاده و برای افرادی هم که مشکل ناباروری دارن خانم دکتر سپیده پیوندی و دکتر آتوسا ظبیانی و اقایونم دکتر پور طبا طبایی ،دکتر راد کارشون عالیه دکترهایی که نام بردم همشون جزو دکترهای بنام ساری هستند حالا هر کدومشونو فکر میکنی بهت نزدیکترن یا معیار دیگه داری انتخاب کن و دو دل نباش همشون عالین .
عزت شاه و گدا زیر زمین یکسان است /می کند خاک برای همه کس جا خالی...
سلام من از بابلم راه میدینم
هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
.
هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن